1 marca 2022, 20:45 - Gdynia (Stadion Miejski)

Arka: 1. Kacper Krzepisz - 37. Mateusz Stępień, 29. Michał Marcjanik, 20. Gordan Bunoza, 4. Martin Dobrotka, 19. Olaf Kobacki (75, 9. Artur Siemaszko) - 10. Christian Alemán, 7. Adam Deja, 6. Sebastian Milewski (87, 36. Michał Bednarski), 11. Hubert Adamczyk - 68. Karol Czubak (90, 14. Mateusz Kuzimski).

Raków: 12. Kacper Trelowski - 7. Fran Tudor, 6. Andrzej Niewulis, 24. Zoran Arsenić - 22. Deian Sorescu (67, 2. Tomáš Petrášek), 55. Szymon Czyż, 10. Igor Sapała, 70. Fábio Sturgeon (46, 17. Mateusz Wdowiak), 11. Ivi López (88, 71. Wiktor Długosz), 23. Patryk Kun - 9. Sebastian Musiolik (55, 21. Vladislavs Gutkovskis).

żółte kartki: Marcjanik, Milewski, Alemán, Dobrotka - Kun, Sorescu, Sapała.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 4820.

Fortuna Puchar Polski 2021/2022

mati - 1 marca 2022, 22:42:45 - *.effi.org
Brawo za awans , po prostu Raków zrobił dzisiaj to co do niego należało i tyle. Puchar powinien zdobyć ktoś z dwójki Rakow albo Lech.

Medalik - 1 marca 2022, 22:43:42 - *.190.244.198
Jest półfinał! Czyżby mecz z Olimpią? Byłoby miło bo zwiększyłoby to szansę na drugi finał z rzędu. Puchar jest nasz!!

Miś - 1 marca 2022, 22:46:07 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Raków pozdrawienia z Wrocławia

Zyczlowy - 1 marca 2022, 22:47:00 - *.centertel.pl
Wiadomo z kim Rakow bedzie gral w polfinale czy bedzie losowanie?

Ojgen - 1 marca 2022, 22:50:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Racovia: Fajny kurnik macie w tej częstochowie hahaha

Lukasz - 1 marca 2022, 22:50:45 - *.play-internet.pl
Jest ok. Pół składu rezerwowi, fajnie, że młodzi jak Czyż czy Trelowski się ogrywają. Musiol dziś kawał piłkarza, może trzeba go było trochę nowym napadziorem postraszyć;). O dziwo dziś bramki 2 napastników. Utrzymać passę z Lechem i będzie git/

jarock - 1 marca 2022, 22:52:51 - *.icpnet.pl
Olimpia G. - Legia, Raków- Lech.

Antyvolksd - 1 marca 2022, 22:56:42 - *.30.40.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tarasiewicz i farbowany lis z Olsztyna won.

menager - 1 marca 2022, 23:00:38 - *.dynamic.mm.pl
arka na zero z przodu. plan zrealizowany

100% - 1 marca 2022, 23:05:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do Jarocka obyś sie nie przejechał z tą Legia i Lechem z tymi awansami ...

spajder - 1 marca 2022, 23:09:45 - *.centertel.pl
Brawo Raków! Zasłużony awans.

Geozof - 1 marca 2022, 23:13:59 - *.icpnet.pl
Papszun pijany.

JaroWaw - 1 marca 2022, 23:16:35 - *.mail.edu.pl
Brawo RAKÓW, tak trzymać, choć miałem pewne obawy, bo wynik ligowy Arki w Łodzi zrobił wrażenie.

hazel - 1 marca 2022, 23:20:00 - *.net.autocom.pl
Można sobie gderać, że Lederman i Papanikalou niczym się specjalnym nie wyróżniają, ale jak zagrali ich zmiennicy, to jednak widać było różnicę. Sapała taki typowy defensywny, piłkarz tego pokroju, co oddany bez żalu Poletanović, coś tam odbierze, coś tam zagra, ale zero polotu czy szybkości. Czyż ma przyzwoitą technikę, ale głowa na razie o dwa poziomy za wolna, zanim on przestanie robić kółeczko i holować, to mija wieczność.
Taka konfrontacja naprawdę pokazuje, dlaczego grają naciągany młodzieżowiec i Grek.

