5 marca 2022, 15:51:20 - bartekwr9
Gol Davida Kopacza

David Kopacz strzelił gola dla FC Würzburger Kickers w wygranym 1-0 (0-0) meczu 29. kolejki niemieckiej 3. Ligi z Wehen Wiesbaden. Była to jego trzecia ligowa bramka w tym sezonie.

5 marca 2022, 14:00 - Wiesbaden (Brita-Arena)
SV Wehen Wiesbaden 0-1 FC Würzburger Kickers
David Kopacz 90

żółte kartki: Florian-Horst Carstens - Saliou Sané, David Kopacz.

sędziował: Martin Petersen (Wirtembergia).
widzów: 1423.

W 90. minucie Marvin Pourié (Würzburg) nie wykorzystał rzutu karnego (Florian Stritzel obronił).

Kopacz zagrał cały mecz. W Wehen cały mecz rozegrał Sebastian Mrowca.

FC Würzburger Kickers ma na koncie 24 punty i zajmuje przedostatnie, 19. miejsce w lidze. SV Wehen Wiesbaden natomiast zgromadził 43 punkty i jest ósmy.

andy - 5 marca 2022, 17:21:39 - *.icpnet.pl
Nazwisko: Kopacz
Zawód : kopacz

Angulo - 5 marca 2022, 18:10:01 - *.play-internet.pl
Gole w 3. Bundeslidze znaczą więcej, niż w polskiej kartoflanej ekstraklasie. David w dodtku strzela jak na zawołanie. Jeśli Kopacz nie dostanie powołania na najbliższe zgrupowanie, a zamiast niego Czesław powoła kogokolwiek z Ekstraklasy (np. Niemczyckiego), to będzie to całkowita kompromitacja 711.

Egzpert - 5 marca 2022, 20:53:19 - *.static.korbank.pl
29. kolejka i 3 gol. Faktycznie strzela jak na zawołanie...

witos - 5 marca 2022, 23:02:03 - *.dynamic.mm.pl
Powoła go na 100 %,nawet nie ma o czym mówic...

JACOB - 7 marca 2022, 22:48:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl