17 lutego 2022, 22:50:51 - gabrielba
LKE: Dwie bramki Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił dwa gole dla Olympique de Marseille w wygranym 3-1 (2-0) pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Konferencji Europy z Qarabağem Ağdam. Dla reprezentanta Polski to pierwsze trafienia w tej edycji rozgrywek.

17 lutego 2022, 21:00 - Marsylia (Orange Vélodrome)
Olympique de Marseille 3-1 Qarabağ Ağdam
Arkadiusz Milik 41, 44, Dimitri Payet 90 - Kady 85

żółte kartki: Cengiz Ünder, Luan Peres, Bamba Dieng (Marseille).

sędziował: Nikola Dabanović (Czarnogóra).
widzów: 25 713.

Milik grał do 68. minuty, gdy zmienił go Dimitri Payet. W zespole gości całe spotkanie rozegrali Luka Gugeszaszwili (obecnie wypożyczony z Jagiellonii Białystok i w przeszłości grający na wypożyczeniu w Podlasiu Biała Podlaska) i Marko Vešović (ostatnio Legia Warszawa).

Mecz rewanżowy odbędzie się 24 lutego o godz. 18:45 w Baku.

Liga Konferencji Europy 2021/2022

fajasport - 17 lutego 2022, 22:56:09 - *.adsl.inetia.pl
A lewy?Zero!!!!

Mati - 17 lutego 2022, 22:57:32 - *.centertel.pl
Lewy i Milik w formie na ruskie, do tego Piątek z ławki też w formie strzeleckiej. Tylko szkoda że w pomocy i w obronie bida , bo po za Moderem i Zielinskim to tak konkretnych zawodników nie mamy. No może Krycha się zmotywuje na Rosjan.

Napo - 17 lutego 2022, 22:58:05 - *.wdm.pl
Brawo Arek🙂 jest sztos! Formacja ataku robi sie problemem Rosji..

arektojest - 17 lutego 2022, 22:59:46 - *.play-internet.pl
Jest już Arka 14.bramka dla OM w tym sezonie.............

Badzior - 17 lutego 2022, 23:02:22 - *.204.25.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To historyczne, pierwsze bramki Polaka w LKE, nie w eliminacjach...

arektojest - 17 lutego 2022, 23:04:07 - *.play-internet.pl
Korekta: Arka 16. bramka dla OM w tym sezonie (5xLigue1, 5xCoupeDeFrance, 4xEuropaLeague, 2xConferenceLeague)

Tony - 17 lutego 2022, 23:09:45 - *.58.175.178
To Czesiowi szykuje sie ekipa !!!
Jedziemy z Ruskimi !!!

ArekCesar - 17 lutego 2022, 23:10:03 - *.play-internet.pl
Milik jest w gazie. Widać, że wszyscy napastnicy chcą do kadry.

LUKS - 17 lutego 2022, 23:18:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Aż strach pomyśleć, że jeszcze mamy Buksę i Świderskiego.

Super - 17 lutego 2022, 23:22:37 - *.centertel.pl
Trzeba to wykorzystać i podziękować Marsylczykom za próbę umniejszania znaczenia Arka dla zespołu. To najlepszy czas kariery i szkoda go na takie zagrywki.

G - 17 lutego 2022, 23:29:23 - *.dynamic-3-poz-k-0-3-0.vectranet.pl
W dodatku jako pierwszy Polak zdobył gole w LE i LKE.

:-) - 17 lutego 2022, 23:34:44 - *.146.238.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Się chłopak rozbujał

:-) - 17 lutego 2022, 23:46:31 - *.146.238.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I zostawcie już w spokoju tego fansporta, jakbyście nie widzieli, że zniknąl z forum.
A to starzy mu dali szlaban na komputer, bo zaniedbał szkołę tym pisaniem o Lewym.

Woju87 - 17 lutego 2022, 23:56:11 - *.centertel.pl
Gugaszwili w formie a Jagą szuka bramkarza dwa lata

Tur Turek - 18 lutego 2022, 4:49:46 - *.play-internet.pl
Jaki problem w pomocy? To właśnie od 20-30 lat problemem była pomoc a teraz od kilku lat mamy dobrych zawodników:
Zieliński, Moder, Krychowiak, Góralski, Linetty, Kiwior, Klich, Bielik, Szymański, Frankowski, Kamiński, Kozłowski.. A jeszcze pewno z 2-3 zapomniałem.
Najsłabiej obrona a i tak jest na europejskim poziomie. Brakowało trenera który by ich poskładał w całość. Zobaczymy czy uda się Czesiowi
Nawałka odrobinę ułożył zespół z potencjałem to doszliśmy do ćwierćfinału. Poziom piłkarski jest wyrównany. Raz Walia i Islandia walczą o finał a raz nie przechodzą przez kwalifikacje.. Możemy zdobyć 0 punktów w grupie a możemy też dojść do finału.

redag - 18 lutego 2022, 6:47:57 - *.centertel.pl