25 grudnia 2021, 16:07:20 - gabrielba
Mistrzostwa AFF: Witan Sulaeman zagrał w reprezentacji Indonezji

Witan Sulaeman (Lechia Gdańsk) zagrał w reprezentacji Indonezji w wygranym po dogrywce 4-2 (1-1, 2-2, 4-2) rewanżowym meczu półfinałowym z Singapurem w ramach mistrzostw krajów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN). W pierwszym spotkaniu drużyna Sulaemana zremisowała 1-1 i awansowała do finału. 20-letni pomocnik, który rozegrał cały mecz, zanotował asystę przy pierwszej bramce dla swojego zespołu.

25 grudnia 2021, 13:30 - Kallang (National Stadium)
Indonezja 4-2 pd. Singapur
Ezra Walian 11, Pratama Arhan 87, Shawal Anuar 91 (s), Egy Maulana Vikri 105 - Song Ui-young 45, Shahdan Sulaiman 74

żółte kartki: Fachruddin Aryanto - Safuwan Baharudin, Shawal Anuar.
czerwone kartki: Safuwan Baharudin (45. minuta, Singapur, za drugą żółtą), Irfan Fandi (67. minuta, Singapur, za faul taktyczny), Hassan Sunny (119. minuta, Singapur, za faul taktyczny).

sędziował: Qasim Al-Hatmi (Oman).

W 90. minucie Faris Ramli (Singapur) nie wykorzystał rzutu karnego (Nadeo Argawinata obronił).

Od 120. minuty w bramce Singapuru stał Ikhsan Fandi.

Od 66. minuty w reprezentacji Indonezji grał Egy Maulana Vikri (w przeszłości Lechia Gdańsk), gdy z boiska zszedł Ricky Kambuaya.

Spotkania finałowe odbędą się 29 grudnia i 1 stycznia. Indonezja zmierzy się w nich z lepszym z pary Wietnam - Tajlandia. W pierwszym spotkaniu Tajlandia wygrała 2-0.

haparoiden - 25 grudnia 2021, 21:17:59 - *.dynamic.chello.pl
Gdyby nadal obowiązywała zasada goli na wyjeździe, awansowałby Singapur.

Darek - 26 grudnia 2021, 2:58:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@haparoiden - przecież cały turniej odbywa się w Singapurze to jaka zasada goli na wyjeździe?

kibol - 26 grudnia 2021, 10:42:17 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Andrzej Witan to wkład osucha, w gwoli przypomnienia.

Bytoviak - 26 grudnia 2021, 15:57:57 - *.petrus.pl
@kibol cały ten twój Zawisza to jeden wielki wkład nic nie znaczący. @zbychu serio tak ciężko u ciebie z głową?

ee - 26 grudnia 2021, 17:29:00 - *.adsl.inetia.pl
Kiedy zwolnicie Zołzę?

TVP info - 26 grudnia 2021, 17:31:44 - *.adsl.inetia.pl
Pedro Sousa odchodzi

haparoiden - 26 grudnia 2021, 17:35:40 - *.dynamic.chello.pl
@Darek – no odbywa, ale skoro jest mecz i rewanż i następuje formalnie zmiana gospodarza, to zapewne zasady są takie, jak w poprzednich edycjach.

d2bo - 26 grudnia 2021, 17:45:43 - *.6.220.2.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sousa to chyba najgorszy selekcjoner, jakiego miała Polska w XXI wieku. nie rozumiem skąd się wzięła cała rzesza jego obrońców. puszczać go za porozumieniem stron, bez odszkodowań i wziąć jakiegoś ratownika. z Sousa niczego nie ugramy, bo on nie dość, że nic nie umie, to teraz jeszcze na dodatek się obrazi.

kibol - 28 grudnia 2021, 15:19:21 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
@Bytoviak Bójta się chamy, do Twojej wioski zawitamy!

Vietcong - 30 grudnia 2021, 3:16:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W 9 Singapur gola strzelil na 1-2 i jeszcze mogli wygrac 2-3 w 9 gdyby w 90min strzelili karnego xd w 11 byly wyrownane zespoly, a w 9 Singapur takie skrzydla dostal, ciekawe czemu xd