[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


14 stycznia 2022, 20:19:25 - gabrielba
Vladislavs Gutkovskis piłkarzem roku na Łotwie

Vladislavs Gutkovskis (Raków Częstochowa) został wybrany przez łotewską federację piłkarzem roku 2021. Dla 26-letniego napastnika to pierwsze w karierze zwycięstwo w plebiscycie.

Na Gutkovskisa głosowało 41 spośród 88 uprawnionych osób. Trzecie miejsce z dziewięcioma głosami zajął Roberts Savaļnieks (w przeszłości Jagiellonia Białystok).

Ben 10 - 14 stycznia 2022, 20:23:23 - *.220.46.13
No chyba trzeba uczciwie powiedzieć, że ubogi piłkarsko jest kraj, w którym Gutek jest najlepszym graczem.

Znawca - 14 stycznia 2022, 20:28:05 - *.22.37.168.ipv4.supernova.orange.pl
Pamietam go z Bruk Betu i z meczu przeciwko Polakom nie duzo brakło a by wtłukł nam bramke.najlepszy na boisku.ŁOTEWSKI LEWANDOWSKI!!!!!!

Globus - 14 stycznia 2022, 20:30:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ależ tam musi nie być konkurencji.

Dave15 - 14 stycznia 2022, 20:56:33 - *.opera-mini.net (*.0.54.253)
To tylko pokazuje poziom piłki nożnej w Łotwie

ech - 14 stycznia 2022, 21:15:27 - *.icpnet.pl
No przyznam, że teraz to aż mi się ich trochę żal zrobiło

ech - 14 stycznia 2022, 21:25:55 - *.icpnet.pl
No przyznam, że teraz to aż mi się ich trochę żal zrobiło

Piorun - 14 stycznia 2022, 21:35:44 - *.dynamic.chello.pl
Aż taka bida u nich?

jarock - 14 stycznia 2022, 21:57:12 - *.icpnet.pl
The best is A.Rudniev ale gratki Gutek !

Riga - 14 stycznia 2022, 22:01:01 - *.play-internet.pl
Łotysze nie jarają się piłką nożną tak jak my. Mają hokeja i koszykówkę.

d2bo - 14 stycznia 2022, 23:02:15 - *.6.211.60.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak jak kolega wyżej napisał. Nie dość, że to mało liczny kraj, to jeszcze mało kto się w ogóle piłką interesuje. Co nie przeszkadza naszym klubom walczyć z łotewskimi jak równy z równym...

a - 14 stycznia 2022, 23:59:40 - *.147.97.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Same experty na forum - mina im zrzednie, jak Lewy skończy grać i zostaniemy niewiele lepsi od Łotwy.

pompek - 15 stycznia 2022, 6:53:39 - *.centertel.pl
Łotwa to obecnie jest dno europejskiej piłki, nie licząc San Marino Andory czy Liechtensteinu. Poziom wysp owczych lub Malty a ten wybór tylko to potwierdza. Strasznie upadli przez ost 10-15 lat

obserwator - 15 stycznia 2022, 7:13:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
O kurde. Pomyśleć że taki arak mógłby być tam pilkarzem roku (poziom ten sam).

Edek - 15 stycznia 2022, 9:33:31 - *.play-internet.pl
Biały Lukaku dopiero 5. na Łotwie?

FK - 15 stycznia 2022, 10:24:21 - *.10.208.156
Jakim cudem on gra w Rakowie w pierwszym składzie?
Bardzo mało bramek strzela

STRUMYK - 15 stycznia 2022, 11:39:52 - *.205.172.12
Słaba ta piłka łotewska, nie ma co

Edi - 15 stycznia 2022, 12:12:32 - *.204.50.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dac mu szanse chlop ma potencjal naprawde by cos pokazal

Pepchow - 15 stycznia 2022, 15:05:57 - *.dynamic.chello.pl
a np nie było wieści takiej w sobotę wieczorem na 90 minut że R Lewandowski Sportowcem Roku w 2021

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas