6 marca 2022, 17:32:43 - euzi
Bramka Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił gola dla Vicenzy w wygranym 3-1 (3-0) meczu 28. kolejki włoskiej Serie B z Ternaną. Dla 30-letniego napastnika to pierwsze trafienie w barwach klubu.

6 marca 2022, 15:30 - Vicenza (Stadio Romeo Menti)
LR Vicenza 3-1 Ternana Calcio
Davide Diaw 7, 27, Łukasz Teodorczyk 45 - Alfredo Donnarumma 55

żółte kartki: Łukasz Teodorczyk, Davide Diaw, Alessio Da Cruz, Christian Maggio, Riccardo Meggiorini - Luka Bogdan, Fabrizio Paghera.

sędziował: Juan Luca Sacchi (Macerata).
widzów: 5062.

Teodorczyka w 61. minucie zmienił Charles Boli. Jego klub jest na 18. miejscu w tabeli z dorobkiem 21 punktów.

cool - 6 marca 2022, 17:37:10 - *.adsl.inetia.pl
To co polscy piłkarze wyrabiają na włoskich boiskach jest niewiarygodne !

cool - 6 marca 2022, 17:38:29 - *.adsl.inetia.pl

Ginter - 6 marca 2022, 18:13:48 - *.111.247.109
Ale się chłop stoczył , już lepiej jak by grał w Wieczystej.

Soczek - 6 marca 2022, 18:34:59 - *.eaw.com.pl
Sodówka odbiła chłopu i efekt jest jaki jest

y - 6 marca 2022, 18:47:09 - *.30.1.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To Donnarumma już nie chce być bramkarzem?

Papagol - 6 marca 2022, 19:25:52 - *.play-internet.pl
Teodor wysłał wyraźny sygnał Michniewiczowi, że wrócił na reprezentacyjny poziom. Bramka w słabiaku ligi włoskiej znaczy siłą rzeczy o wiele więcej, niż bramki Piątka i Milika strzelane dla najlepszych klubów. Oni tylko na pustaka dobiją, bo w tak silnych klubach grają, a Teodorczyk musi walczyć starać się itakdalej. Więc mam nadzieję, że Michniewicz go powoła. W dodatku Teodoror grał już w Kijowie i na mundialu w Rosji, więc ma doświadczenie potrzebne na baraże z rosją, które prawdopodobnie jednak isę odbędą - tak słyszalem od wujka, któy pracuje w polskim oddziale UEFA.

Łubu_Dubu - 6 marca 2022, 20:41:15 - *.163.179.252.ipv4.supernova.orange.pl
Teo do kadry.

mario - 6 marca 2022, 20:43:39 - *.146.33.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do y: nie chce, stwierdził, że go już męczy to stanie i darcie się na tych co biegają mu przed nosem

witos - 6 marca 2022, 23:49:18 - *.dynamic.mm.pl