26 lutego 2022, 12:40 - Kielce (Suzuki Arena)

Korona: 1. Konrad Forenc - 23. Adrian Danek (74, 25. Grzegorz Szymusik), 4. Piotr Malarczyk, 95. Mario Zebić, 3. Roberto Corral - 6. Jacek Podgórski (61, 77. Jakub Górski), 26. Oskar Sewerzyński (46, 20. Marcin Szpakowski), 16. Dalibor Takáč, 9. Adam Frączczak, 7. Jakub Łukowski - 99. Jewgienij Szykawka (74, 70. Artur Amroziński).

Stomil: 25. Kacper Tobiasz - 10. Karol Żwir, 22. Jonathan Simba Bwanga (55, 33. Jakub Tecław), 28. Maciej Dampc (81, 5. Beniamin Czajka), 6. Jonatan Straus - 88. Filip Wójcik (25, 37. Hubert Szramka), 7. Tomasz Tymosiak, 4. Wojciech Reiman, 63. Jakub Kisiel (82, 11. Hubert Sobol), 13. Łukasz Moneta - 77. Patryk Mikita.

żółte kartki: Sewerzyński - Szramka, Bwanga, Dampc, Tymosiak, Moneta.
czerwona kartka: Jakub Łukowski (79. minuta, Korona, za brutalny faul).

widzów: 4379.

FC_Końskie - 26 lutego 2022, 14:36:20 - *.31.26.126.ipv4.supernova.orange.pl
Wiedziałem, że z Ojrzyńskim na ławce nie awansujemy

Domingos - 26 lutego 2022, 14:37:56 - *.netcity.pl
Ten mecz pokazal jak niewiele trzeba miec umiejetnosci zeby urwac czolowce punkty. Stanac w jedenasty na swojej polowie i czekac. Kiedy sie da to wykopac pilke do przodu i moze cos wpadnie. Niekiedy jeszcze sedzia pomoze swoja glupia decyzja i sa punkty. Zal patrzec na stan polskiej pilki klubowej. #NieDlaWojny

Abc - 26 lutego 2022, 14:38:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ojrzyna to może jedynie pracować w klubach, które bronią się przed spadkiem a nie walczące o awans.Szału nie będzie w tej rundzie.

Tedi - 26 lutego 2022, 14:38:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry wynik dla Widzewa 😉👍

kaz - 26 lutego 2022, 14:40:39 - *.adsl.inetia.pl
Korona żadnej akcji dobrze rozegranej tylko dzida do przodu. Tak się nie wygra żadnego meczu. W pierwszej połowie myśleli że sędzia już zagwizda koniec a tu gong i dwa punkty stracone i to u siebie. Z takimi zawodnikami nie ma szans na awans.

Olsztyn - 26 lutego 2022, 14:40:42 - *.dynamic-2-waw-k-3-0-0.vectranet.pl
Brawo Stomil. Teraz czas na Widzew. Stomil nigdy nie spadnie

fdg - 26 lutego 2022, 14:41:11 - *.204.16.100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdzie koroniarze śmiejący się z wczorajszego wyniku Widzewa?

KaeR - 26 lutego 2022, 14:41:31 - *.centertel.pl
Koroniarze ... ... ...

obserwator - 26 lutego 2022, 14:43:40 - *.centertel.pl
Łoo panie... ale koronka dzisiaj pocisnęła. Na bank bezpośredni awans będzie.

aaa - 26 lutego 2022, 14:44:47 - *.151.34.189
widzew cienki jak żyletki polsilwer , słaba korona tego nie wykorzystała. w pon miedzianka wygra . szkoda że korona nie wygrała bo w widzewie wpadli by w panikę a tak to maja trochę przewagi.

Kn - 26 lutego 2022, 15:05:43 - *.rev104.cfc.olsztyn.pl
Stomil, ok dobry wynik. Walczymy dalej, będzie dobrze!

grzechuleg - 26 lutego 2022, 15:32:19 - *.ssp.dialog.net.pl
Oby Miedzianka wykorzystała tą sytuacją W tej kolejce rywale grają pod Miedź Łatwo nie będzie co już Skra jesienią w Legnicy pokazała Szkoda że Stomil nie wygrał Miał kilka okazji ku temu

zielony Ra - 26 lutego 2022, 15:37:36 - *.play-internet.pl
Brawo Patryk Mikita. Radomiak Pamięta

varadi - 26 lutego 2022, 16:28:59 - *.play-internet.pl
Już Ojrzynski nie dobry trener ? Hmm a jeszcze niedawno pialiscie scyzoryki

Kibuc - 26 lutego 2022, 16:56:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A wiec tak panie trenerze pana kapitan robi babola na początku meczu czy w tej koronie nikt nie widzi ze to dwunasty zawodnik ale drużyny przeciwnej!!!! Panie Golanski kiedys pan mówił ze to przyszły reprezentant Polski chyba oldboyow. Brawo luko corall i zebic reszta no coz zistala w blokach

Korek - 26 lutego 2022, 17:12:55 - *.dynamic.chello.pl
Słabo ale blamażu takiego jak Widzew nie było mimo, że grał z teoretycznie mocniejszym przeciwnikiem choć trudniej z reguly gra się z drużynami, które bronią się przed spadkiem. Myślę, że Korona się otrząśnie tym bardziej,że to nie był optymalny skład. Zobaczymy co Widzew pokaże za tydzień w Olsztynie chyba, że to on postawi autobus i będzie liczył na kontrę, taka to jest ta 1 liga...

or - 26 lutego 2022, 17:33:34 - *.dynamic.chello.pl
Dobry wynik dla Legii.

Mk - 26 lutego 2022, 18:22:57 - *.ipv4.elbonet.pl
Korona słaba trzeba budować pod przyszły sezon bo ten już stracony. Awans miedź Widzew arka.
W lipcu przebudowa drużyny będzie a powinna być latem 2021. Kominy płacowe zbudowane pod ekstraklasę której nie będzie.

Kibic - 1 marca 2022, 5:58:55 - *.centertel.pl
@Korek Sam jestem kibicem Korony byłem i na tym meczu osobiście ale spójrzmy prawdzie w oczy. Wygraliśmy 3 mecze z ostatnich 13. 14 pkt w 13 meczach. Gdyby nie licząc tych pierwszych 8 kolejek bylibyśmy gdzieś pod koniec stawki i tak wygląda dzisiaj Korona. Dwa podania w obronie do boku i laga przez całe boisko. Stomil nie zrobił nic do jakiejś 70 minuty. Jedna kontrę w 1 połowie. Nie strzeliliśmy gola 3 drużynie od końca z akcji mało tego nie patrząc na statystyki ile mieliśmy realnych szans na gola 2-3 przez 80 minut nie liczę już grając w 10. Przecież to jakiś dramat. Nie ma sensu się pchać do ekstraklasy bo jeżeli cudem zajęlibyśmy miejsce barażowe i jakoś je wygrali spadlibysmy z hukiem po roku. Chodziłem na mecze za czasów bandy świrów spodziewałem się że zobacze taka walkę ambicje jak lata temu a zobaczyłem totalny piach po którym nie mam złudzeń. To nie kwestią jednego meczu i pomijając co pisałem na początku. Jaka mieliśmy serię na początku a jak graliśmy. Większość to był fart i cud że wygraliśmy tamte mecze a pozycje w tabeli utrzymujemy na kilku szczęśliwych wygranych z początku sezonu. Czasem się z przykrością zastanawiam czy nie lepiej byłoby zrobić te drogi w Kielcach niż pakować miejskie miliony na kopanie faji do przodu na 70m.