19 stycznia 2022, 19:59:53 - LukaszL
Debiut Tymoteusza Puchacza w Trabzonsporze

Tymoteusz Puchacz zadebiutował w barwach Trabzonsporu w zremisowanym 1-1 (0-0) domowym meczu 22. kolejki tureckiej ekstraklasy z Giresunsporem. Polski obrońca na boisko wszedł w 32. minucie w miejsce Hüseyina Türkmena.

19 stycznia 2022, 18:00 - Trabzon (Medical Park Stadyumu)
Trabzonspor Kulübü 1-1 Giresunspor Kulübü
Andreas Cornelius 78 - Umut Nayir 68

żółte kartki: Hüseyin Türkmen, Yusuf Erdoğan - Serginho, Zeki Yavru.

sędziował: Alper Ulusoy (İzmir).

W 90. minucie Tássos Bakassétas (Trabzonspor) nie wykorzystał rzutu karnego (Okan Kocuk obronił).

Trabzonspor w tabeli znajduje się na pozycji lidera z dorobkiem 51 punktów.

weq - 19 stycznia 2022, 20:00:58 - *.dynamic.chello.pl
Co na to Bedoes?

rympał - 19 stycznia 2022, 20:01:36 - *.adsl.inetia.pl
A jednak przebił się do składu.Teraz już będzie z górki

ss - 19 stycznia 2022, 20:05:17 - *.adsl.inetia.pl
70000 kibiców owacjami na stojąco witało Tymka wchodzącego na boisko!Po meczu 30 minut rozdawał autografy i pozował do zdjęć.

Kol - 19 stycznia 2022, 20:12:58 - *.dynamic.chello.pl
Podobno sam pele jest pod wrażeniem gry Tymka.

E-g - 19 stycznia 2022, 20:13:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Turcji dzisiaj jesteś Bogiem a jutro masz gnata przystawionego do skroni. Także spokojnie.

hahahah - 19 stycznia 2022, 20:22:04 - *.111.247.73
no i Tymoteusz zamknął mordy wielu znawcom kopanej z polskiego grajdołka

fansportu - 19 stycznia 2022, 20:29:29 - *.dynamic.chello.pl
Hej, ogladal ktoś mecz i powie jak wypadł? Pozdro

NaChaos - 19 stycznia 2022, 20:40:37 - *.instances.scw.cloud
Rzeczywiście zamknął nam mordy. W Bundeslidze zagrał 0 minut. W Turcji wszedł z ławki. Julia Wieniawa chce iść z nim na randkę, a Bedoes pisze numer na jego cześć. On pokazał z Węgrami na co go stać. Podkulony ogon i Falubaz wkrótce

Ja - 19 stycznia 2022, 21:12:22 - *.internetia.net.pl
@hahahah skoro wszedł w 32 minucie to nie dlatego, że jest taki dobry a raczej z winy kontuzji Turkmena.

we - 19 stycznia 2022, 21:38:56 - *.111.247.73
tak ryjki szakali zamknięte

Marcin - 19 stycznia 2022, 21:45:21 - *.dynamic.mm.pl
Grał jak wariat, jak to on, biegał od bramki do bramki, byl niezastąpiony, nawet obronił karnego, tam błąd jest,

zorro - 19 stycznia 2022, 23:47:36 - *.dynamic.chello.pl
@Marcin tak właśnie było. Super :D

bebe - 19 stycznia 2022, 23:50:35 - *.39.126.80
Turecka liga?- dla Tymka idealna.
da sobie radę !

Pio - 19 stycznia 2022, 23:54:57 - *.dynamic.chello.pl
Ja wątpię. Chłopak ambitny ale drewniany. Ale obym sie mylił.

Ave - 20 stycznia 2022, 6:40:23 - *.play-internet.pl
Gwiazdor nie poradzil sobie w bundeslidze, za dobry na Mainz a za slaby na Union!Jak my mamy takiego kadrowicza to nigdy nie wygramy meczu z solidna druzyna narodowa badz bedziemy sie meczyc z przecietniakiem

MartinMix - 20 stycznia 2022, 6:40:46 - *.161.171.114 (*.100.131.26)
Najważniejsze pytanie: Wieniawa była na trybunach?

mareczek - 20 stycznia 2022, 9:03:33 - *.147.97.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To ten co nam euro i wyjazd na mundial zawalił?

Lmoki - 21 stycznia 2022, 9:21:00 - *.play-internet.pl
Większego drzewa w polskiej piłce nie było i nie będzie.