29 stycznia 2022, 23:03:05 - Pietaszek
Gol Arkadiusza Milika w Pucharze Francji

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Olympique de Marseille, który wygrał 5-4 po rzutach karnych w meczu 1/8 finału Pucharu Francji z Montpellier-Hérault SC. Po 90 minutach było 1-1 (0-0). Dla polskiego napastnika to piąta bramka w tych rozgrywkach w tym sezonie.

29 stycznia 2022, 21:00 - Marsylia (Orange Vélodrome)
Olympique de Marseille 1-1 k. 5-4 Montpellier-Hérault SC
Arkadiusz Milik 74 - Béni Makouana 80

karne: 0-1 Mamadou Sakho, 1-1 Valentin Rongier, (1-1 Mihailo Ristić - obroniony), 2-1 Arkadiusz Milik, 2-2 Léo Leroy, 3-2 Cengiz Ünder, 3-3 Sacha Delaye, 4-3 Mattéo Guendouzi, 4-4 Joris Chotard, 5-4 Dimitri Payet.

żółta kartka: Boubacar Kamara (Marseille).

sędziował: Benoît Millot (Île-de-France).

Milik wszedł na boisko w 54. minucie, zmieniając Luisa Henrique. Mecze ćwierćfinałowe zostaną rozegrane 8 i 9 lutego.

Andrzej - 29 stycznia 2022, 23:20:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co to piszecie? Chce wam się to pisać

Biciclette - 29 stycznia 2022, 23:21:41 - *.play-internet.pl
Warto zauważyć że to jego 10.bramka w aktualnym sezonie w rozegranych około 1000 minuty we wszystkich rozgrywkach

ablabla - 30 stycznia 2022, 0:18:19 - *.37.142.216
@Andrzej: A po co ty piszesz swój koment? Chce ci się pisać?

Ksszub1991 - 30 stycznia 2022, 9:24:52 - *.147.99.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ktoś to oglądał Milik zmarnował dużo okazji czy to była jego jedyną szansą na strzeleniem gola. Strzelił do pustaka po sobotę od bramkarza czy z dystansu zagrał dobry mecz czy słaby mecz.

Ojgen - 30 stycznia 2022, 9:30:34 - *.30.112.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Właśnie zjadłem przepyszne cevapcici, mmmm ale było dobre. A na obiad będzie carbonara z tłuściutkiego guanciale. Myślicie żeby dodać trochę śmietanki do sosu?

Doradca - 30 stycznia 2022, 10:17:41 - *.play-internet.pl
Tak dodaj śmietanki z pałki koljegi

Maliniak - 30 stycznia 2022, 10:38:40 - *.42.10.153.alfanet24.pl
35 meczów w Marsylii, 20 goli. 10 w tym sezonie i 10 w poprzednim. Rzeczywiście fatalnie

Mirello - 30 stycznia 2022, 10:49:02 - *.eu-north-1.compute.amazonaws.com
Dobra wiadomość

Napo - 30 stycznia 2022, 10:49:46 - *.wdm.pl
do Ksszub 1991. nie miał zbyt dużo okazji, bramka bardzo ładna, tak z około 12 w okienko. Karny równiez bardzo pewnie pod poprzeczkę. Na pewno zaplusował tym meczem.

Dżon - 30 stycznia 2022, 15:03:01 - *.cebit.com.pl
@Ojgen - a cóż to za obżarstwo!? Nie dodawać śmietanki pod żadnym względem. Przypomina, że carbonara to posiłek górników, więc zalecam wzmożoną aktywność fizyczną po obiedzie!

Polak - 30 stycznia 2022, 17:30:18 - *.telnetropczyce.pl