Adam Szała, asystent trenera Warty, odchodzi z poznańskiego klubu. Umowa ze szkoleniowcem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Obserwator - 7 stycznia 2022, 11:43:29 - *.127.22.117

obst - 7 stycznia 2022, 11:55:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Może i fajny ,ale trener raczej nie inaczej nie najlepszej renomy.Szału w Warcie przez te lata nie zrobił.Wykaże się może w Mieszku Gniezno lub GKS Dopiewo.Ma szansę.

... - 7 stycznia 2022, 11:57:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ponoć idzie do jakichś Wigier Suwalki.

zsz - 7 stycznia 2022, 12:03:14 - *.122.232.28
A trener Szulczek to w pracy na kursie UEFA Pro to zajmował się taktyką obrony rzutów wolnych za pola karnego? Jak on pięknie opowiadał posługując się nowomową i żargonem z "czerwonej książeczki" jak to przestawi Wartę na ofensywny styl gry. Po kilku meczach wyszedł Trałka a sens jego wypowiedzi był taki "tak się nie da grać" "my nie tworzymy żadnych sytuacji" i Warta znów stoi w 11 z tyłu czekając na błąd przeciwnika. Problem w tym, że już nie mają "murzyna z Zweite Bundesliga" co decydował o wygraniu kilku meczów w poprzednim sezonie.

Kickero - 7 stycznia 2022, 12:03:17 - *.43.157.177.ipv4.supernova.orange.pl
Chyba ostatni sezon warty w eklapie...

Wojciech - 7 stycznia 2022, 12:28:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pewnie i ostatni,ale nie każdego stać finansowo na grę w ex,a lidze niżej koszty są znacznie niższe.Gdy kasa świeci pustkami,to trudno zatrzymać piłkarzy,trenerów szukających siłą rzeczy lepszych zarobków.Nie wspominając o transferach,których zwyczajnie nie będzie i o ogromnych kosztach wynajmu stadionu w Grodzisku.

gieksaa - 7 stycznia 2022, 13:21:45 - *.centertel.pl
Czy to daleki krewny Wojtka Szali?

Wojciech - 7 stycznia 2022, 13:26:04 - *.icpnet.pl
@gieksaa
Szała a nie Szala

Michał - 7 stycznia 2022, 13:26:22 - *.icpnet.pl
Koszty niższe, ale i wpływy z tv znacznie niższe. A w I lidze dalej gra w Grodzisku Wlkp i na to już kasy może brakować. Także ten tego. Koniec bajki.

Max - 8 stycznia 2022, 13:50:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Podobnie jak w innych klubach mających zaległości a inflacja śmiga do przodu.Same bilety na mecze mogą wkrótce być po 300-500zł jak to w takim tępie pójdzie.Skończą się też wielkie gaże wypłacane piłkarzom,bo ich zarobki spadną o połowę.Nie mówiąc już ile klubów zwyczajnie splajtuje.Wkrótce w extraklasie może występować z 12 drużyn musimy być na to przygotowani.