20 lutego 2022, 14:28:40 - bartekwr9
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił gola dla Fiorentiny w wygranym 1-0 (0-0) meczu 26. kolejki włoskiej Serie A z Atalantą. Dla 26-letniego napastnika, który zagrał cały mecz, to drugie ligowe trafienie w barwach włoskiego klubu w tym sezonie.

20 lutego 2022, 12:30 - Florencja (Stadio Artemio Franchi)
ACF Fiorentina 1-0 Atalanta BC
Krzysztof Piątek 56

żółte kartki: Nikola Milenković, Sofyan Amrabat - Berat Djimsiti, Rusłan Malinowśkyj, Merih Demiral, Rafael Tolói.

sędziował: Daniele Doveri (Rzym 1).
widzów: 18 086.

W zespole gospodarzy cały mecz zagrał Bartłomiej Drągowski.

Fiorentina ma na koncie 42 punkty i zajmuje siódme miejsce w tabeli.

fgr - 20 lutego 2022, 14:30:49 - *.21.217.1.t-n.pl
Return of the pistolero
Liga włoska pasuje Piątkowi

fan - 20 lutego 2022, 14:38:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pistolet, pistolet!! Najlepszy napastnik po Lewym, co by nie mówić jest do bólu skuteczny, lis pola karnego. Brawo Krzychu!! Pozdro od fana Wisełki

Kickero - 20 lutego 2022, 14:40:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Krzysiek!

kjjj - 20 lutego 2022, 14:43:04 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Rośnie forma napastników przed barażami, bardzo dobrze ;-)

xpierrox - 20 lutego 2022, 14:43:09 - *.play-internet.pl
Super....Przód mamy Lewy i 4 dodatkowo.Środek przyzwoity i totalne braki skutecznych obrońców.

abc - 20 lutego 2022, 14:45:00 - *.adsl.inetia.pl
Na farcie jak zawsze. Piątek zawsze jest i będzie drewnem a nie napastnikiem.

d2bo - 20 lutego 2022, 15:11:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
^czyli pasuje idealnie do ligi włoskiej.

Chemik - 20 lutego 2022, 15:14:33 - *.205.157.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@abc, może i drewno ale gra i zarabia, ty możesz tylko popatrzeć

pootin - 20 lutego 2022, 15:32:25 - *.146.246.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pjątusju, jak ty mię znowu zaimponowałeś...

rR - 20 lutego 2022, 15:36:32 - *.191.61.165.ipv4.supernova.orange.pl
Takiż to poziom włoskiej ligi...

Spityhniev - 20 lutego 2022, 15:38:44 - *.centertel.pl
Powrót Pistolero. Super forma na reprezentację!
Co do poziomu to taki sam we Włoszech jak w Niemczech czy Hiszpanii. Nie ma co kruszyć kopi o to. Wiadomo jak jest. Premier League i długo długo nic.

Adamst - 20 lutego 2022, 16:19:17 - *.dynamic.chello.pl
Jak ocenić przydatność do zespołu Piątka. Strzelił gola i zapewnił 3 pkt., poza tym prawie nie istniał, kilka strat.

@abc - 20 lutego 2022, 18:28:17 - *.31.206.174.ipv4.supernova.orange.pl
Wnioskując po twojej wypowiedzi, zadam pytanie: kto w takim razie ma być drewnem, jak nie napastnik?

Conquista - 20 lutego 2022, 19:10:07 - *.dynamic.chello.pl