cvg - 2 marca 2022, 0:18:45 - *.dynamic.mm.pl
Mecz po prostu do wygrania. Wygrany powiedzmy połową 2 składu więc gratulacje. z Drugiej strony taka Arka jest lepsza od 3-4 drużyn z eklapy izi.
Jestem zaskoczony strzałem Gutkovskisa- naprawdę super.Musiolik maskara ale z dobrym golem więc trudno coś powiedzieć. Papszun ok bo wyrzuca najgorszego na boisku Sturgeona. Słabo Kun i Czyż. Sam już nie wiem co pisać. Lederman bardzo słaby ale Czyz chyba nie lepszy... Tudor jakiś taki wyluzowany- widać brak motywacji no i bramkarz... mocny fart ze spalonym.. jedziemy dalej.

@LG - 2 marca 2022, 2:10:18 - *.135.2.63
Wiesz, że jeśli chodzi o Gdańsk to zawsze wychodzi szajs?

Sztygar - 2 marca 2022, 7:17:07 - *.play-internet.pl
I bardzo dobrze!
Po przypadkowej wygranej z Wielkim Widzewem już poczuli się mistrzami galaktyki.Nawet baraży nie będzie.

LG - 2 marca 2022, 7:18:21 - *.play-internet.pl
Raków pokazał gdzie wasze miejsce. Arka jest średniakiem 1 ligi. Spójrz na przebieg meczu i na wynik. Arka nie istniała w tym meczu. Jedyni piłkarze wyróżniający się to Aleman i Kobacki. Aleman nadaje się tylko na jedną połowę bo w drugiej spuchł i był zupełnie niewidoczny. A Kobacki kontuzja?
Cienkie bolki jesteście!

Egzpert - 2 marca 2022, 8:39:02 - *.static.korbank.pl
Napastnicy strzelają bramki dla Rakowa? Kto to widział...

BOT - 2 marca 2022, 11:50:52 - *.30.20.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@JaroWaw Widzew wygrał 3 mecze na krzyż z dołem tabeli i już jego kibice widzieli się w walce o puchary, już mieli zamiatać ekstraklapą. Tymczasem ten zespół zapewne nawet nie awansuje. Arka zagrała wesoły futbol z nimi i wyszło 5:2. Chyba za bardzo uwierzyłeś megalomanom z Łodzi, że Widzew jest jakiś wielki, czy coś. Dałeś się nabrać, jak fjutin propagandzie ruskiej o wielkiej rusi i ich niezwyciężonej armii. My jesteśmy obrońcą trofeum i wicemistrzem Polski walczącym o podwójną koronę. Nie możemy nawet przez moment obawiać się pierwszoligowców.

AGPrzymorz - 2 marca 2022, 20:05:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@lg. Jeśli uważasz, że Aleman był wyróżniającym się zawodnikiem Arki, to pokazuje jakim wielkim fachowcem jesteś. Był na boisku z lekkimi przebłyskami. Mecz zasłużenie wygrał Raków. a ta wielka lechia z Gdańska ..... jaki był wynik z Radomiakiem????

19 Pasy 06 - 2 marca 2022, 21:20:12 - *.fiberway.pl
PP Wam nie wyszedł ale do ekstraklasy wchodzicie do zobaczenia

JACOB - 2 marca 2022, 21:48:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Można było się spodziewać

JaroWaw - 3 marca 2022, 4:47:50 - *.unregistered.net.exatel.pl
@BOT. Nie czytałem nic o wspomnianym meczu, więc nie mogłem uwierzyć żadnym megalomanom. Po prostu wynik tak jak napisałem dał mi do myślenia i tyle. Co do obawiania się drużyn z niższych lig to dmuchałbym na zimne, czego nie uczynili podopieczni Jerzego B. Miłego dnia, bo ja po nocce idę spać.