13 stycznia 2022, 20:40:32 - Pietaszek
Czerwona kartka Bartłomieja Drągowskiego. Gol Krzysztofa Piątka w debiucie w Fiorentinie

Bartłomiej Drągowski otrzymał czerwoną kartkę, a jego Fiorentina, w barwach której zadebiutował Krzysztof Piątek, wygrała 5-2 (1-1, 2-2, 3-2) w meczu 1/8 finału Pucharu Włoch z Napoli i awansowała do ćwierćfinału rozgrywek. 24-letni bramkarz rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, a 26-letni napastnik, który strzelił gola na 4-2, wszedł na boisko w 73. minucie, kiedy zmienił Dušana Vlahovicia.

13 stycznia 2022, 18:00 - Neapol (Stadio Diego Armando Maradona)
SSC Napoli 2-5 pd. ACF Fiorentina
Dries Mertens 44, Andrea Petagna 90 - Dušan Vlahović 41, Cristiano Biraghi 57, Lorenzo Venuti 105, Krzysztof Piątek 108, Youssef Maleh 119

żółte kartki: Amir Rrahmani, Fabián Ruiz, Axel Tuanzebe - Alfred Duncan, Gaetano Castrovilli.
czerwone kartki: Hirving Lozano (84. minuta, Napoli, za brutalny faul), Fabián Ruiz (90. minuta, Napoli, za drugą żółtą) - Bartłomiej Drągowski (45. minuta, Fiorentina, za faul taktyczny).

sędziował: Giovanni Ayroldi (Molfetta).

W zespole gospodarzy Hubert Idasiak pozostał na ławce rezerwowych, a Piotr Zieliński znalazł się poza kadrą na to spotkanie.

W ćwierćfinale zespół Polaków zagra z Atalantą.

nnapuli - 13 stycznia 2022, 20:51:58 - *.play-internet.pl
Polacy dobrze sobie radzą w serie A, nawet trafiając tam prosto z Esy. To o czymś świadczy-reszta Wielkiej Piątki odjeżdża Włochom nie bez powodu. Ile już czasu minęło od ostatnich tryumfów włoskich drużyn w pucharach? Od lat niczego nie wygywają

@nnapuli - 13 stycznia 2022, 20:59:02 - *.40.161.24
Odjeżdża Wielka Piątka, powiadasz? Dziwne, że w rankingu klubowym są na 3 miejscu :D
Prawie ci się udało. Doucz się

@nnapuli - 13 stycznia 2022, 21:05:29 - *.30.52.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Inne ligi wg Ciebie odjeżdżają a drużyna narodowa Włoch zdobywa Mistrzostwo Europy, którzy w większości grają we włoskiej lidze...hm

cPjŚ - 13 stycznia 2022, 21:24:28 - *.dynamic.chello.pl
Niezły meczyk musiał być sądząc po wyniku i przebiegu meczu

Dave15 - 13 stycznia 2022, 21:45:21 - *.opera-mini.net (*.0.57.191)
Mam nadzieję że to początek dopiero i bedzie znowu pią pią pią el pistolero!I z korzyścią dla Reprezentacji

andy - 13 stycznia 2022, 22:29:24 - *.icpnet.pl
To pierwszy i ostatni gol drewna iglastego, pozostaną rezerwy!

Ksszub1991 - 13 stycznia 2022, 23:37:35 - *.dynamic.mm.pl
DRAGOWSKI cos nie ma mocnej psychyki gdyby nie lapal głupich kartek to dawno był by w kadrze na Mundial podobnie jak Szczęsny w ważnych meczach zawsze jakiego babola puści nawet San Marino jemu gola strzela . Na baraże z Rosją to Reprezezntacja powinna się zmobilizować sama A szczególnie ci doświadczeni i Kapitan Lewandowski i Krychowiak ,Szczęsny, Rybus ,Milik , Bednarek ,Bereszynski, Zieliński, Świderski, Gratulacje dla Piątka za Strzelonego gola mam nadzieję że odblokuje w klubie da ade strzelić jeszcze kilka goli dla kadry. Widać Liga Włoska mu najlepiej odpowiada tak jak Lewandowskiemu Bundesliga Fabianskiemu Premier Luege. Selekcjoner nic nie pomoże najwyżej wyśle powołania takie same jak Sousa w poprzednim meczu . Wszystko w Głowach i nogach piłkarzy.

y - 14 stycznia 2022, 1:19:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może go Milan kupi.

Obiektywny - 14 stycznia 2022, 7:19:06 - *.centertel.pl
Nie życzę Piatkowi źle. Ale ta Fiorentina ma trochę cos nie teges, ma odejść bardzo dobry napastnik za gruby hajs a oni biora goscia co grzeje lawe 😃

zzz - 14 stycznia 2022, 8:52:12 - *.136.139.181
Piątek zjada ta ligę pogódzcie się z tym smieszne ludziki ;0 PioPioPio teraz w kadrze Nawałki i jedziemy do Kataru! Polska!!!

cfel hzl - 14 stycznia 2022, 10:57:27 - *.dynamic-3-poz-k-0-2-0.vectranet.pl
Odbuduje się

Fansport - 14 stycznia 2022, 11:45:03 - *.111.246.126
Piątek jest lepszy od Lewego, bo Lewy nie strzelił tam gola żadnego.

hehe - 14 stycznia 2022, 12:11:06 - *.centertel.pl
Fansrort ale ty masz zryty baniak ja nie moge😃.. Historia paru meczow jak zwykle i po Piątku

MKSM - 14 stycznia 2022, 15:30:56 - *.17-2.cable.virginm.net
Ja tam mu życzę żeby się odbudował i zaczął regularnie grać i strzelać. Naprzód Polska

dilejt - 14 stycznia 2022, 17:25:42 - *.ists.pl