12 lutego 2022, 17:24:25 - gabrielba
Dwie bramki Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił dwa gole dla Bayernu w przegranym na wyjeździe 2-4 (1-4) meczu 22. kolejki niemieckiej Bundesligi z Bochum. Kapitan reprezentacji Polski, który rozegrał całe spotkanie, ma na swoim koncie 26 bramek w tym sezonie ligowym.

12 lutego 2022, 15:30 - Bochum (Vonovia Ruhrstadion)
VfL Bochum 1848 4-2 FC Bayern München
Christopher Antwi-Adjei 14, Jürgen Locadia 38 (k), Cristian Gamboa 40, Gerrit Holtmann 44 - Robert Lewandowski 9, 75

żółte kartki: Cristian Gamboa, Elvis Rexhbeçaj - Benjamin Pavard.

sędziował: Robert Schröder (Dolna Saksonia).

Bayern jest liderem w tabeli z dorobkiem 52 punktów.

fajasport - 12 lutego 2022, 17:28:04 - *.adsl.inetia.pl
Na pustaka

alanos - 12 lutego 2022, 17:28:46 - *.interq.pl
26 bramek po 22 kolejkach ligowych, dokładnie tyle samo ile w zeszłym sezonie. Czy przebije w tym sezonie granice 41 goli, którą sam ustanowił? Wątpliwe.

www - 12 lutego 2022, 17:29:11 - *.199.59.146
mało brakowało aby walnał trzecią w 86 minucie z wolnego. poprzeczka była. dodac trzeba że lewy dzisiaj byl kapitanem bayernu

Adi - 12 lutego 2022, 17:38:02 - *.80.58.163
Lewandowski jest jedynym piłkarzem na Świecie grającym w dobrej lidze który ma szanse przy trzycyfrowej liczbie bramek i występów mieć więcej tych pierwszych niż tych drugich.
Wątpię by historia futbolu przy dzisiejszym zaawansowaniu defensywy zapisała na swoich kartach piłkarza który poza Robertem moze to osiągnąąć. Mistrz w swoim fachu.

lapa - 12 lutego 2022, 17:43:28 - *.dip0.t-ipconnect.de
fajasport ja myslalem ze cie zamkli,bo piszesz takie brednie,czlowieku zastanow sie Robert wali bramy z kazdej sytuacji,a ta poprzecza to tez do pustaka zastanow sie? Pan Robert to solidny czlowiek i uczciwy na boisku

el Chioco - 12 lutego 2022, 17:45:02 - *.centertel.pl
Repra się zbliża, będzie mógł Robcio odpocząć.

... - 12 lutego 2022, 17:45:04 - *.146.102.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale się dali w parę minut złomotać beniaminkowi, którego jesienią rozdeptali 7-0.

ZeteL - 12 lutego 2022, 17:47:13 - *.ssp.dialog.net.pl
@fajasport - rozumiem, że próbujesz drwić z @fansporta ale ... niebezpiecznie zbliżasz, (zniżasz)się do jego poziomu. Tak więc, już sobie daruj.

Bytomianin - 12 lutego 2022, 18:24:47 - *.centertel.pl
Najlepszy zawodnik Bayernu w dzisiejszym meczu. Brawo Robert!

Kibeec - 12 lutego 2022, 20:15:15 - *.146.192.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rekord Muellera zagrożony, przypominam, że Niemiec puknął 368 trafień. Czyli Lewemu potrzeba jeszcze co najmniej dwa, dwa i pół sezonu. Czy utrzyma taką dyspozycję ? Raczej nie odejdzie do topowej ligi bo niby po co ? W Bawarii jest królem

jarock - 12 lutego 2022, 21:02:37 - *.icpnet.pl
Brawo Lewy ! W Moskwie będzie walkower więc szykuj się na Czechy ...

fansport - 12 lutego 2022, 21:30:18 - *.home.aster.pl
lewandowski nigdy nie strzeli gola z daleka, bo jest typowym królem pola bramkowego 2 centymetry na 10 centymetrów.

mgiel - 12 lutego 2022, 22:21:32 - *.centertel.pl
Pytanie do boomerów.
Jak dużo brakowało Szarmachowi czy Lubanskiemu do Lewego?

fansport - 12 lutego 2022, 22:37:26 - *.home.aster.pl
a ja mam pytanie do ciebie, jak wiele brakowało lewemu do medali zdobywanych przez szarmacha i lubańskiego ?

dofansport - 12 lutego 2022, 22:47:36 - *.centertel.pl
@fansport
Widzę, że dla kolegi od Lewandowskiego lepszy chociażby Lukas Podolski bo ma... medal... xd

fansport - 12 lutego 2022, 23:30:15 - *.home.aster.pl
ilość goli jest bez znaczenia, jeśli nie ma sukcesu reprezentacji, grecja zdobyła mistrzostwo europy w 2004 roku i wystarczyło parę.

akermann - 13 lutego 2022, 8:15:54 - *.adsl.inetia.pl
Robert wspaniale, gratuluje juz masz 335 goli i gonisz dalej Luisa Suareza ( 443 gole ), tak trzymaj, pozdrawiam

Krzych - 13 lutego 2022, 8:18:14 - *.133.99.0
Wydawało mi się że w piłce nożnej medale zdobywa się drużynowo. Szarmach i Lubański mieli na boisku kolegów nie gorszych niż oni sami. Lewandowski sam meczu nie wygra.

fansport - 13 lutego 2022, 14:53:31 - *.home.aster.pl
to fani lewandowskiego, w swoich zachwytach nad jego indywidualnymi osiągnięciami muszą się zdecydować, czy ich pupil zdobywa je drużynowo, czy sam i niech w końcu to uczciwie wyartykułują, bo umniejszanie osiągnięć szarmacha i lubańskiego, przy równoczesnych zachwytach nad golami lewandowskiego w najlepszym niemieckim klubie, który w bundeslidze wygrywa wszystko bez przerwy, mistrzostwo za mistrzostwem, nie mając żadnych rywali, to herezje, spróbujcie udowodnić że lewandowski bez drużyny sam te swoje rekordy strzeleckie bije i nie dostał ani jednego podania od kolegów. gole sobie sam indywidualnie, no bo przecież gdy lewandowski strzela, to bez nikogo indywidualnie, a gdy lewandowski nie strzela, 5to wtedy jest drużynowo, żeby jego wielbiciele mieli na kogo zwalić, że nie strzelił gola, bo całe jego granie to same zasługi i nagrody, a wszystkim niepowodzebniom winna zawsze drużyna.