14 lutego 2022, 22:39:56 - euzi
Gol i niewykorzystany rzut karny Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił gola dla Fiorentiny i nie wykorzystał rzutu karnego w wygranym na wyjeździe 2-1 (1-0) meczu 25. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Spezii. Dla 26-letniego napastnika to pierwsze ligowe trafienie w barwach włoskiego klubu w tym sezonie.

14 lutego 2022, 20:45 - La Spezia (Stadio Alberto Picco)
Spezia Calcio 1-2 ACF Fiorentina
Kevin Agudelo 74 - Krzysztof Piątek 42, Sofyan Amrabat 89

żółte kartki: Arkadiusz Reca, Kelvin Amian - Gaetano Castrovilli.

sędziował: Matteo Marchetti (Ostia Lido).

W 16. minucie Krzysztof Piątek (Fiorentina) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

Piątek grał do 79. minuty, kiedy zmienił go Arthur Cabral. Ponadto w drużynie gości Bartłomiej Drągowski pozostał na ławce rezerwowych, a w zespole gospodarzy Jakub Kiwior i Arkadiusz Reca rozegrali całe spotkanie.

Fiorentina zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 39 punktów po 24 meczach, a Spezia jest 15. z 26 punktami.

Mielony - 14 lutego 2022, 22:43:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pio Pio Pio Pio Pio Pio.... Z pół metra do pustaka i z karnego w słupek...

xyz - 14 lutego 2022, 22:43:10 - *.dynamic.chello.pl
no to karne ma z głowy

LEON - 14 lutego 2022, 22:44:17 - *.petrus.pl
Piątek -juniorzy strzelają lepiej karne jak Ty ..Co to miało być gdy dobiegłeś do piłki? Trucht czy taniec w miejscu i strzał...Haha...wstydu sobie oszczędż..Na miejscu trenera odrazu do rezerw bym wysłał,po takim kabarecie...

cdd - 14 lutego 2022, 23:05:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
polaki... w hercie nie strzelal to byla jazda. Teraz 4 bramki w Violi w 4 meczach i tez jazda po chlopaku... zal

Git - 14 lutego 2022, 23:16:56 - *.dynamic.mm.pl
Jest git! Nasze chłopaki strzelają!Oby tak dalej!

mati - 14 lutego 2022, 23:20:00 - *.static.chello.pl
On nigdy nie powinien odchodzić z Włoch , to jest liga dla niego. Takie Włoskie średniaki jak Genoa czy Fiorentina to kluby idealnie skrojone pod jego poziom. Niech sobie odpuści Milany czy inne Bayerny spróbował raz i wystarczy.

fansport - 14 lutego 2022, 23:26:57 - *.home.aster.pl
i tak jest lepszy od lewandowskiego, a karne wykonuje w sposób zgodny z zasadami fair play, nie oszukuje bramkarza, brawo.

Rysek_P - 14 lutego 2022, 23:51:17 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Błazenada z tą Piątkomanią.W Spezii na obronie gra Reca to i było łatwo go przejść.Lepsze drużyny nie dopuszczą do ofensywnej gry Piątka.Ten i poprzedni karny w pucharze Włoch to partactwo nie z tej ziemi.Jeśli to ma być zastępstwo za Vlahovicia to Fiorentina ma marne szanse na dobre miejsce w Serie A.Raczej do europejskich pucharów niech się nie pchają.W każdej formacji wyrwane zęby i braki są widoczne gołym okiem.Szczęście Piątka polega na tym ,że prezes Fiorentiny za długo trzymał archiwalne video z czasów gry w PioPioPio-ntka w Genoi.

@cdd - 15 lutego 2022, 2:32:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ważne jakie sukcesy by Polak nie odnosił, zawsze malkontenci będą narzekać. Przykład Lewego, zawodnik o jakim mogliśmy pomarzyć, nigdy wcześniej i nigdy później takiego zawodnika mieć nie będziemy a i tak znajdą sie narzekacze. Milik, gość który po takich kontuzjach się podniósł i prezentuje dobry poziom, krytykowany jest tylko w Polsce, przykładów mozna wymieniać. Polacy to zawistny naród.

Miki - 15 lutego 2022, 8:53:49 - *.40.172.248.threembb.co.uk