[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 stycznia 2022, 21:04:13 - gabrielba
Kristoffer Velde w Lechu

Kristoffer Velde został nowym zawodnikiem Lecha Poznań. 22-letni norweski pomocnik związał się kontraktem ważnym do 31 grudnia 2025 roku.

Velde ostatnio występował w rodzimym ekstraklasowym FK Haugesund. W rozgrywanym systemem wiosna-jesień sezonie ligowym rozegrał 29 spotkań i zdobył siedem bramek.


źródło: Lech Poznań

M - 12 stycznia 2022, 21:13:59 - *.30.49.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To rodzina Krisa Kristoffersona.

strejlau - 12 stycznia 2022, 21:14:49 - *.188.109.pools.vodafone-ip.de
Mlody bramkostrzelny pomocnik, dlaczego nie.

squnów - 12 stycznia 2022, 21:17:42 - *.gdansk.vectranet.pl
Zastępstwo za Kamińskiego. Nie piszę, że następca, ponieważ czas pokaże czy zasłuży na to miano.

jarock - 12 stycznia 2022, 21:26:07 - *.icpnet.pl
Brak ściągnięcia w zimie Sykory wystawia niezłą rekomendację Velde.

@squnów - 12 stycznia 2022, 21:27:32 - *.dynamic.chello.pl
A kto to jest ten Kamiński? To jakiś wirtuoz futbolu? Każdy bardzo przeciętny gracz w Europie będzie na podobnym poziomie lub lepszym.Jego jedyny atut to wiek!

rympał - 12 stycznia 2022, 21:27:54 - *.adsl.inetia.pl
Interesuję sie trochę piłką ale przyznam że pierwszy raz słyszę to nazwisko.Zresztą tak jak każdy.

wiesław - 12 stycznia 2022, 21:33:31 - *.111.246.5
no to na bogato w roku 2021 7 goli 11 asyst w roku 2020 8 goli 8 asyst

Bar - 12 stycznia 2022, 21:35:41 - *.play-internet.pl
W listopadzie byłem na meczu Viking Stavanger-FK Haugesund, skończyło się remisem, ten Velde się wyróżnial, bardzo "kochany" przez kibiców Vikinga... Strzelił z karnego na remis.. W Norwegii był gwiazda, ciekawe jak wypadnie na tle ekstraklasy.

jarock - 12 stycznia 2022, 21:54:50 - *.icpnet.pl
~Bar : a jak według Ciebie wypadnie ? Dzięki za merytoryczny komentarz.

erni80 - 12 stycznia 2022, 21:58:47 - *.toya.net.pl
Kolejny z zagranicy kwiatek zobaczymy Tiba i van der Hart już za słabi na Lecha czekamy na transfery Polaków.

żebrzęczek - 12 stycznia 2022, 22:04:37 - *.centertel.pl
kaminski pokazal swoj poziom w meczu z listonoszami z San Marino, na tle których sam wyglądal jak amator

Bolo - 12 stycznia 2022, 22:20:20 - *.134.178.194
Nowy Haland?

wichura - 12 stycznia 2022, 22:33:13 - *.204.80.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cóż...
Legia pozyskała Sokołowskiego i z wypożyczenia ściągnęła Rosołka... Porównywalnie ;)

Bubu - 12 stycznia 2022, 22:40:08 - *.228.247.122
A ty żebrzęczek jak wyglądasz jak wyjdz stąd i przyjdz w piątek dzbanie

2009 rok - 12 stycznia 2022, 22:57:52 - *.adsl.inetia.pl
Dobrze by było żeby Wolfsburg spadł z Bundesligi wtedy Kamyk miałby większe szanse na grę

Ahim - 12 stycznia 2022, 23:01:39 - *.dynamic.chello.pl
A eksperci mówili, że Piast nie trafił z tym transferem, a tu pewnie z 4 mln EUR wpadnie! Dzięki i powodzenia Kris!

Ark - 13 stycznia 2022, 0:16:50 - *.204.48.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@erni80 Polacy na jakim takim poziomie to kosztują 3-10 mln Euro w tym momencie.

Mike - 13 stycznia 2022, 0:34:06 - *.icpnet.pl
Dobry transfer. Koleś ma potencjał.

Firma inko - 13 stycznia 2022, 1:12:25 - *.dynamic.chello.pl
Przeciez te komentarze pisza zawistni zadumani w sobie legioniści, żal im dupe ściska po prostu,bo od nich nikt nikogo nie chce kupić, długów pełno, miejsce w lidze wysokie,i nie mogą z zazdrości... oby spadli z Ligi...

Nie lubię - 13 stycznia 2022, 1:18:57 - *.dynamic.chello.pl
Nie ma co czytać komentarzy tych "znawców ", którzy nie mogą przeżyć, że Lech sprzedał Modera za taką kasę i chłop zaczyna grać coraz lepiej,teraz Kamiński...A gdzie jest niejaki Karbownik z Legii co odszedł? Ile minut w Brighton? Powiedzcie mi na czym opiera się kadra? Kędziora, Bednarek,Moder,Jóźwiak, Gumny,Linetty,Puchacz i farbowany lis Bereszyński.. To są Lecha chlopaki,o Lewandowskim ni wspomnę, bo to Lech go wypromował, "znawcy" z Legii nie widzieli w nim piłkarza...Powie mi ktoś ilu w kadrze mamy legionistów?

Feto - 13 stycznia 2022, 5:07:26 - *.multi-telekom.pl
Chyba gościu nie wiesz kto to są farbowane lisy, na pewno nie Bereszyński

śląsk - 13 stycznia 2022, 8:36:33 - *.207.111.147
Legioniści płaczą, że Kamiński słaby. Widzicie, Lech na takim "słabym" wychowanku jak Kamiński będzie zarabiał miliony co rundę, bo w kolejce są kolejni. Wy możecie najwyżej sprzedać Mladenovicia, Kastratiego albo innego Żozułe za 1-2 mln, bo wychowanków nie macie.
Oj jeszcze dwa takie sezony i odjadą wam na 15 lat.

Sanmartean - 13 stycznia 2022, 8:54:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ok jak ściągać to młodych takich jak ten. Natomiast 65kg...zderzenie z ligą polską może być bolesne.

erni80 - 13 stycznia 2022, 9:13:52 - *.toya.net.pl
@Ark jest kilku zawodników co im latem kończą się kontrakty nie wierzę ze Lecha nie stać na Augustyniaka z Urala czy Porębe z Zagłebia za np. Tibę czy Kverkvesviliego.

marcky - 13 stycznia 2022, 9:45:54 - *.icpnet.pl
Teraz czas na ściągnięcie Kakabadze.

FK - 13 stycznia 2022, 10:41:23 - *.10.208.176
koszt transferu 1 mln euro

d2bo - 13 stycznia 2022, 12:40:40 - *.6.211.60.neoplus.adsl.tpnet.pl
Portale piłkarskie rozpisują się o wielkim transferze Legii z Dinama, a Lech po cichu ściąga piłkarza lepszego i młodszego.

Neutral60 - 13 stycznia 2022, 14:17:12 - *.icpnet.pl
Młody(22 lata)a już ograny i nadal rozwojowy .Czy zastąpi Kamyka (po czerwcu 2022) to czas pokaże .Od lutego może i powinien być zgrywany z zespołem.

Skojarzeni - 13 stycznia 2022, 14:36:05 - *.data.lycamobile.pl
Kristoffer... kiedyś taki skoczek że Szwecji był Kristoffer Jaafs.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas