19 lutego 2022, 17:21:36 - LukaszL
Kobiety: Polska 1-2 Węgry

Reprezentacja Polski kobiet przegrała 1-2 (1-1) z Węgrami w drugim meczu turnieju towarzyskiego Pinatar Cup, który jest rozgrywany w Hiszpanii.

19 lutego 2022, 15:30 - La Manga (La Manga Club Football Centre)
Polska 1-2 Węgry
Weronika Zawistowska 20 - Henrietta Csiszár 16, Fanny Vágó 90

Polska: 1. Katarzyna Kiedrzynek - 14. Anna Zapała, 7. Małgorzata Mesjasz, 4. Paulina Dudek, 2. Martyna Wiankowska - 19. Natalia Padilla Bidas (65, 17. Zofia Buszewska), 21. Joanna Wróblewska (46, 23. Adriana Achcińska), 3. Gabriela Grzywińska, 18. Nikol Kaletka (46, 16. Dominika Grabowska), 10. Weronika Zawistowska - 20. Nikola Karczewska (65, 11. Ewelina Kamczyk).

Węgry: 12. Barbara Bíró - 18. Laura Kovács, 20. Lilla Turányi, 2. Beatrix Fördős (46, 19. Dóra Zeller), 8. Viktória Szabó - 4. Diána Németh (71, 11. Adrienn Oláh), 3. Henrietta Csiszár, 7. Eszter Kovács (46, 17. Petra Kocsán) - 6. Evelin Fenyvesi (46, 13. Emőke Pápai), 21. Bernadett Zágor (81, 15. Fanni Vachter), 10. Fanny Vágó.

żółte kartki: Turányi, Oláh.

sędziowała: Miriama Bočková (Słowacja).

W ostatnim spotkaniu Polki we wtorek o godz. 15:30 w meczu o 7. miejsce zagrają ze Słowacją.

Rty - 19 lutego 2022, 17:24:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tyle sytuacji i kolejny mecz w łeb,kamczyk Zawistowski nauczcie się strzelać setki masakra,

MM. - 19 lutego 2022, 17:24:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wazne zeby wygrać w kwietniu z Armenia

Olek - 19 lutego 2022, 17:33:38 - *.centertel.pl
A pani selekcjonerka po meczu powie że wszystko jest pod kontrolą, że trzymamy się nakreślonego planu, że trzeba dalej grać swoje.
Za kadencji selekcjonera Stępińskiego nie było kolorowo, ale co powiedzieć teraz?
Jest gorzej niż źle. Ten turniej zagramy jeszcze w meczu ze Słowacją o miejsce 7-me. Ale to mecz z Norwegią w kwietniu będzie decydującym o być albo nie być dla pani Niny Patalon o pozostanie na stanowisku. Brak zwycięstwa (dające grę w barażach) w tym meczu może oznaczać tylko jedno...

Jazy - 19 lutego 2022, 18:00:36 - *.sanok.biz
Jaka jest korzyść z gry pani Achcińskiej czy Karczewskiej? Te dziewczyny były za słabe na grę w SMSie ale na reprezentację się nadają.

Lesiu - 19 lutego 2022, 18:32:21 - *.146.38.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl