10 marca 2022, 22:50:25 - euzi
LKE: Dwa gole Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił dwa gole dla Marseille w wygranym u siebie 2-1 (1-0) pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Konferencji Europy z Basel. Reprezentant Polski ma już na koncie cztery gole strzelone w tych rozgrywkach.

10 marca 2022, 21:00 - Marsylia (Orange Vélodrome)
Olympique de Marseille 2-1 FC Basel 1893
Arkadiusz Milik 19 (k), 68 - Sebastiano Esposito 79

żółte kartki: Dimitri Payet - Wouter Burger, Darian Males.

sędziował: Irfan Peljto (Bośnia i Hercegowina).
widzów: 22 992.

Milik rozegrał całe spotkanie. Spotkanie rewanżowe odbędzie się 17 marca o godz. 18:45 w Bazylei.

Liga Konferencji Europy 2021/2022

Adamst - 10 marca 2022, 22:58:55 - *.dynamic.chello.pl
Fajnie, że strzela. Z przykrością trzeba dodać, że Milik to przesrazały typ napastnika, praktycznie nie rusza się z pozycji 9, no może nie aż tak jak Piątek. Nowoczesny napastnik musi być wszędzie jak Benzema czy Kane.

brak nicku - 10 marca 2022, 23:51:23 - *.wist.com.pl
Fajnie że Esposito ledwo odszedł ze Śląska i już strzela dla Bazylei w LKE.

Marek - 11 marca 2022, 0:10:48 - *.centertel.pl
Milik strzela, Piątek strzela, Buksa strzela, ale i tak w barażach wyjedziemy z przodu jednym Lewandowskim... Obym się mylił, ale wypowiedzi selekcjonera to sugerują

Sk - 11 marca 2022, 7:14:55 - *.centertel.pl