5 lutego 2022, 20:23:14 - mistol94
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla FC Bayern München w wygranym 3-2 (2-1) meczu 21. kolejki niemieckiej Bundesligi z RB Leipzig. Dla kapitana reprezentacji Polski, który rozegrał całe spotkanie, to 24. ligowa bramka w tym sezonie.

5 lutego 2022, 18:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 3-2 RB Leipzig
Thomas Müller 12, Robert Lewandowski 44, Joško Gvardiol 58 (s) - André Silva 27, Christopher Nkunku 53

żółte kartki: Lucas Hernández - Konrad Laimer, Christopher Nkunku, Benjamin Henrichs.

sędziował: Sven Jablonski (Brema).
widzów: 10 000.

Poza kadrą drużyny gości znalazł się Daniel Krasucki.

Bayern z 52 punktami na koncie jest liderem Bundesligi, a RB z dorobkiem 31 punktów zajmuje siódme miejsce.

kris - 5 lutego 2022, 20:25:37 - *.adsl.inetia.pl
1szy! Brawo Robert

fajasport - 5 lutego 2022, 20:26:30 - *.adsl.inetia.pl
Na pustaka.Milik to jest Pan Piłkarz!

Joahim - 5 lutego 2022, 20:32:01 - *.146.242.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale ten RB Leipzig popelnial niesamowite bledy w obronie pomogli Bawarczykom w wyniku

Pablo - 5 lutego 2022, 20:32:48 - *.centertel.pl
Brawo

space - 5 lutego 2022, 20:33:06 - *.centertel.pl
Jak tak popatrzyłem na ten Bayern, to muszę uczciwie przyznać, że tam nawet Leo Messi nie byłby piłkarzem pierwszej jedenastki.

patataj - 5 lutego 2022, 20:36:51 - *.reasonablebenefits.com
Szkoda, że tylko jeden, Bo jakby strzelił 66 goli w tym meczu, to by pobił rekord goli Bundesligi Gerda Mullera.

Napastnik przez duże N to Milik.
Mam nadzieję że nowy trener reprezentacji odsunie od niej wszystkich piłkarzy którzy grali za poprzednich trenerów.
Oczekujemy nowej reprezentacji. Bez kopaczy i dobijaczy.

kibic - 5 lutego 2022, 21:08:02 - *.dynamic.mm.pl
Z tych 599-ciu - 552 do pustaka.

Jaro - 5 lutego 2022, 21:11:40 - *.dynamic.mm.pl
Rekordy bije w przeciętnej Bundeslidze, niech spróbuje w Anglii albo Hiszpanii, zobaczymy ile jest naprawdę warty.

Napo - 5 lutego 2022, 21:17:55 - *.wdm.pl
Widac powyżej wysyp zakompleksionych nieudaczników. Brawo Robert, Terminator... super ze Milik łapue formę bo w kadrze najlepiej sie rozumie z Panem Lewym...

fansport - 5 lutego 2022, 21:24:34 - *.146.235.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Znóf z pustaka i do metra...
Ale i tak mam ból .... głowy.

Dżon - 5 lutego 2022, 21:44:07 - *.rev.snt.net.pl
Kiedy Joško gra...

jarock - 5 lutego 2022, 21:44:08 - *.icpnet.pl
Brawo Robert ! Mam nadzieje, że tak jak Podolski zagrasz jeszcze kiedyś w Kolejorzu.

r2d2 - 5 lutego 2022, 21:51:16 - *.cluster-wawa.forcepoint.net (*.58.216.216)
@misiekCK - w punkt !! - ot taka mentalność Polaków - hejterzy za dychę !! - mistrzowie klawiatury komputerowej - nieudacznicy !!

Kcoc - 5 lutego 2022, 22:13:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bundesliga to najmocniejsza liga Europy.. moze w angielskiej coś jeszcze grają .. reszta do dno jak nasza eklapa ..., chociaż eklapa to juz chyba lepsza niż włoska serie A "("("(::"))")")")")""):

Max - 5 lutego 2022, 23:08:59 - *.dynamic.mm.pl
A to nie chciał sobie odpoczywać w ten weekend? Przecież samo by się wygrało jak z Węgrami.

Do Max - 6 lutego 2022, 6:36:54 - *.204.49.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bedzie uczta Vipow wtedy bedzie odpoczywac

lopens - 6 lutego 2022, 15:46:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mam nadzieje ze na koniec kariery pojdzie do jakiejs amatorskiej ligi gdzie dobrze placa typu USL, Katar, Chiny, Indie, Emiraty i nastrzela tyle goli ze pobije rekord Pelego i bedzie najlepszym pilkarzem w historii

Kibic - 7 lutego 2022, 18:23:16 - *.dynamic.chello.pl
Piszecie, że słaba Bundesliga?
W tej "słabej" Bundeslidze, takie tuzy, jak Podolski i Klose razem wzięci, strzelili 191 goli.