15 stycznia 2022, 19:50:28 - LukaszR
Debiut Kamila Wojtkowskiego w Ethnikósie Áchnas

Kamil Wojtkowski zadebiutował w barwach Ethnikósu Áchnas w przegranym 0-3 (0-2) meczu 17. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z APOEL-em. 23-letni pomocnik wszedł na boisko w 65. minucie, zastępując Artūrsa Karašausksa (w przeszłości Piast Gliwice).

15 stycznia 2022, 18:00 - Dassáki Áchnas (Stádio Ethnikoú Áchnas)
AS Ethnikós Áchnas 0-3 APOEL (Nikozja)
Giorgi Kwilitaia 20, Léo Natel 34, Giánnis Satsiás 76

żółte kartki: Zdeněk Folprecht, Igors Tarasovs - Murtaz Dauszwili, Lucas Souza, Giorgi Kwilitaia.

sędziował: Giórgos Nikoláou.

W drużynie gospodarzy cały mecz rozegrał Igors Tarasovs (niegdyś Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław), a Tim Hall (dawniej Wisła Kraków) grał do 52. minuty, gdy zmienił go Zacharías Ádoni.

Ethnikós zajmuje ostatnie, 12. miejsce w tabeli z dorobkiem ośmiu punktów.

rr - 15 stycznia 2022, 20:24:01 - *.adsl.inetia.pl
Z Tarasovsem i Hallem na obronie 0:3 to świetny wynik!

Ripper - 15 stycznia 2022, 20:26:12 - *.dynamic.chello.pl