10 marca 2022, 22:37:34 - euzi
Gol Matty'ego Casha

Matty Cash strzelił gola dla Aston Villi w wygranym na wyjeździe 3-0 (1-0) zaległym meczu 20. kolejki angielskiej Premier League z Leeds. Dla reprezentanta Polski, który asystował również przy pierwszej bramce, to trzecie ligowe trafienie w sezonie.

10 marca 2022, 20:45 - Leeds (Elland Road)
Leeds United FC 0-3 Aston Villa FC
Philippe Coutinho 22, Matty Cash 65, Calum Chambers 73

żółte kartki: Robin Koch, Joe Gelhardt, Júnior Firpo, Daniel James, Raphinha - Ollie Watkins, Tyrone Mings, Douglas Luiz.

sędziował: Simon Hooper (Wiltshire).
widzów: 36 400.

Cash rozegrał całe spotkanie, a w zespole gospodarzy Mateusz Klich wszedł na boisko w 67. minucie za Adama Forshawa. Aston Villa zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 36 punktów po 27 spotkaniach. Leeds jest na 16. pozycji, mając 23 punkty po 28 meczach.

11 - 10 marca 2022, 22:45:45 - *.147.102.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No i git. Brawo Villa (wreszcie parę zwycięstw z rzędu), brawo "Kasa".

Interpol - 10 marca 2022, 23:13:40 - *.dsl.bell.ca
anglia bedzie zalowac ze go nie wziela ,najlepszy boczny obronca w PL od czasow mlodego Piszczka

bleh - 10 marca 2022, 23:47:58 - *.dynamic-2-waw-k-1-2-0.vectranet.pl
Leeds to padaka. Klich powinien uciekać stamtąd.

Tuskok - 11 marca 2022, 4:50:43 - *.dynamic.chello.pl