26 lutego 2022, 19:59:02 - gabrielba
Gol Szymona Żurkowskiego

Szymon Żurkowski strzelił gola dla Empoli w przegranym 2-3 (1-2) meczu 27. kolejki włoskiej Serie A z Juventusem. Dla 24-letniego pomocnika, który rozegrał całe spotkanie, była to piąta ligowa bramka w tym sezonie.

26 lutego 2022, 18:05 - Empoli (Stadio Carlo Castellani)
Empoli FC 2-3 Juventus FC
Szymon Żurkowski 39, Andrea La Mantia 76 - Moise Kean 32, Dušan Vlahović 45, 66

żółte kartki: Ardian Ismajli, Fabiano Parisi (Empoli).

sędziował: Fabio Maresca (Neapol).

Poza kadrą Empoli znalazł się Iwo Kaczmarski, a całe spotkanie w Juventusie rozegrał Wojciech Szczęsny.

Empoli jest na 13. miejscu w tabeli z dorobkiem 31 punktów, a Juventus zajmuje czwartą lokatę z 50 "oczkami".

Mati - 26 lutego 2022, 20:15:36 - *.154.177.5
Ładnie się nasi roztrzelali ale i tak to na nic bo nasi słusznie bojkotują mecz z ruskimi , FIFA i UEFA powinny chociaż raz w życiu pokazać że mają jaja i wyrzucić rusków z mundialu oraz z europejskich pucharów i odebrać im finał w Petersburgu. Ale tam głównym sponsorem jest gazprom jak i również samego finału a wiadomo że dla FIFY najważniejszy jest stan konta.

buli - 26 lutego 2022, 20:39:10 - *.icpnet.pl
@Mati - jeśli finaliści zbojkotują finał to uefa nic nie poradzi, tylko naje się wstydu, chociaż tam i tak nikt na to nie zbacza.
@Rellik - kumple Lewego czyli Krychowiak i Szczęsny mają plac z automatu. Kędziora jest lepszy niż Bereszyński. Może na ŚO Salamon? Dopóki Walukiewicz nie dojdzie do formy. Co prawda nie ma już terminów na towarzyskie gierki, a sprawdziłbym Abramowicza, a nie ciągle ten Rybus i Reca.

Tom - 26 lutego 2022, 21:17:11 - *.31-7-42.tkchopin.pl
Żurkowski Szymon fajnie się rozwija , postęp znaczący , praca , praca i jeszcze raz praca .

arek - 26 lutego 2022, 21:47:29 - *.dynamic.chello.pl
Mati - ty to ogarnięty, jak ten Mati, co jeszcze wczoraj szykował się do wyjazdu do Moskwy na mecz. Finał w Petersburgu jest odebrany, a po drugie - czemu gole Polaków na nic? Same w sobie mecze i gole w klubie są nic nie warte? Liczy się tylko kadra, a mecze w klubach, to tylko jakiś dodatek?

Pioter - 26 lutego 2022, 22:20:08 - *.146.96.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Putek ma kwity na łysego i Fifa się boi podskoczyć.

Piter - 26 lutego 2022, 23:55:52 - *.static.sitel.net.pl