6 marca 2022, 16:55:24 - mistol94
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek zdobył bramkę dla Fiorentiny w zremisowanym 1-1 (1-1) meczu 28. kolejki włoskiej Serie A z Veroną. Dla 26-letniego napastnika, który grał do 71. minuty, gdy zmienił go Nicolás González, to trzecie ligowe trafienie w barwach klubu w tym sezonie.

6 marca 2022, 15:00 - Florencja (Stadio Artemio Franchi)
ACF Fiorentina 1-1 Hellas Verona FC
Krzysztof Piątek 10 - Gianluca Caprari 20 (k)

żółte kartki: Koray Günter, Giovanni Simeone, Federico Ceccherini, Daniel Bessa (Verona).

sędziował: Gianluca Manganiello (Pinerolo).
widzów: 23 491.

W zespole gospodarzy Bartłomiej Drągowski spędził mecz na ławce rezerwowych. Poza kadrą drużyny gości znaleźli się Mateusz Praszelik i kontuzjowany Paweł Dawidowicz.

Fiorentina po 27 rozegranych meczach z dorobkiem 43 punktów znajduje się na ósmym miejscu w tabeli, a Verona z 41 punktami na koncie po 28 spotkaniach zajmuje dziewiąte miejsce.

cool - 6 marca 2022, 17:32:36 - *.adsl.inetia.pl
Polacy wybrani największymi bohaterami we Włoszech.Krzysiek w Serie A i Teodorczyk w Serie B

Kickero - 6 marca 2022, 17:33:29 - *.43.157.162.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Krzysiek!

Papagol - 6 marca 2022, 18:14:01 - *.play-internet.pl
Niestety, 3 gole na cały sezon w Serie A to bardzo niewiele. Stępiński w jedną rundę we Włoszech osiągał trzykrotnie większą liczbę bramek i to on powinien dostać powołanie.

@Papagol - 6 marca 2022, 19:07:18 - *.dynamic.chello.pl
Piątek gra we Fiorentinie od stycznia .
W 6 meczach Serie A 3 bramki

Papagol - 6 marca 2022, 19:21:30 - *.play-internet.pl
A Stępiński w jednym z sezonów w Weronie trafił 14 bramek. Może i było to kilkanaście miesięcy temu, ale nie wieżę, żeby przez ten czas Miłosz zapomniał jak się gra w piłkę. Brak powołania dla niego będzie skandalem.

P - 6 marca 2022, 19:30:15 - *.centertel.pl
W którym klubie w Weronie i w jakim niby sezonie Stępiński strzelił te 14 bramek? Przez 2,5 roku w Chiewo strzelił 11 bramek, potem w Hellas przez 1,5 roku strzelił 3 bramki.

2009 rok - 6 marca 2022, 19:42:12 - *.adsl.inetia.pl
A więc jednak atak Lewandowski-Stępiński.Teodorczyk tylko w rezerwie

Papagol - 6 marca 2022, 20:22:03 - *.play-internet.pl
@P nie szeż dezinformacji. To było w sezonie 15/16 - jak byk widać, że 14 goli w Chievo Verona. A co dopiero jakby zliczyć z Pucharu Włoch i Pucharu Ligi Włoskiej i z Ligi Europy - to już jest 22 gole. I jak niby Piątek ma się równać ze Stępińskim?

P - 6 marca 2022, 20:35:51 - *.centertel.pl
@Papagol - wrzuciłem Ci link z tego portalu. W sezonie 15/16 Stępiński grał jeszcze w Ruchu Chorzów, więc sam nie szerz dezinformacji. W Veronie zaczął grać dopiero w sezonie 17/18, w wcześniej grał we Francji.

Papagol - 6 marca 2022, 21:12:07 - *.play-internet.pl
No i sam przyznałeś mi racje - w sezonie 15/16 Stępiński strzelił 15 goli. Jak Piątek może się z nim równać i jak Michniewicz może ignorować takiego napadziora. Czesio nigdy nie wysłał mu powołania!

JimmyJump - 6 marca 2022, 21:38:12 - *.151.34.38
Panie Krzysiek, Ty się Pan już lepiej z tych Włoch nie ruszaj. Widać, że to Twoje miejsce na Ziemi. Nie próbuj podbijać innych lig, a będzie dobrze.

Alee - 6 marca 2022, 23:46:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl