eWinner II liga: Motor 1-0 Pogoń S.

5 marca 2022, 16:00 - Lublin (Arena Lublin)
Motor Lublin 1-0 Pogoń Siedlce
Tomasz Swędrowski 51

Motor: 15. Sebastian Madejski - 17. Filip Wójcik, 4. Wojciech Błyszko, 18. Arkadiusz Najemski, 3. Kamil Rozmus - 80. Sebastian Rak (46, 20. Damian Sędzikowski), 5. Jakub Świeciński, 77. Piotr Ceglarz (72, 1. Jakub Kosecki), 6. Tomasz Swędrowski, 45. Adam Ryczkowski (46, 21. Tomasz Kołbon) - 8. Michał Fidziukiewicz (79, 7. Maciej Firlej).

Pogoń: 1. Dawid Smug - 98. Maciej Kołoczek, 19. Maciej Wichtowski, 3. Robert Majewski, 23. Nikodem Fiedosewicz (82, 2. Krystian Miś) - 11. Wiktor Preuss (64, 99. Bartosz Wicenciak), 9. Wojciech Trochim (71, 29. Marcinho), 8. Kamil Włodyka (64, 7. Miłosz Przybecki), 91. Jakub Sinior (82, 18. Miguel López), 56. Cezary Demianiuk - 22. Maciej Górski.

żółte kartki: Błyszko - Przybecki.

sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
widzów: 2432.

Kylo - 5 marca 2022, 17:55:38 - *.net.autocom.pl
Motor pewny awans w tym roku.

rafalski - 5 marca 2022, 17:57:18 - *.5.172.130.ipv4.supernova.orange.pl
Nie grał znów w 1 składzie Kosecki Na razie Fidziukiewicz nie strzela tak jak jesienią

@rafalski - 5 marca 2022, 18:05:44 - *.71.228.87
Dopiero 2 mecze zostały rozegrane.

bazyli - 5 marca 2022, 18:10:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kosecki grał w drugiej połowie, gdzieś od 70 minuty. Na pewno cieszy zwycięstwo Motoru. Wyróżniłbym w sposób szczególny Swędrowskiego. Dziś w Motorze był najlepszy na boisku, a jego bramka to stadiony świata. Ponadto nieźle zagrał Fidziukiewicz. Martwi jego niemoc strzelecka, ale raz zachował się kapitalnie w obronie, wybijając piłkę z linii bramkowej. Ponadto dobry mecz Błyszki w defensywie. Ważne, że są trzy punkty, choć w końcówce Pogoń miała szansę na remis.

Kera - 5 marca 2022, 18:12:32 - *.hsd1.il.comcast.net
Motor awans haha dobre napewno nie w tym roku

Rafał - 5 marca 2022, 18:14:37 - *.adsl.inetia.pl
Kolejny mecz i słaby Ryczkowski. Lepiej wygląda jak wchodzi na zmęczonego rywala. Swedrowski dobry mecz dzisiaj.

hh - 5 marca 2022, 18:17:51 - *.130.17.118
Ogolnie motor ok, ale trzeba bardziej pewnie w obronie, bo w ostatnich sekundach mogl byc remis. fidziu osamotniony w atakach. czasem lepiej strzelac niz mieszac w ataku

Fff1 - 5 marca 2022, 18:54:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ryczkowski na ławkę, biegać sobie po boisku to i ja mogę.

C6743 - 5 marca 2022, 19:42:00 - *.192.80.165
Może, na awans do baraży to wystarczy, ale na wygranie ich to już będą schody

Jaro - 5 marca 2022, 20:09:19 - *.204.51.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Motor

Motor owie - 5 marca 2022, 20:31:40 - *.home.aster.pl
Czy ten drewniak Blyszko siądzie w końcu na ławce? Ja rozumiem że układy ale kopać po trybunach to każdy umie. Cichocki który ma bardzo dobre wprowadzenie piłki na ławie. Skandal!!!

PS - 5 marca 2022, 20:34:59 - *.160.215.236
Dramat Pogoni Siedlce. Z tak słabo grającym Motorem Lublin nie urwać punktu? Takiej drugiej okazji nie będzie.
Błędy Pogoni Siedlce:
- ciągłe granie pionowo w ostatnich minutach zamiast poziomo kiedy nie ma się nic do stracenia
- 84' 5 graczy Pogoni Siedlce przed rzutem wolnym przy polu karnym na całą jedenastkę Motoru... wszyscy powinni pójść do przodu powalczyć o piłkę a nie być na swojej połowie. Opcja kontry nie wchodzi w grę - przecież tu piłkarze byli oddaleni co najmniej o 20m od najbliższego piłkarza.
- ostatnia akcja Pogoni Siedlce pokazała, że Miłosz Przybecki umie faktycznie biegać. Ale przez to, że nie gra zespołowo i powinien dograć piłkę sam na sam do napastnika który zdobyłby na 99% gola - gra tylko w Pogoni Siedlce i niecelnie strzelając sam wykończył niewykorzystany prezent od Motoru na remis
Tych błędów było więcej. Naprawdę Motor Lublin był do ogrania.
Bramka Swędrowskiego to przypadek, Motor zupełnie nic nie grała i nie zasłużyła na jakąkolwiek bramkę. To już była kwestia szczęścia. Kosecki poza jednym rajdem i jedną szarżą dość dobrze się zaprezentował. Tempo meczu? Na zasłużone 0-0. Pogoń powinna pluć sobie w brodę.
Jedyna zaleta to taka, że jakim cudem w Siedlcach Motor zaaplikował 4 bramki w 30 minut a u siebie ledwie jedną w 90. Wyglądało to w końcówce, że Pogoń chciała... utrzymać jednobramkową przegraną. Multum błędów, potrzebny trener taktyczny.
W drugiej lidze tuz za bardzo nie ma, liga jest prosta i przewidywalna. Nieraz widzę w rywalu jakie błędy popełnia, co należy zrobić oraz jak należy grać. Siedzę na trybunach Pogoni i widzę jak luki są widoczne u rywali oraz gdzie mają wady już przed meczem. Na meczu to się potwierdza.

mundi - 5 marca 2022, 23:00:36 - *.225.206.190 (*.240.139.6)
Motor jest słabiutki ale to dopiero początek i miejmy nadzieję że się rozkręci, chyba im przyjdzie rywalizować z Ruchem o pierwszą ligę.

kibic - 6 marca 2022, 9:18:07 - *.home.aster.pl
Czy Sagan już jest cacy w Lublinie ?

Lubelak - 6 marca 2022, 10:23:39 - *.dynamic.chello.pl
To co Motor zagrał to 5_10 minut w drugiej połowie kiedy bramkę strzelił.Pozostaly czas meczu to jakieś nieporozumienie.Zero presingu,same wrzutki w wiekszosci niecelne o celnosci podań nie wspomnę.Jak ci piłkarze mają podnosic swoje umiejętności jak praktycznie wszystkie sparingi grali z zespołami ktore występują ligę niżej z wyjatkiem ŁKS ? Dla mnie forma delikatnie mówiąc nie napawa optymizmem.

el Chioco - 6 marca 2022, 15:17:01 - *.31.9.29.ipv4.supernova.orange.pl
Spoko, Sagan już po meczu mówił że widać już w grze nową jakość. Gość niewiele umie ale zakłamywanie rzeczywistości ma we krwi. Tak jak Putin mówi że nie ma wojny tak Sagan mówi że grają dobrze. No i co mu zrobisz?

Onet 22 - 6 marca 2022, 17:48:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl