26 stycznia 2022, 21:52:16 - euzi
Gol Marcina Listkowskiego

Marcin Listkowski strzelił bramkę dla Lecce w wygranym u siebie 2-1 (2-0) zaległym meczu 18. kolejki włoskiej Serie B z Vicenzą. Dla 23-letniego pomocnika to pierwsze trafienie w sezonie.

26 stycznia 2022, 20:00 - Lecce (Stadio Via del Mare)
US Lecce 2-1 LR Vicenza
Marcin Listkowski 28, Massimo Coda 38 - Riccardo Meggiorini 88

żółte kartki: Žan Majer - Filippo Ranocchia, Luca Crecco, Janio Bikel, Riccardo Meggiorini.

sędziował: Marco Guida (Torre Annunziata).

Listkowskiego w 86. minucie zmienił Þórir Helgason, a poza kadrą gości z powodu kontuzji pozostał Łukasz Teodorczyk. W składzie gospodarzy zabrakło również byłego obrońcy Zagłębia Lubin Lorenco Šimicia.

Lecce jest liderem z dorobkiem 40 punktów po 20 spotkaniach, a Vicenza zajmuje 20. miejsce z ośmioma punktami po 19 meczach.

devon - 26 stycznia 2022, 22:44:05 - *.ostroleka.vectranet.pl
Teodorczyk po ostatnim karnym to chyba w jakąś depresje popadł.

Masło - 26 stycznia 2022, 22:51:23 - *.play-internet.pl
Ktoś wie, czemu w weekend nie grają czołowe ligi w Europie?

Mr. Gold - 27 stycznia 2022, 0:13:45 - *.tktelekom.pl
Listkowski i Żurkowski z Włoch, Michalak z Turcji, Kittel z Niemiec, ciekawi zawodnicy do sprawdzenia w kadrze jako alternatywa. Nieoczywiste nazwiska ale fajnie mieć rezerwy w kadrze. Coś co dla Nawałki było nie do ogarnięcia.

Kanapka - 27 stycznia 2022, 1:11:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Masło
Jak nie grają?Gra chociażby Pierwsza Angielska.

Ekspert - 27 stycznia 2022, 1:25:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Masło.
Dlatego,że są mecze El.MŚ w Ameryce południowej i północnej i Azji.Dodatkowo trwa jeszcze PNA chociaż to jest w tej kwestii nie istotne.

Mike - 27 stycznia 2022, 7:15:14 - *.static.ip.netia.com.pl
Teodorczyk już się nagrał. Temu chłopakowi został już tylko jeden kierunek - Wieczysta.

Remi - 27 stycznia 2022, 7:46:26 - *.dynamic.chello.pl
Listkowski jednym z liderów obok Strefezzy w tym meczu, okradziony z asysty przez Code który zaliczył podlo sezonu. Grande Lecce

Lol - 27 stycznia 2022, 8:58:21 - *.146.41.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To jest tylko serie B!!! Kadra chyba w futsalu sprawdzić ich!

Lukasz - 27 stycznia 2022, 12:35:56 - *.play-internet.pl
Kiedyś do młodzieżówki powołany, jeszcze z czasów gry w Rakowie. Pamiętam go z boisk 1ligowych, fajnie wtedy wymiatał.

Kol - 27 stycznia 2022, 13:59:25 - *.dynamic.chello.pl
Ligi nie grają bo jest puchar Afryki i termin dla reprezentacji???

gadd - 27 stycznia 2022, 15:01:51 - *.static.sitel.net.pl
Teo za pół roku spadnie z vicenzą, wróci do Polski do jakiegos piasta czy slaska i przekret sportowy na usługach agenta bedzie mu bił pokłony w artykułach

Liściu - 27 stycznia 2022, 16:32:42 - *.play-internet.pl
Do Lukasza-Młody Liściu jeszcze przed grą w Rakowie powoływany był do kadry od U-15 w górę.Tak więc reprezentował młodzieżówki bodajże od u-15 do u-21 włącznie.czy zadebiutuje kiedyś w reprezentacji A?czas pokaże-jako osoba z najblizszej rodziny gorąco mu tego zyczę.

Marcin - 28 stycznia 2022, 13:17:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do LOL. Glik też gra w serie B a jest podstawowym obrońcą reprezentacji. A po drugie Żurkowski gra w serie A.