30 grudnia 2021, 19:15:30 - Pawel97
Toni Segura piłkarzem CD Mensajero

Toni Segura został nowym piłkarzem hiszpańskiego czwartoligowego CD Mensajero.

23-letni hiszpański pomocnik jesienią był wypożyczony do KKS-u 1925 Kalisz z Arki Gdynia. Zagrał w 15 meczach eWinner II ligi.

CD Mensajero w trwających rozgrywkach hiszpańskiej czwartej ligi grupy czwartej zajmuje 15. miejsce.

SEHNSUCHT - 30 grudnia 2021, 19:35:15 - *.dynamic.mm.pl
Odpowiednie miejsce dla niego,szkoda że Kołakowskiego nie zabrał ze sobą

obserwator - 30 grudnia 2021, 22:33:51 - *.dynamic.mm.pl
Wyeliminował z kolegami KKS KALISZ wicelidera Ekstraklasy Pogoń Szczecin 2:1, pechowo przegrał z Rakowem Częstochowa 1:2 ! W meczu ligowym z Ruchem Chorzów słabo strzelił z karnego - bramkarz obronił, w innych meczach trafiał w słupek - miał pecha.

Barça - 31 grudnia 2021, 6:51:29 - *.dynamic.mm.pl
Odpowiednia liga dla niego, może się sprawdzi

Kaliszak - 31 grudnia 2021, 9:29:07 - *.dynamic.mm.pl
pierwsze wrazenie po zobaczeniu go na boisku? Robi roznice, cos z niego bedzie. Jednak pozniej z meczu na mecz bez szalu. Pozniej to nawet nie pojawial sie na boisku. Moze mu Polska nie odpowiadala i jakies fochy strzelal.

Qwerty - 31 grudnia 2021, 12:33:59 - *.centertel.pl