8 stycznia 2022, 17:52:44 - LukaszR
Gol Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił gola dla Árisa Lemessoú w wygranym 2-1 (1-0) spotkaniu 16. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z AS Ethnikós Áchnas. Dla 26-letniego napastnika, który zagrał cały mecz, to szósta bramka w bieżącym sezonie.

8 stycznia 2022, 16:00 - Limassol (Stádio Tsírio)
Áris Lemessoú 2-1 AS Ethnikós Áchnas
Mariusz Stępiński 29, Kévin Monnet-Paquet 65 - Michal Ďuriš 47

żółte kartki: Witalij Kwaszuk - Ihor Chudobjak, Tim Hall.

sędziował: Andréas Argyroú.

W drużynie gospodarzy Daniel Sikorski (w przeszłości Górnik Zabrze, Polonia Warszawa i Wisła Kraków) grał do 37. minuty, gdy zmienił go Shavy Babicka, natomiast Mihai Răduț (kiedyś Lech Poznań) pojawił się na boisku w 72. minucie, zmieniając Kévina Monnet-Paqueta. W zespole gości cały mecz rozegrali Tim Hall (w przeszłości Wisła Kraków), Igors Tarasovs (kiedyś Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław) oraz Artūrs Karašausks (niegdyś Piast Gliwice).

Áris jest liderem tabeli i ma na koncie 30 punktów po 15 rozegranych meczach.

Heh - 8 stycznia 2022, 19:26:54 - *.sferanet.pl
Tim Hall już nie rzy*a z przemęczenia po 1 sprincie, jak w Wiśle?

ryba - 8 stycznia 2022, 20:33:17 - *.adsl.inetia.pl