11 stycznia 2022, 22:39:01 - euzi
Gol Jana Bednarka

Jan Bednarek strzelił gola dla Southampton FC w wygranym u siebie 4-1 (2-1) zaległym meczu 18. kolejki angielskiej Premier League z Brentford FC. Dla 25-letniego obrońcy to trzecia ligowa bramka w tym sezonie.

11 stycznia 2022, 20:45 - Southampton (St Mary's Stadium)
Southampton FC 4-1 Brentford FC
Jan Bednarek 5, Álvaro Fernández 37 (s), Armando Broja 49, Ché Adams 70 - Vitaly Janelt 23

żółta kartka: Ivan Toney (Brentford).

sędziował: Stuart Attwell (Birmingham).
widzów: 27 383.

Bednarek rozegrał całe spotkanie, a poza kadrą gości znalazł się były gracz Piasta Gliwice i Legii Warszawa Joel Valencia. Southampton jest na 11. miejscu w tabeli z dorobkiem 24 punktów.

jarock - 11 stycznia 2022, 22:41:36 - *.icpnet.pl
Chcesz grać na Zachodzie ? Only Akademia Kolejorz. Brawo Janek .

@jarock - 11 stycznia 2022, 22:47:46 - *.dynamic.chello.pl
albo na południu jak Bereszyński

@jarock - 11 stycznia 2022, 22:54:18 - *.14.186.9
Bednarek grał w ME Lecha a później drugiej drużynie, nie ma wiele wspólnego z akademią.

jarock - 11 stycznia 2022, 23:01:47 - *.icpnet.pl
Sorki ... Chcesz grać na Zachodzie lub w lidze włoskiej ? Only Akademia Kolejorz lub ME Lecha.

2009 rok - 11 stycznia 2022, 23:03:13 - *.adsl.inetia.pl
janek tą bramką wywalczył sobie miejsce na baraż z Rosją

kubilaj2 - 11 stycznia 2022, 23:16:06 - *.dynamic.chello.pl
Tym razem do właściwej bramki :D

:-) - 11 stycznia 2022, 23:19:53 - *.146.161.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
11-tego miał być ogloszony nowy selekcjoner repry.
Discopolowiec to jednak wiarygodny jest...

Krzychu - 12 stycznia 2022, 1:41:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mi się wydaję, że to jednak zapowiadane było na 19 styczeń a nie 11-tego. No a przynajmniej na ten dzień planowane było zebranie zarządu PZPN.

Neutral60 - 12 stycznia 2022, 3:18:24 - *.icpnet.pl
Moder i Bednarek robią furorę na boiskach angielskich strzelając bramki dla swoich drużyn w zwycięskich meczach dając awanse (dalsza runda pucharowa w Anglii i na wyższe miejsce w tabeli. Kolejorza klasa podbija Anglię.

Tomek - 12 stycznia 2022, 7:47:11 - *.147.33.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Akademia Kolejorza... Szkoda tylko że Lecha w pucharach europejskich nie ma i prędko nie będzie. Kasa za transfery jest ale Lech jako klub w Europie nie istnieje. Kolejny najlepszy zawodnik sprzedany i ogromne osłabienie drużyny przed kolejnym sezonem.

K - 12 stycznia 2022, 8:10:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tomek, jak to nie? Puchary 2022/23 mają raczej pewne, co by na wiosnę nie robili.
W naszym kraju dużo zależy od chęci i podejścia do pucharów, co pokazały choćby eliminacje LE jesienią 2020r jak Lechowi się chciało i przeszli jak burza eliminacje i poniekąd do pewnego momentu Legii tej jesieni - eliminacje z Bodo, Slavią i potem pierwsze mecze ze Spartakiem i Leicester.

FK - 12 stycznia 2022, 10:57:12 - *.10.208.48
Akademia Lecha wiadomo
Gratulacje dla Janka - Ma strzelonych najwięcej goli w lidze angielskiej spośród Polaków

ędwardącki - 13 stycznia 2022, 21:23:12 - *.dynamic.mm.pl
najwięcej goli w lidze angielskiej ma Kaziu Deyna! a Janek jako obrońca bardzo skuteczny ostatnio i tylko się cieszyć.