7 lutego 2022, 18:56:23 - Pietaszek
Gol Kamila Wojtkowskiego

Kamil Wojtkowski strzelił gola dla AS Ethnikós Áchnas w wygranym 2-0 (0-0) meczu 20. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z AS Omónia Lefkossías. Dla 23-letniego pomocnika, który wszedł na boisko w 53. minucie, gdy zszedł z niego Franco Mazurek, to pierwszy gol w bieżącym sezonie.

7 lutego 2022, 17:00 - Stróvolos (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Ta Pangýpria)
AS Omónia Lefkossías 0-2 AS Ethnikós Áchnas
Michal Ďuriš 50, Kamil Wojtkowski 90

żółte kartki: Charálabos Charalábous, Héctor Yuste, Fótis Papoulís - Franco Mazurek, Thomás Ioánnou, Kóstas Ilía, Mários Peratikós, Andréas Christodoúlou.

sędziował: Konstantínos Fotíou.
widzów: 4500.

W drużynie gospodarzy poza kadrą meczową znalazł się Kacper Chorążka. Trenerem Omónii jest były szkoleniowiec Legii Warszawa Henning Berg. W zespole gości całe spotkanie rozegrał Tim Hall (kiedyś Wisła Kraków), Igors Tarasovs (niegdyś Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław) pozostał na ławce rezerwowych, a Artūrs Karašausks (w przeszłości Piast Gliwice) nie znalazł się w kadrze na ten mecz.

Ethnikós zajmuje ostatnie, 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów, a Omónia jest siódma i ma 28 oczek.

Ziggy - 7 lutego 2022, 19:15:08 - *.dynamic.chello.pl