[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


14 stycznia 2022, 14:36:14 - gabrielba
Arkadiusz Kasperkiewicz w Stali Mielec

Arkadiusz Kasperkiewicz został nowym zawodnikiem Stali Mielec. 27-letni obrońca podpisał półtoraroczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Kasperkiewicz w obecnym sezonie Fortuna I ligi wystąpił w 18 spotkaniach w barwach Arki Gdynia.


źródło: Stal Mielec

fks - 14 stycznia 2022, 14:38:29 - *.dynamic.mm.pl
no i git dobry grajek,super walczak nie odpuszcza nikomu

dzl - 14 stycznia 2022, 14:52:04 - *.play-internet.pl
Powinien wzmocnić Stał.Powodzenia,pozdro z Gdyni

Buru - 14 stycznia 2022, 14:52:33 - *.147.38.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No niedobrze. Kto za niego do Arki ?

Radomiak - 14 stycznia 2022, 14:54:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W przyszłym sezonie się przyda jak spadnięcie z hukiem z ekstraklasy.Do mielców mówię.

Qutass - 14 stycznia 2022, 15:07:58 - *.dynamic.mm.pl
Radomiak - piszę się- do mielców piszę a nie mówię.
Do szkoły mat..e radomski.

kura - 14 stycznia 2022, 15:10:14 - *.dynamic.mm.pl
@Qutass on nie z Radomia to gosc z Tarnobrzegu tyrajacy w Mielcu na strefie

olo - 14 stycznia 2022, 15:12:22 - *.dynamic.mm.pl
do kibicow Arki cos o nim?pozdro

Ultras Sta - 14 stycznia 2022, 15:15:25 - *.dynamic.chello.pl
Do Radomiak: (Choć nie wiadomo czy nie jesteś trolem z Tarnobrzega) Nie bój się o nas. My nikomu spadku nie życzymy. Obiektywnie mówiąc Radomiak zaraz może mieć swoje problemy jeśli zawodnicy zaczną odchodzić. Może klub coś zarobić ale sztuką jest dobrze wydać, wyselekcjonować. Warta była beniaminkiem-rewelacją, a teraz w drugim sezonie zimuje na miejscach spadkowych. Czyżby dejavu w następnym sezonie?

Kibic - 14 stycznia 2022, 15:16:18 - *.as13285.net
Ten sezon to wóz z węglem, kilka tak tragicznych rozegrał zawodów że usiadł na ławke. Wiecznie spozniony,niedokładny,podania tylko do tyłu... w pierwszoligowej Arce??? On miał być motorem Arki a był pierwszym hamulcowym, coś jak Marciniak kiwdys.Moze sie w Stali poprawi ale latka lecą...

Rr - 14 stycznia 2022, 15:25:12 - *.111.166.137
Radomiak to Garbarnia, bryluje w tematach o Radomiaku. Troll - zignorować.

sopel - 14 stycznia 2022, 15:32:29 - *.237.4.221
do olo: solidny, chociaż miał też słabsze mecze. Myślę, że źle go ustawiano - bok obrony to nie jego pozycja. Per saldo - raczej to osłabienie Arki, a czy wzmocni Stal? - czas pokaże. Ostatnie mecze Kaspra były ok. Powodzenia Kasper. TAG

skdj - 14 stycznia 2022, 15:40:19 - *.internetdsl.tpnet.pl
środek obrony w dwójce to dla niego gorsze rozwiązanie. Na środku tylko w trójce. On popełnia za dużo indywidualnych błędów, żeby mógł zostać jako ostatni z pola w świetle bramki. Pozycja była w porządku, po prostu ma problem z koncentracją i decyzjami.

olo - 14 stycznia 2022, 16:09:13 - *.dynamic.mm.pl
Stal gra 3 srodkowych Majecki wie co robi skoro go wzial,swietnie poustawial zawodnikow i poszlo,przeciez Stal byla nr.1 do spadku przez wszystkie portale.

Korner - 14 stycznia 2022, 16:18:17 - *.146.38.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W Stali może być zupełnie inaczej, niż to było w Arce. Dzisiejsza Arka to stajnia Kołakowskich, a i w przeszłości już było chimerycznie. Najlepszy przykład to Patryk Kun. W Arce niechciany, a w Rakowie - tak samo niski, ale filar.

BOT - 14 stycznia 2022, 16:34:41 - *.204.19.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bardzo przyzwoity obrońca. W Rakowie często imponował wyprowadzeniem piłki przy nodze. W defensywie solidny, chociaż zdarzały mu się irytujące błędy, niestety zbyt często. Trochę brak mu inteligencji boiskowej, przez co zwykle podaje do najbliższego. Nie jest demonem szybkości, ale nadrabia charakterem. Ogólnie to nawet szkoda, że Raków się go pozbył po awansie do eklapy, bo sądzę, że na ławkę by się u nas nadawał. Tak, czy inaczej myślę, że to dobry transfer Stali. Na marginesie - chłopak jest widzewiakiem. To tyle.

pilkarski - 14 stycznia 2022, 19:08:04 - *.centertel.pl
Solidny daje rade mielec ... Powinni sie utrzymac... Podobno spoldzielnie zalozyli do rozmow nie weszlo kghm.mks.zaglebie... Oni leca termalika i warta

autobus - 14 stycznia 2022, 19:20:38 - *.play-internet.pl
Sami obrońcy ściągają do Mielca, o napadzie ani słychu. Do końca sezonu będzie już tylko autobus w bramce?

RTSpiastow - 14 stycznia 2022, 21:08:47 - *.31.75.74.ipv4.supernova.orange.pl
\W/

Kibic RTS - 15 stycznia 2022, 9:15:53 - *.toya.net.pl
Jest słaby zadne wzmocnienie no chyba że na 1 ligę

or - 15 stycznia 2022, 14:49:26 - *.dynamic.chello.pl
No cóż kopacz maksymalnie na I ligę,był w Rakowie to został odpalony.W Arce dużo jego błędów w obronie i przez to Arka straciło dużo goli.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas