[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 stycznia 2022, 14:13:11 - LukaszL
Fabian Piasecki wraca do Śląska

Fabian Piasecki wrócił do Śląska Wrocław. Wypożyczenie 26-letniego napastnika do Stali Mielec zostało skrócone o pół roku.

W bieżącym sezonie PKO Ekstraklasy Piasecki wystąpił w 13 spotkaniach, w których strzelił cztery bramki w barwach Stali Mielec.


źródło: Śląsk Wrocław

grendys - 13 stycznia 2022, 14:17:06 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda dla Stali.

Radomiak - 13 stycznia 2022, 14:18:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I dobrze po mały wszyscy z mielca odchodzą.Za rok spadek!

jano - 13 stycznia 2022, 14:19:25 - *.centertel.pl
Szkoda ale cóż rzec kwota jak na nasze warunki okazała się zaporowa...

ciekawski - 13 stycznia 2022, 14:23:13 - *.10.89.207.ipv4.supernova.orange.pl
czyli Exposito bvędzie sprzedane i trzeba na gwałt latać dziurę

Narysuj - 13 stycznia 2022, 14:40:08 - *.204.50.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do radomiak. Stal spadnie razem z wami

ppKorn - 13 stycznia 2022, 14:57:10 - *.pzu.pl
@Radomiak - szykuj stój Borata

kura - 13 stycznia 2022, 15:06:59 - *.dynamic.mm.pl
taka kwote co Slask zazadał to nikt w esie im nieda mysleli ze znajda naiwnego,za 1,3mln.to mozna kupic 3 takich Piaseckich.Szkoda chlopa bo by grał a za pol roku Slask go odda komus za darmo bo rezerwowemu placic 50tysi to cos nie tak.

Guru - 13 stycznia 2022, 15:08:21 - *.play-internet.pl
@radomiak wy również lecicie w przyszłym roku.A na wiosnę będziecie kopać się w czoło!

znachor - 13 stycznia 2022, 15:09:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1,3 mln PLN za napastnika strzelającego bramki w ESa to grosze.

mick - 13 stycznia 2022, 15:20:26 - *.master.pl
Fabian Piasecki, pierwszy prawdziwy środkowy napastnik w Stali od czasów Ś.P. Bogusia Cygana. Dziękujemy i wracaj kiedyś do nas Fabian.

SM1939 - 13 stycznia 2022, 15:54:13 - *.87.3.1
Jak Strączek pójdzie za darmo (od lipca wolny zawodnik) bo nikt z nim nie przedłużył umowy (co robił Prezes klubu przez tyle miesięcy i dlaczego do tego dopuścił) to nie ma na transfery - proste. Kilka milionów złotych przeszło Stali koło nosa - byłyby na Fabiana i innych. Fatalnie.

Miro - 13 stycznia 2022, 16:24:26 - *.play-internet.pl
Zgadzam się z "Mick" i "sm1939" święta prawda to co napisaliście. Brak słów.... Żeby takiego napastnika nie wykupić. Już mnie i mojej całej ekipy na Solskiego nie zobaczą. I 50 karnetów mniej...

Barry - 13 stycznia 2022, 16:35:26 - *.cgn.sunrise.net
@kura a kto powiedział, że Śląsk chciał go sprzedać? Cena rynkowo adekwatna, „nie chcemy, no chyba że ostatecznie za tyle”. Plan na niego jest, częścią planu było też by więcej pograł na jesieni. Pytanie, który plan wypali przy kontuzji Exposito albo braku jego transferu.

wryj - 13 stycznia 2022, 16:36:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Sm1939 - bo do tanga trzeba dwojga. Nie przedłużył umowy, bo Strączek nie był tym zainteresowany i tyle. A Piasecki - jak nie ma miedzi ... itd

Stal1975 - 13 stycznia 2022, 17:03:11 - *.dynamic.chello.pl
Fabian do Rakowa sprzedany. Ale znów wypożyczenie do Stali do końca sezonu.

SM1939 - 13 stycznia 2022, 17:12:14 - *.87.3.1
Strączek chciał tylko nie miał kto i do tego jeśli rozpętało się w lipcu wojne z managerem Zjawińskiego (wyrzucając go z klubu zamiast na wypożyczenie) i tym samym managerem Strączka to możemy mieć bardzo bolesne finansowo tego efekty. Tak jak napisałem kilka milionów z transferu, którego w klubie nie było wiele lat w nieudolny sposób zostanie stracone. Jeśli tak będzie, a widzimy nie stać nas na Fabiana to będzie to kompromitacja prezesa. Prosimy kibiców o zrzutkę, a stracimy nieporównywalną kwotę na sposobie zarządzania klubem.

Ja - 13 stycznia 2022, 18:14:35 - *.dynamic.mm.pl
Czekam aż przyjedzie ten śmieszny Śląsk i dostanie czape

Tom - 13 stycznia 2022, 18:16:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Arkadiusz Kasperkiewicz na testach w Stali

Tom - 13 stycznia 2022, 18:28:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A przyszły spadkowicz Legia chce Sitka.

Stalowy - 13 stycznia 2022, 19:23:10 - *.wdm.pl
Czyli w Mielcu nie ma już żadnego napastnika prycz drewna które przywiózł Majewski, czyli mega zdolnego Szczutowskiego. Ci wy q.... wyprawiacie w tym klubiku. Żenada

Jan - 13 stycznia 2022, 19:34:18 - *.adsl.inetia.pl
Sitek jest zawodnikiem Podbeskidzia a Stał ma tylko prawo pierwokupu oczywiście jak ją będzie stać

Banksy - 13 stycznia 2022, 22:11:35 - *.204.50.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pieniądze za Piaseckiego i za Sitka to dwa różne światy. Jak nie zadzieje się nic nieprzewidzianego typu poważna kontuzja, to Stal Maksa na 99% wykupi.

Napo - 13 stycznia 2022, 23:11:14 - *.wdm.pl
czyj to "chłopok" jesteś Stalowy??? popatrz na tabelę, gdzie Stal widzisz, że szczekasz????

Badzior - 14 stycznia 2022, 9:24:22 - *.204.24.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak zostanie Exposito ( a chyba zostanie ), to na pewno znajdzie się chętny za 300 tys euro na niego. Nie oszukujmy się, znaleźć w tej chwili napastnika z liczbami, w dodatku Polaka ( odpada aklimatyzacja), to promocja na rynku. Sądzę, że sciąganie Hiszpanów z III ligi, to podobny koszt, a jednak duża niepewność czy odpali, a jednak jak się patrzy na ostatnie lata, to skuteczność z napastnikami to tak 25 % ( odpala 1 na 4 ). W ekstraklasie są kluby bez napastników, więc kolejka się szybko ustawi, a stawiam, że pierwszy będzie Raków... Poza tym bez napastnika jest póki co Jagiellonia, Cracovia, Górnik.... Znajdą się chętni... Stal po jego odejsciu, Jankowskiego i prawdopodobnie Kolewa zostaje bez przysłowiowych zębów z przodu.

Brixon - 14 stycznia 2022, 10:57:46 - *.brwmielec.net (*.0.102.183)
@Badzior pogięło Cię? Nikt nie płaci za transfery europejskiego szrotu, to wszystko wolni zawodnicy, którzy mogą podpisać gdzie chcą. 300 tysięcy euro za transfer to spora kwota, potem trzeba jeszcze płacić określoną pensję piłkarzowi. W polskiej lidze takie pieniądze może zapłacić góra 5-6 klubów, taka prawda. Raków niewątpliwie do nich należy, Cracovia może też, ale na pewno nie Górnik czy Jaga.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas