20 lutego 2022, 12:30 - Grodzisk Wielkopolski (Hotel Rodan-Groklin)

Warta: 1. Adrian Lis - 2. Jan Grzesik, 6. Łukasz Trałka, 44. Dawid Szymonowicz, 4. Robert Ivanov, 22. Konrad Matuszewski - 16. Miguel Luís (63, 30. Miłosz Szczepański), 15. Michał Kopczyński, 21. Mateusz Kupczak (90, 8. Niilo Mäenpää), 77. Jayson Papeau (63, 7. Frank Castañeda) - 99. Adam Zreľák (74, 9. Mateusz Kuzimski).

Radomiak: 1. Filip Majchrowicz - 14. Damian Jakubik (75, 22. Tiago Matos), 29. Raphael Rossi, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz - 9. Leândro, 35. Daniel Łukasik (75, 55. Meik Karwot), 2. Thabo Cele (59, 8. Luizão), 11. Jô Santos (59, 20. Luís Machado) - 19. Karol Angielski, 13. Maurides (59, 10. Mateusz Radecki).

żółte kartki: Trałka - Cele, Leândro.

sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
widzów: 1566.

Kenu - 20 lutego 2022, 14:26:25 - *.centertel.pl
Czy ktos potrafi mi powiedziec czy Warciarze maja normalnego trenera, czy wzieli kogos po kosztach? Jakim cudem taki gosc jak Castaneda zaczyna na lawce? Dla niego chcialem zobaczyc ten mecz, pamietam go z LM ale na Ekstraklase za slaby. Warto, wstyd!! Co to jest za magik na lawce trenerskiej??

Elo - 20 lutego 2022, 14:26:45 - *.darnet.pl
A już Banasiak sobie mysłał, że jest super treneiro i być moze będzie w Legii A za dwie kolejki już go nie będzie w Radomiu

Rts - 20 lutego 2022, 14:26:51 - *.centertel.pl
Dobry wynik dla Legii

zoras - 20 lutego 2022, 14:26:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wynik wynikiem, gra chaos, gole przypadek kontra, rykoszety, powinni juz dawno zwolnic Szulczka a tak to przedłużona bedzie tylko agonia. Castaneda jest co mieszal Casemiro kilka tygodni temu i zamiast korzystac z jego uslug, no a typ potrafi lagodnie mowiac grac w pilke to on go oszczedza na ta Tajlandie. Gosciu wchodzi, kilka klepek, widac, ze w mgnieniu oka potrafi sie uwolnic, dograc na nos jak do Kuzimskiego, kazdy widzial... Totalny brak pomyslunku, stylu, opierajac sie na farcie Warta wyląduje w 1 lidze.

wichura - 20 lutego 2022, 14:27:02 - *.146.65.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobry wynik w kontekście... spuszczenia z ligi Legii ;)

ZeteL - 20 lutego 2022, 14:27:44 - *.ssp.dialog.net.pl
Przyjaciele z Radomia raczej Legii nie pomogli.

Legia - 20 lutego 2022, 14:27:44 - *.centertel.pl
Warta na farcie, ale to kandydat do spadku Castaneda zanim zacznie grać regularnie to będą szorować dno. Polska myśl szkoleniowa he he

Krzysztof - 20 lutego 2022, 14:27:53 - *.play-internet.pl
Dziki szał

Broń - 20 lutego 2022, 14:27:55 - *.dynamic.chello.pl
Papszun już tydzień temu mówił, że Radomiak jest ez i się nie mylił a Banasik się obraził jak małe dziecko. Dzisiaj ma potwierdzenie, że jego drużyna jest ez

under46 - 20 lutego 2022, 14:28:13 - *.dynamic-4-waw-k-1-0-0.vectranet.pl
Na to się patrzeć nie daje, dziady do Radomia na piechotę. Więcej nie idę.

Tony - 20 lutego 2022, 14:28:22 - *.ssp.dialog.net.pl
Czyżby dziadomiak chciał spuścić idoli z Lazienkowskiej?

y - 20 lutego 2022, 14:28:30 - *.146.246.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I co kar-to-fla-ki, skończyło się babce ...nie, zaczęło na swoje miejsce wracanie.

Legion W - 20 lutego 2022, 14:28:31 - *.5.178.16.ipv4.supernova.orange.pl
Koniec jazdy na farcie Radomiaka. Cała Legia ma ubaw z kelnerów w zielono białych strojach.

zeyland@op - 20 lutego 2022, 14:29:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No i gitara . Wielkie gratulacje. Super Warta się utrzyma, Lech zdobędzie mistrza a Legia leci 1 ligi. Czy może być coś piękniejszego .

kojot - 20 lutego 2022, 14:29:06 - *.home.aster.pl
Brawo Warta! Śmieszni byli ci radomianie, którzy coś się opluwali o europejskcih pucharach. Przecież to było jasne, że nie mają potencjału i w tej rundzie już spuchną. Co jeszcze lepsze, to tym wynikiem coraz bardziej przybliżacie warszawską córę koryntu do spadku :D

Piter74 - 20 lutego 2022, 14:29:15 - *.dynamic-1-kat-k-4-0-0.vectranet.pl
Radomiak to wstyd przegrać z takimi drewniakami jak Warta Poznań która prezentuje antyfutbol.

Muker - 20 lutego 2022, 14:29:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bardzo dobrze, jeszcze kilka występów takich i Legia na 2 poziomie ps: Castaneda widać, że piłkarsko znacznie przewyższa ligę, nie rozumiem, czemu nie zaczyna w wyjściowym składzie

Okonor - 20 lutego 2022, 14:29:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spółdzielnia działa ,żeby Legie spuscic do 1 ligi.Widac to było zwłaszcza w od początku drugiej połowy.

Varadi - 20 lutego 2022, 14:30:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
He he 😄😄 dobry wynik dla Zagłębia 👍😊

War - 20 lutego 2022, 14:31:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pani Banasik fart się skończył,wygrała drużyna lepsza od pana pilkarzynow,połowa z nich nadaje się na szrot,⚽⚽taka jest rację Warta zweryfikowala dzisiaj wasza slabosc

Warta - 20 lutego 2022, 14:31:21 - *.icpnet.pl
Co sradomiak gdzie wasze puchary

@piter74 - 20 lutego 2022, 14:32:00 - *.dynamic.chello.pl
Antyfutbol to prezentuje Radomiak, co oni potrafią? Wrzutki z autu w pole karne bo jeden potrafi tak dorzucić a poza tym nic xD trener Rakowa miał rację mówiąc że bardzo czytelna drużyna

GI - 20 lutego 2022, 14:32:11 - *.134.179.61
sodóweczka odbiła w radomskim klubie i są efekty robienie bigosu w składzie wyłącznie bRRawa czekamy co powie trener po spotkaniu, wyjazd do Turcji już pokazał jakość jak można dostać 3 bramki od garbusów w kilka minut i to pod wiatr

Volt - 20 lutego 2022, 14:32:35 - *.ssp.dialog.net.pl
Varadi czy Ty naprawdę nie możesz się doczekać czegoś o swojej ciamciamce z malej Moskwy?

momo - 20 lutego 2022, 14:32:41 - *.centertel.pl
Castaneda nie gra, bo ma tylko siły na 15-20 minut. Od rozwiązania kontraktu z Szeryfem, trenował sam i nie przeszedł cyklu przygotowań. W połowie marca będzie pewnie gotowy na całość

Bako - 20 lutego 2022, 14:33:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Warta 👍 dobry wynik dla Zagłębia 😉!!..

Pablo - 20 lutego 2022, 14:33:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Moim zdaniem zmienić ustawienie a jak to nie pomoże to zmiana trenera bo szkoda stracić na co zespół pracował całą rundę jesienną

MM. - 20 lutego 2022, 14:34:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Warta! Wygraliscie w 8 minut z beniaminkiem Ekstraklasy Radomiakiem i uciekacie od Legii! Tak trzymać, jeszcze niech Wisla Krakow wygra z Gornikiem Łęczna i Legia bedzie bliżej awansu do 1 ligi a w nowym sezonie czekają ich nowe wyzwanie udarza się do Reszoqa bo tam nie grali dawno, do Niepołomic, do Olsztyna, do Gdyni na Arkę, a ba chca pojechać do Poznania na Lecha hmmm tez może pojadą na rezerwy Lecha jak awansuje, do Głogowa. To wszystko dzięki awansu do 1 ligi coraz bliżej

greeners - 20 lutego 2022, 14:34:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warta nie spadnie, widać, że złapali dobrą formę, mają tego Zrelaka, mają Ivanova, Kupczak przyzwoity, troche dziwnie to brzmi ale wygrali rywalizację ze Stuttgartem i Lokomotivem Moskwa o Castanede nawet gdyby im nie szło, to gość ma ogromny potencjał i w kluczowym momencie przechyli szalę na korzyść Warty

Rrr1910 - 20 lutego 2022, 14:34:48 - *.105.141.162.idm.pl
Coś jest nie tak ! Myślę że trener za dużo kombinacji robi ! Machado jednak do pierwszego składu! Dziś dwie bramki smai sobie strzeliliśmy! Chłopaki nie wyszli z szatni !Radomiak nie spadnie ale jak tak dalej będzie to środek tabeli gwarantowany ! Myślę że można dać szansę Kochalskiem na bramce! A thabo Cele na dłużej na ławce! Tęsknię już za Nascymiento!! Bez niego Brak pomysłu!

Miki - 20 lutego 2022, 14:35:03 - *.40.174.139.threembb.co.uk
Mecz 2 ogórków zwyciezca moze byc tylko 1 .Warta

Varadi - 20 lutego 2022, 14:35:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wynik dobry wynik dla Zagłębia 👍😉

Tytanik - 20 lutego 2022, 14:35:28 - *.jmdi.pl
Wstyd Radomiak!!! Z taką słabą i chaotyczną VARtą przegrać!!!

Rrr1910 - 20 lutego 2022, 14:35:51 - *.105.141.162.idm.pl
Warta i tak spadnie bo PZPN nie spuści Legii do pierwszej ligi !

serek - 20 lutego 2022, 14:36:29 - *.smfl.init7.net
Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego Warta przeskoczyła Zagłębie, mając gorszy bilans meczów bezpośrednich z tym zespołem? Pytam serio

Wakarpl - 20 lutego 2022, 14:36:54 - *.dynamic-4-waw-k-1-3-0.vectranet.pl
Nie wiem o co macie pretensje do trenera Warty? Pierwsza połowa tragiczna, wygrywaliśmy. W przerwie zjadłem na luzie obiad, Warta bez celnego strzału na bramkę, mecz bezbarwny, ja i pewnie większość kibiców Radomiaka pomyślała łatwe 3 pkt.
A to początek drugiej połowy, szybkie 3 gongi, może rykoszet, może po błędach, nieważne 3 pkt są i tyle.
Lukasik u nas słabo, Leo wykonał jędrnego rożnego i od razu bramka. Santos tez zagubiony. Posciagalismy zawodników, ale już po obozie, nie są zgrani, nie ma środka pola. Apetyty są ogromne, ale naszym celem było utrzymanie, a teraz to pewnie celem jest jak najwyższe miejsce w tabeli. Trzeba się brać do roboty i grać dalej. Słaby to był mecz. Cały czas Warta nam nie leży.

momo - 20 lutego 2022, 14:37:06 - *.centertel.pl

Kibic - 20 lutego 2022, 14:37:32 - *.87.0.28
Więcej szrotu p.Banasik a wyniki będą lepsze.Wstyd słaby z Pana Trener

@serek - 20 lutego 2022, 14:37:45 - *.dynamic.chello.pl
Jak sama nazwa wskazuje "Zagłębie" więc musi być głębiej

RRR - 20 lutego 2022, 14:38:55 - *.204.86.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Banasik wuefisto gdzie masz oczy??? JO Santos pierwszy dywersant Cele drugi szrot. Nie da się grać w 9. Nie handlujecie tule bo skończycie jak w roku 1985

Kickero - 20 lutego 2022, 14:39:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tabor się zatrzymał?

Luki - 20 lutego 2022, 14:40:29 - *.play-internet.pl
Jak można dobrze naoliwiony mechanizm jesienią, tak s...
Więcej szrotu latynoskiego może trener z Portugali?
Trenerze Banasik zimny kubeł na głowę bo obrastałeś w piórka!

takitamzwa - 20 lutego 2022, 14:42:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Faktycznie ten wynik przybliża Legię do 1 ligi. Widzę tu radość. No cóż skoro wolicie takie Warty grające po wioskach grodziskich z mizerną frekwencją na trybunach niż Legię to co ja będę tu dyskutował...Życzę przyjemności oglądania tego w przyszłym sezonie

Wakarpl - 20 lutego 2022, 14:44:47 - *.dynamic-4-waw-k-1-3-0.vectranet.pl
@serek
Bezpośredni bilans meczów bierze się pod uwagę po rozegraniu obu meczow

@offside - 20 lutego 2022, 14:45:05 - *.gdansk.vectranet.pl
Wincyj szrotu.!

posejdon - 20 lutego 2022, 14:46:59 - *.centertel.pl
Majchrowicz to błysk jednej rundy....tak jak Oleg Salenko 5 bramek dla Rosji na mundialu i po zawodniku tak jak Janczyk.
Kochalski do bramki Karwot do składu i jednak Machado.
Ci co przyszli to nieporozumienie

miedziak - 20 lutego 2022, 14:47:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jutro Wisła wygra z Łęczna i Zagłębie coraz niżej he he😄😄

JS - 20 lutego 2022, 14:48:05 - *.centertel.pl
Piękny wynik.Teraz remis w Łęcznej Wisły. Później Wisła na Ł3 do przodu i zacznie się nerwówka w stolycy.Oby spóścili te ......k.....y niżej.

Danzig - 20 lutego 2022, 14:48:27 - *.gdansk.vectranet.pl
Lechia jedzie po swoje😂

KORSARZ - 20 lutego 2022, 14:48:41 - *.151.47.251
Jak Wisła wygra z Łeczną to Mioduski może zacząć rozmowy z piłkarzami o rozwiązanie kontraktów. Legia spada Mioduski odchodzi i kibice Legii są w czarnej dupie istnieje opcja miasta bo Trzaskowski kibicem Legi albo Czarnecki ściągnie Orlen i fuzja z Wisła Płock lub KGHM i fuzja z Zagłebiem

Olimpia E - 20 lutego 2022, 14:50:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chcemy mecz przyjaźni z Legia w 1 lidze. Będzie seks

Prorok - 20 lutego 2022, 14:50:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przeskoczyła Zagłębie,bo bezpośredni bilans liczy się na końcu,a w tej chwili istotne są bramki. Tu Warta stoi wyżej.

cz-wa - 20 lutego 2022, 14:51:43 - *.95.26.239
'' światowego formatu gwiazdy z Szrotu '' uczą się grać na boiskach ekstraklasy pod wodzą utalentowanego trenera ... Szkoda Radomiaka mi nie jest .

. - 20 lutego 2022, 14:54:06 - *.icpnet.pl
@serek
jeśli dana para nie ma rozegranych dwóch spotkań z sobą, bierzemy w trakcie rundy pod uwagę bilans bramkowy.

Paolo KKS - 20 lutego 2022, 14:54:55 - *.centertel.pl
Wata grała całkiem spoko piłkę w II połowie.

żebrzęczek - 20 lutego 2022, 15:04:39 - *.centertel.pl
wincej tej brazyliany prezesy i panie Banasik, jak ludzie co sie znaja na piłce mówia ze radomiak jest cienki to sie trener obraza i płacze jak mała dzidzia

Fradi - 20 lutego 2022, 15:08:39 - *.cg.shawcable.net
Nagram sobie spadek legii i bede puszczal codziennie na pobudke zeby mi humor sluzyl na caly dzien.

normlany - 20 lutego 2022, 15:11:49 - *.8.81.126.ipv4.supernova.orange.pl
nie wiem skąd tyle jadu na Wartę. Mają na prawdę spoko skład i na tle dzisiejszego Radomiaka byli po prostu lepsi. Wolę grę Warty niż Zagłębia L. Liczę, że się utrzymają

Starszy - 20 lutego 2022, 15:12:23 - *.10.16.151.ipv4.supernova.orange.pl
A gdzie karny dla Radomiaka.Panie Sławku zwolnić sędziego Jakubika i drewno z obrony Jakubika.Drewno Angielski nie powiększył konta karnego.

Pewne_info - 20 lutego 2022, 15:14:49 - *.dynamic.chello.pl
Dziadomiak Radom myślał, że będzie grał w pucharach bo ściąga wagonami starych Latynosów

Rrrr - 20 lutego 2022, 15:16:53 - *.play-internet.pl
Warta katuje Mazofsze! Legie I pszydupasów z Radomia...

Eye - 20 lutego 2022, 15:17:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Radomiaczek znowu kombinuje. Wszakże punktów było zbyt dużo w 2021 ekstraklasowo.

posejdon - 20 lutego 2022, 15:20:09 - *.centertel.pl
40 punktów musi Radomiak zdobyć by sie utrzymać Remis i zwycięstwo lub 4 remisy.
Z tą grą to niech oni zdobedą te 4 punkty i niech sie sezon konczy.
Nowe nabytki są złe Majchrowicz na ławe

gregor13 - 20 lutego 2022, 15:25:54 - *.dynamic-4-waw-k-4-0-0.vectranet.pl
Ech, tak sobie pomyślałem, że w drugiej połowie będziemy grać z wiatrem, pykniemy jeszcze ze dwie brameczki i do domu. A tu ch... . Zagraliśmy jakiś dramat. Żadnego pomysłu na grę, żadnej ofensywy, bliżej było do czwartej i piątej bramki dla Warty niż gola dla nas... Chyba ci nowi za szybko weszli do gry. Trzeba było zacząć żelaznym składem z pierwszych meczów... Terminarz miał być korzystny - z czterech pierwszych meczy trzy u siebie i drużyna z dołu tabeli. I co? 1 pkt. w trzech meczach, przed nami Lechia, Pogoń i Śląsk. Póki nie wróci Filipe, słabo to widzę...

Starszy - 20 lutego 2022, 15:30:05 - *.10.16.151.ipv4.supernova.orange.pl
A gdzie karny dla Radomiaka.Panie Sławku zwolnić sędziego Jakubika i drewno z obrony Jakubika.Drewno Angielski nie powiększył konta z karnego.A Majchrowicz - co to było?

Norbi - 20 lutego 2022, 15:32:52 - *.204.54.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To mi sie podoba Brawo Warta ! dzieki za Legiunje i Rumunkow

P - 20 lutego 2022, 15:45:23 - *.centertel.pl
Jest radomiak? Skończył się, podobnie jak legia.

Rolf - 20 lutego 2022, 15:46:20 - *.dynamic-4-waw-k-2-0-0.vectranet.pl
@Rrrr i Norbi won stąd frustraci zakompleksieni broniarze marni.

c6743 - 20 lutego 2022, 15:48:46 - *.192.80.165
Nie przesadzajcie z tym,że Castaneda wszedł z ławki. Chłop musi złapać rytm meczowy i treningowy a co robił ostatnie 2mies. to sztab ocenia jego gotowość do gry. Słuszna decyzja trenera nie można z marszu wystawiać od razu do pierwszego składu. Niech wchodzi na te pół godziny i udowadnia, że jest gotowy do gry od pierwszych minut.

BKS G-sk - 20 lutego 2022, 15:53:40 - *.146.240.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Teraz Lechia z wami zrobi porzadek

AIRON - 20 lutego 2022, 15:58:18 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Warta...jednak dożyję dnia ,kiedy Legia spada z ekstraklasy

Tyski - 20 lutego 2022, 16:08:41 - *.dynamic.chello.pl
Pozorowanie z Tychów dla Radomiaka ….hahahaha teraz tylko spadek w dół a w następnym sezonie spadek , tam gdzie ich miejsce hahahah

Murań - 20 lutego 2022, 16:09:01 - *.centertel.pl
Ten Cele daremny i do tego boiskowy bandyta. Na ławę chłopa, niech ochłonie i się ogarnie.

zielony - 20 lutego 2022, 16:40:16 - *.204.194.202
karwot wszedl i odrazu strata musimy sie zgrac luizao lukasik w srodku karwot sie niednadaje wrocmy do kochalskiego majchrowicz przestak bronic wiecej zelu za to naklada we wlosy , maurides niech pojedzie na cykl odchudzajacy jest bardziej ociezaly niz jak przyszedl , nadal jestesmy w grze o 4 miejsce ktore moze dac puchary trzeba sie obudzic

Artur,,, - 20 lutego 2022, 16:43:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jak tu jeden Radomiak stwierdzi przegrać z,, drewniakami,, a ja się pytam a kim ten Radomiak jest, jeden sezon w miarę a za rok walka o utrzymanie taka rzeczywistość także trochę umiaru,, sezonowy,, Ps. Warta to klub z tradycją i dla was to Himalaje żeby się w klasyfikacji wszech czasów z nimi porównywać. Kibic z Polski

Radom hols - 20 lutego 2022, 16:47:28 - *.centertel.pl
Banasiak mniej honor i o dejć. Nie niszcz naszego klubu!!!!

Geograf - 20 lutego 2022, 16:57:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No przeciesz Radom to Mazowsze bo leży w tym województwie no przecież nie w Andaluzji.

warchoł - 20 lutego 2022, 17:14:20 - *.toya.net.pl
Gratulacje ,okazuje się ,ze mistrz nieomylności treneiro Dariusz jednak nie jest alfą i omegą.Dalej stawiać na zaciąg menadżera i totalny zjazd w dół.Ciekawe jak długo to potrwa.Jakubik po kontuzji nie jest tym samym co w rundzie jesiennej,Cele to pomocnik a nie obrońca a Bogusza odstrzelili ,brak prawej obrony ewidentny

ZS 1906 - 20 lutego 2022, 17:14:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Warta pozdro z Sosnowca

ZS 1906 - 20 lutego 2022, 17:15:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl

ZS 1906 - 20 lutego 2022, 17:23:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

minmax - 20 lutego 2022, 17:41:53 - *.kol-net.pl
No cóż, w tym sezonie już raczej Radomiak nie spadnie, ale w następnym? Oby!

cwks - 20 lutego 2022, 17:47:24 - *.dynamic.mm.pl
Wróze szybki upadek radomiaczka> Tam skala szrotomierza wyszła juz poza skale. Kilku letnie kontrakty z takimi grajkami doprowdza ten klub do rychlego bankructwa.

nieznajomy - 20 lutego 2022, 17:59:10 - *.vm15.cable.virginm.net
Radomiak od początku sezonu miał farta i wygrywał mecze dzięki karnym. Karne się skończyły i jest brak punktów. Marsz w dół tabeli teraz się zacznie

Fan - 20 lutego 2022, 18:11:31 - *.dynamic-4-waw-k-4-3-0.vectranet.pl
Banasik jak przygotowałeś drużynę do rundy rewanżowej? Dlaczego oddajecie Bogusza?drewniak Jakubik gra,wolny,ciągle faulujący,przez niego bramki padają dla przeciwników,jesteś słabym trenerem,myślę,że powinieneś odejść

GI - 20 lutego 2022, 18:15:51 - *.134.179.61
Radomiak Kaput

Rychu - 20 lutego 2022, 18:21:01 - *.146.240.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A pewno niech ten Radomiak poleci oby jak najszybciej nikt za nim nie bedzie tesknic

kojot - 20 lutego 2022, 18:24:55 - *.home.aster.pl
Geograf, Radom leży w woj. mazowieckim administracyjnie, ale to absolutnie nie jest Mazowsze.
Rrrr - Warta wcale nie katuje Mazowsza, jedynie Legię, i to oczywiście dobrze. Radom to nie Mazowsze, a z drugą drużyną z Mazowsza, czyli z Wisłą, póki co dostała w ryj u siebie, więc nie jest takim katem Mazowsza, jak Tobie się wydawało. Ale w sumie jestem za tym, żeby w rundzie rewanżowej wygrała z Wisłą w Płocku, jeśli to tylko przybliży Legię do spadku

kojot - 20 lutego 2022, 18:41:44 - *.home.aster.pl
I trochę mnie to dziwi, że co chwilę trzeba to takim ananasom tłumaczyć. Sosnowiec leży w woj. Śląskim, ale czy na Śląsku? No wiadomo, że nie. Elbląg leży w woj. warmińsko-mazurskim, ale czy na Warmii i Mazurach? No też nie. Podobnie Częstochowa, leży w woj. śląskim, na ale nie na Śląsku. Naprawdę to przytłaczające, że ludziom trzeba tłumaczyć takie podstawy...

Pietrel - 20 lutego 2022, 19:02:14 - *.184.237.100.ipv4.supernova.orange.pl
Jeżeli Radomiak nie poprawi gry za tydzień Lechia dokona na Radomiaku brutalnego gang-bangu

jarock - 20 lutego 2022, 20:09:43 - *.icpnet.pl
Brawo Zieloni !

Bogdan - 20 lutego 2022, 20:32:47 - *.204.52.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No wlasnie zaraz ci Zieloni ale z Gdanska rozjada ten Radom trzy punkty jada na Traugutta

lis - 20 lutego 2022, 20:38:18 - *.dynamic.chello.pl
No i gitara

ivo - 20 lutego 2022, 21:07:02 - *.dynamic-4-waw-k-3-3-0.vectranet.pl
z tymi portugalczykami to radomiak przesadzil. ten z numerem 2 to jakis smiech na sali

ojo - 20 lutego 2022, 21:21:47 - *.206.198.73
Jakubik miał zmasakrowaną stopę po faulu I połowie, a trener nie zmienił go i na początku II połowy Jakubik nie miał siły skakać do piłki w środku pola i tak Radomiak stracił bramkę z kontrataku. Banasik nie wiedział o tym, co ja widziałem w TV? Ponadto po co się trzyma kurczowo tego Majchrowicza w bramce? On puszcza szmaty pod nogami, na palę wybija w auty i gra panicznie. Dać Kochalskiego i zrobić rywalizację w bramce. Maurides to kompletne drewno na wiosnę, na ławkę z nim. Ten trener Banasik coraz bardziej daje ciała.

tristan07 - 20 lutego 2022, 21:23:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeżeli po 22 kolejkach 15. drużyna będzie miała najwyżej 23 pkt., to po 34 pewnie 35-36. Tyle wystarczy do utrzymania. Np. Legia (......) musiałaby zdobyć powiedzmy min. 16 pkt. w 13 meczach czyli powiedzmy bilans +4 =4 -5 albo +5 =1 -7. Tak się porobiło, że nikt nie obstawi takiego bilansu i utrzymania Legii.

MM. - 20 lutego 2022, 22:03:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tristan07: To jest jest tak jak mówisz, gdyby w zeszłym sezonie spadywalyby 3 zespoły (spaduje tylko jedna druzyna z względu na powiększenie ligi do 18 zespolow) 14 w tabeli Cracovia miała 32 punkty i by spadła z Ekstraklasy po 30 kolejkach. Teraz 35-36 punktow po 34 kolejkach bedzie oznaczać spadek z Ekstraklasy bo zobaczysz w kwietniu jak z dołku tabeli beda punktować tylko po to zeby nie spaść z Ekstraklasy! W tym sezonie spadnie 3 zespoły które w większości z nich już zdobyli mistrzostwo Polski między 12-18 zespołem tylko Gornik Łęczna i Nieciecza nie zdobyli w swojej historii tytułu mistrza Polski.

Tyski Do a - 20 lutego 2022, 23:15:05 - *.dynamic.chello.pl
Dla pustaków z Radomia nic nie jest jasne dlatego musiałem to opisać dosadnie , jeszcze sezon i spotkamy się w pierwszej lidze ale będę miał ubaw hahaha

A ty sluns - 21 lutego 2022, 12:31:50 - *.internetdsl.tpnet.pl
@tyski wyszedł na chwilę z biedaszybu i chciał zabłysnąć w necie nieodżałowany SPADEK W DÓŁ to jest jak Ci przy wyjsciu urobek wypadnie

Radek - 21 lutego 2022, 14:18:12 - *.dynamic.chello.pl
Czekam na ala derby Radomiak-Korona w przyszłym sezonie, to będzie się działo a nie z jakimś wynalazkiem Legią..!

Radomski - 21 lutego 2022, 17:43:26 - *.adsl.inetia.pl
@tyski, Was wyjaśniła Łęczna, w barażach,więc miej odrobinę przyzwoitości i zajmij się swoim klubem, który i w tym sezonie jest bez szans na awans do ekstraklasy. Ty nam tak po ludzku porostu zazdrościsz !

Warciarz - 21 lutego 2022, 19:37:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Za rok dołączycie do swoich koleżanek z Łazienkowskiej.Nawet nie potraficie pomóc waszym kolegoąm z Wa-wy i wygrać z nami.Przez to spuścicie ich ligii.Najważniejsze,że wygraliśmy z wami o ekstraklasę w baraży.

Rolf - 22 lutego 2022, 16:46:13 - *.dynamic-4-waw-k-2-0-0.vectranet.pl
@Warciarz znowu frustracie broniarzu zamulasz płaczku. Idź stąd koleżanko twojej mamy.

Framc - 26 lutego 2022, 18:57:30 - *.play-internet.pl
Warta dzieki za obrońcę wypożyczonego do Pogoni Siedlce.
Jeszcze na tym etapie nie pamiętam nazeiska ale wkrotce się to zmieni po tym co pokazał na boisku.
Warta musi być mocna skoro takiego zawodnika dają na wypożyczenie do 2 ligi.