26 lutego 2022, 13:00 - Kraków (Stadion Miejski Hutnik Kraków)
Hutnik Kraków 1-2 Motor Lublin
Mateusz Wyjadłowski 44 - Tomasz Swędrowski 33, Adrian Jurkowski 54 (s)

Hutnik: 33. Arkadiusz Leszczyński - 17. Adrian Basta, 4. Sebastian Zalepa, 19. Adrian Jurkowski, 23. Szymon Stasik (68, 3. Filip Becht) - 44. Mateusz Wyjadłowski, 11. Dominik Zawadzki, 10. Miłosz Drąg (80, 97. Łukasz Skrzypek), 7. Krzysztof Świątek (80, 70. Ilias El Bouh), 16. Sławomir Chmiel (65, 12. Krystian Lelek) - 28. Michał Kitliński (65, 25. Patryk Kieliś).

Motor: 15. Sebastian Madejski - 17. Filip Wójcik, 4. Wojciech Błyszko, 18. Arkadiusz Najemski (81, 14. Maksymilian Cichocki), 3. Kamil Rozmus - 80. Sebastian Rak (72, 20. Damian Sędzikowski), 5. Jakub Świeciński, 77. Piotr Ceglarz (72, 21. Tomasz Kołbon), 6. Tomasz Swędrowski, 45. Adam Ryczkowski (80, 11. Paweł Moskwik) - 8. Michał Fidziukiewicz (81, 7. Maciej Firlej).

żółte kartki: Zalepa, Drąg, Jurkowski - Rozmus.

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
widzów: 520.

Lipa - 26 lutego 2022, 14:58:28 - *.dab.02.net (*.7.8.166)
Drugi.

1950 - 26 lutego 2022, 15:00:27 - *.dynamic.chello.pl
Kosa narazie mentalnie pomaga chłopakom na ławce ważne 3 pkt na początek - brawo!

elChioco - 26 lutego 2022, 15:09:13 - *.centertel.pl
Jak będzie mecz w którym będzie Motor 3-0 wygrywał to zobaczymy Kosę. Dobrze że mecz wygrany ale w męczarniach.

Elllo - 26 lutego 2022, 15:10:00 - *.31.179.204.ipv4.supernova.orange.pl
Zielony się nie opłaca.

Rudy knur - 26 lutego 2022, 15:10:08 - *.centertel.pl
A czemu to Kosecki nie zagrał ni minuty? Ktoś wie?

Jimi - 26 lutego 2022, 15:12:22 - *.dynamic-3-poz-k-1-0-0.vectranet.pl
Bardzo dobry mecz Hutnika, 80% meczu Hutnik duzo lepszy. Szkoda gola samobójczego nieatakowanego Jurkowskiego i pięknego strzału Wyjadłowskiego w slupek pod koniec meczu. Remis byłby uczciwy. Był będzie jest Hutnik HKS!!

lol - 26 lutego 2022, 15:14:05 - *.dynamic.chello.pl
Pan Kosecki jest grającym asystentem trenera. Dziś akurat nie musiał wychodzić na boisko.

antypejs7 - 26 lutego 2022, 15:22:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kosecki zatrudniony jest jako szatniarz, ktoś musi ciuchów pilnować .gry nie było i nie ma,tej amatorki sagana i jakubowskiego nie da się oglądać.

@ do AVIA - 26 lutego 2022, 15:24:04 - *.home.aster.pl
Nie mamy czasu czekać na wasz awans 50 lat.

ja - 26 lutego 2022, 15:30:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
właściwy kurs dla hutnika czyli 3 liga

żopu_w_pap - 26 lutego 2022, 15:53:09 - *.adsl.inetia.pl
Hutnik wszedł przy zielonym stoliku i spadnie z hukiem.

bazyli - 26 lutego 2022, 15:57:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zwycięstwo Motoru cieszy. Gdyby nie ten samobój, to mogło być różnie. Nie zgodzę się, że Motor zagrał słabo, a Hutnik genialnie. Motor też miał kilka świetnych sytuacji na kolejne gole, a Firlej zmarnował setkę w samej końcówce...jednym słowem wyrównany mecz, ale tym razem więcej szczęścia miał Motor.

Słomiany - 26 lutego 2022, 16:12:10 - *.dynamic.chello.pl
Fuksiarska wygrana Motoru.

Waldhoffer - 26 lutego 2022, 16:19:49 - *.dynamic.chello.pl
@ja No tak średnio bym powiedział Przegrana jedną bramką na wyjeździe z drużyną z 4. miejsca wskazuje raczej na zaciętą walkę o utrzymanie do samego końca

xxl - 26 lutego 2022, 17:30:25 - *.akasha.net.pl
a gdzie ta gwiazda młody kosa

lubelskie - 26 lutego 2022, 19:25:31 - *.centertel.pl
Lby bojcie cie motor wraca

Kibic - 26 lutego 2022, 19:47:41 - *.play-internet.pl
Rzut wolny z kapelusza ... Motor grał jak zawsze w Hucie ale dziś miał więcej szczęścia natomiast sędziowanie pozostawia wiele do życzenia ...

19 Pasy 06 - 26 lutego 2022, 23:06:23 - *.fiberway.pl
Gumiory nie tak miało być jeszcze możecie się utrzymać ciekawym czy zagracie derby z naszymi rezerwami i gdzie w 2 czy w 3 lidze wszystko możliwe

Waldhoffer - 27 lutego 2022, 0:03:05 - *.dynamic.chello.pl
@19 Pasy 06 Jakby Garbarnia i Hutnik się utrzymały w II lidze, w następnym sezonie dołączyłaby Cracovia II, a w jeszcze kolejnym Wieczysta to mielibyśmy aż 4 krakowskie drużyny w II lidze, ogólnie 6 na szczeblu centralnym i praktycznie co kolejkę derby - jednym słowem absolutna dominacja Krakowa w krajowej piłce nożnej

elChioco - 27 lutego 2022, 0:37:13 - *.centertel.pl
@Kibic
Sędziowanie to pozostawiało dużo do życzenia w tym meczu w III lidze gdzie sędzia nie uznał Motorowi prawidłowo zdobytego gola. A potem mówiliście że to ma być decydujący o awansie mecz. Dziś był relax.

LambadaDAN - 27 lutego 2022, 11:43:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Waleczna Szarowola wymęczyła zwycięstwo.
Wzięli przykład z Armii Ukraińskiej na froncie.

A - 27 lutego 2022, 11:47:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kosa robi atmosferę w szatni. Numero uno.

obb - 27 lutego 2022, 12:58:24 - *.10.206.172
@Kibic, czyli podobnie jak w meczu, który Hutnik wygrał 1:0. Wtedy też wolny z kapelusza, a Stevie Wonder nie uznał prawidłowej bramki dla Motoru

LUBELAK - 27 lutego 2022, 23:41:10 - *.home.aster.pl
przecież wiadomo, że gwiazdy tego pokroju debiutują dopiero na meczu u siebie na pięknym stadionie w 70 minucie ;p

Hetman - 28 lutego 2022, 15:27:54 - *.sta.tvknaszapraca.pl