5 marca 2022, 17:58:36 - Pawel97
Gol Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił gola dla Árisa Lemessoú w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 23. kolejki cypryjskiej ekstraklasy w ramach grupy mistrzowskiej z APOEL-em. Dla 26-letniego napastnika, który zagrał cały mecz, to siódma bramka w bieżącym sezonie.

5 marca 2022, 16:00 - Stróvolos (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Ta Pangýpria)
APOEL (Nikozja) 1-1 Áris Lemessoú
Dieumerci Ndongala 24 - Mariusz Stępiński 87

żółte kartki: Andréas Karó, Lucas Souza, Dieumerci Ndongala - Mariusz Stępiński, Franz Brorsson, Morgan Brown.

sędziował: Loúkas Sotiríou.
widzów: 6000.

W 17. minucie Giorgi Kwilitaia (APOEL) nie wykorzystał rzutu karnego (Vaná Alves obronił).

W drużynie gości Daniel Sikorski (w przeszłości Górnik Zabrze, Polonia Warszawa, Wisła Kraków) cały mecz spędził na ławce rezerwowych, natomiast Mihai Răduț (kiedyś Lech Poznań) znalazł się poza kadrą meczową.

Áris zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktów po 23 spotkaniach.

Papagol - 5 marca 2022, 18:05:32 - *.play-internet.pl
Stępiński jeszcze za czasów gry w Widzewie prezentował poziom niewiele odstający od Piątka czy Milika. Mam nadzieję, że dostanie powołanie zamiast jednego z nich, w końcu ma więcej goli w tym sezonie niż oni razem wzięci.

Aff - 5 marca 2022, 18:07:39 - *.204.54.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Daniel Sikorski najlepszy napastnik polski

TR - 5 marca 2022, 18:25:42 - *.adsl.inetia.pl
@ Papagol Michniewicz nie ma wyjścia musi go powołać

yoyoł - 5 marca 2022, 19:10:42 - *.135.162.66.static.kolnet.eu
papagol: widać jak się znasz piątek w tym sezonie 1gol w niemczech 5 w italii, a milik 16 bramek we francji i lidze europy i konferencji ;) już sam fakt że 3 bramki na cyprze waża tyle ile jedna w bundeslidze czy serie a ale jasno z liczb wynika że oni obaj razem wzięci mają 22gole a stępiński 7. także nie znasz się ani na piłce ani na matematyce

andRzej - 5 marca 2022, 22:32:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl