[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


14 stycznia 2022, 15:58:11 - bartekwr9
Bartosz Kapustka na dłużej w Legii

Kontrakt Bartosza Kapustki z Legią Warszawa został przedłużony do końca czerwca 2023 roku.

25-letni pomocnik nie zagrał w tym sezonie w żadnym spotkaniu PKO Ekstraklasy. Kapustka w lipcu uszkodził więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie.


źródło: Legia.net

Piotrek - 14 stycznia 2022, 16:24:33 - *.home-net.pl
No i słusznie !!
Swoją postawą, zaangażowaniem na boisku jak i poza nim, zaskarbił sobie przychylność władz Legii, która postanowiła po burzliwej debacie zaoferować mu nowy, lepszy finansowo kontakt. To kolejny dowód na to, że praca, zaangażowanie, rzetelność oraz oddanie opłacają się w dłuższej perspektywie. Za tym zawsze muszą iść pieniądze. Gratulacje i pozdrowienia !!!

7itar - 14 stycznia 2022, 16:38:48 - *.play-internet.pl
Tylko cosik szklany

larsek - 14 stycznia 2022, 16:40:58 - *.154.16.13
Tylko następnym razem jak strzeli bramkę niech nie robi np. salta do tyłu, bo może się skończyć tragicznie...

varadi - 14 stycznia 2022, 16:42:52 - *.play-internet.pl
Jest kapusta jest Kapustka

BOT - 14 stycznia 2022, 16:47:10 - *.204.19.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No proszę, to chyba w nagrodę, że sam się wyeliminował z gry próbując kopnąć Ziemię. Najważniejsze, że dużo zarobi, a nie tyle, ile piłkarze w drugiej lidze zarabiają. Ogólnie może i chłopak potrafi grać w piłkę, ale zasadniczo to debil.

tyryry - 14 stycznia 2022, 16:55:54 - *.1.104.34.bc.googleusercontent.com
Dobry ruch. Przyda sie w walce o powrot do Ekstraklasy w przyszlym sezonie

Edek - 14 stycznia 2022, 17:09:11 - *.play-internet.pl
To Cracovia obejdzie się smakiem. Może, co jeszcze będzie z niego, ale musi popracować nad cieszynką.

1910 - 14 stycznia 2022, 17:13:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Od tego pamiętnego skoku na dwie proste nogi zaczął się historyczny sezon i szorowanie po dnie tabeli.

erni80 - 14 stycznia 2022, 17:22:29 - *.toya.net.pl
Teraz Żukowskiego z Lechii na prawą obronę i do rezerw Gomesa i Nawotkę.

takaprawda - 14 stycznia 2022, 17:30:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No nie!. Facet, który doznał ponad półrocznej kontuzji zaczepiając nogą o linię końcową boiska!.

@sloik - 14 stycznia 2022, 17:31:35 - *.gdansk.vectranet.pl
Nie piszcie o tym klubie,on nie ma kibiców.Tam marne 15-20 tys przychodzi na mecze.Procentowo najmniej w Polsce!

Kopacz - 14 stycznia 2022, 17:52:31 - *.centertel.pl
Dzban roku

fdexy - 14 stycznia 2022, 17:57:00 - *.internetia.net.pl
Typ siedzi połamany już pół roku. Większość kariery spędził w szpitalu a Ci mu dają nowy kontrakt.On będzie niesprawny do końca kariery. Jeśli jednak na Lazienkowskiej się ''przelewa'', to w sumie czemu nie sponsorować wiecznych wakacji.Zyć nie umierać

y - 14 stycznia 2022, 19:16:25 - *.204.81.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I po co ci było to Lester...

rad12 - 14 stycznia 2022, 20:12:50 - *.toya.net.pl
I teraz po bramce od razu wózek, żeby się chłopina nie połamał🤣

1920 - 14 stycznia 2022, 21:51:45 - *.sileman.net.pl
dzban l4 ma a sie lansuje po wczasach za granica...dno dna

Pilwhoo - 15 stycznia 2022, 0:26:07 - *.dynamic.chello.pl
@larsek - teraz zrobi Salto Mortale

Opolanin - 15 stycznia 2022, 2:10:37 - *.204.17.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Komentarze Miazga :-))))

FK - 15 stycznia 2022, 10:10:57 - *.10.208.156
Zdecydował się z premedytacją grać w 1 lidze od lipca?

Popy - 15 stycznia 2022, 12:48:51 - *.204.50.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak wroci to zaraz go zhandluja

LegiaFan - 15 stycznia 2022, 13:55:40 - *.toya.net.pl
Oby więcej takich info!

Zachwycony - 15 stycznia 2022, 13:56:41 - *.centertel.pl
Czyżby coś drgnęło ?

mgr borek - 16 stycznia 2022, 12:59:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przeciez jak sie wykuruje, to za pol roku bedzie musial zakonczyc kariere jak go dopadna rzeznicy w I lidze.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas