7 marca 2022, 7:59:56 - bartekwr9
Czerwona kartka Damiana Szymańskiego

Damian Szymański z AEK-u został ukarany czerwoną kartką w wygranym 2-1 (1-0) meczu 26. kolejki greckiej ekstraklasy z AGS Astéras Trípolis. 26-letni pomocnik po meczu został ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką za krytykowanie orzeczeń sędziego.

6 marca 2022, 18:00 - Ateny (Olimpiakó Stádio Athínas Spýros Loúis)
AEK (Ateny) 2-1 AGS Astéras Trípolis
Sergio Araujo 24, Geórgios Tzavéllas 81 - Jerónimo Barrales 56

żółte kartki: André Simões, Clément Michelin, Damian Szymański - Federico Álvarez, Pichu Atienza, José Luis Valiente, Juan Munafo.
czerwona kartka: Damian Szymański (po meczu, AEK, za drugą żółtą).

sędziował: Anastássios Sidirópoulos.

Szymański w 57. minucie zmienił Ehsana Hajsafiego. W AEK-u zagrał także Darko Jevtić (w przeszłości Lech Poznań), który wszedł na boisko w 57. minucie w miejsce Pétrosa Mántalosa.

AEK ma na koncie 46 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

MAlpa - 7 marca 2022, 9:32:07 - *.0.242.40
Śmieszna historia... dzisiaj urodziny ma bowiem bramkach reprezentacji Anglii J.Pickford... i przed chwilą wyświetliłam relaacje z meczu reprezentacji .. który się zakończył remisem 1:1... i wtedy właśnie D.Szymański strzelił goala w 90 minucie. No a teraz patrzę, oczom nie wierzę ... Artykuł o Szymańskim, że dostał czerwoną kartkę, i to też po meczu no boki zrywać, że taki przypadek :D

a - 7 marca 2022, 9:54:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co trzeba mieć w głowie, żeby skakać do sędziego po WYGRANYM meczu?

witos - 7 marca 2022, 12:06:06 - *.dynamic.mm.pl
czemu nie został powołany?widac ze nie daje sobie w kasze dmuchac...

rand - 7 marca 2022, 14:28:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl