10 marca 2022, 22:53:00 - euzi
LKE: Kamil Grabara obronił rzut karny

Kamil Grabara obronił rzut karny, a jego FC København zremisował na wyjeździe 4-4 (3-1) w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Konferencji Europy z PSV Eindhoven.

10 marca 2022, 21:00 - Eindhoven (Philips Stadion)
PSV Eindhoven 4-4 FC København
Cody Gakpo 21, 70, Ritsu Dōan 50, Eran Zahavi 85 - Ísak Bergmann Jóhannesson 6, Pep Biel 22, 78, Lukas Lerager 43

żółte kartki: Jordan Teze, Érick Gutiérrez - Victor Kristiansen, Emil Højlund.

sędziował: Craig Pawson (Anglia).
widzów: 26 003.

W 62. minucie Cody Gakpo (PSV) nie wykorzystał rzutu karnego (Kamil Grabara obronił).

Grabara grał przez cały mecz. Rewanż zostanie rozegrany 17 marca o godz. 18:45 w Kopenhadze.

Liga Konferencji Europy 2021/2022

vv - 10 marca 2022, 23:10:50 - *.adsl.inetia.pl
Karnego obronił ale 4 zawalił?

Irtysz_21 - 11 marca 2022, 0:05:49 - *.231.62.99
tak, do tego karny po jego faulu

hmm - 11 marca 2022, 1:03:52 - *.business.static.vectranet.pl
ggość jest chory psychicznie, nie trzyma ciśnienia, popełnia kuriozalne błędy, po co takiego pchać na siłę do kadry ?

@hmm - 11 marca 2022, 2:14:30 - *.29.167.205.ipv4.supernova.orange.pl
Tak, to nie mając jakichkolwiek umiejętności bramkarskich sam se stań pomiędzy słupkami, zobaczymy czy będziesz wstanie cokolwiek obronić, tak jak niektóre strzaly broni Grabara. Poza tym z wyboru na trzeciego z bramkarzy to raczej nikogo lepszego na te chwile nie mamy i nie róbmy z siebie januszy powołując emerytowanego bramkarza Gikiewicza bez jakichkolwiek doświadczeń reprezentacyjnych.

arnold - 11 marca 2022, 7:44:16 - *.eu-central-1.compute.amazonaws.com
@hmm
Szczęsny, Drągowski, Skorupski. Grabara może być ewentualnie czwartym bramkarzem bo do pozostałej trójki nie ma podjazdu. Gikiewicz emeryt ale i tak go zjada. A Grabara jakie ma doświadczenia reprezentacyjne omnibusie? Gikiewicz ma 100 meczów w 2 i 100 meczów w 1 Bundeslidze. Doświadczeniem przeskakuje tego leszcza o dwa poziomy. Więc nie pisz głupot dziecko. Grabara jest cienki bolek jeszcze, chłoptaś za wysoko głowę nosi. Jeszcze dużo pracy przed nim.

MF85 - 11 marca 2022, 7:49:54 - *.pia.nato.int
@hmm
wez sie koleszko nie osmieszaj...
a co za doswiadczenie reprezentacyjne ma ten klaun Grabara... gosciu co drugi mecz odwala jakiegos konkretnego babola i do tego nie ma zadnej pokory...
Dragowski Szczesny Skorupski. no chyba ze Grabara do podawania pilek na treningu ale pewnie z jego charakterkiem zaraz rozkreci o to afere w social mediach

@hmm - 11 marca 2022, 8:49:52 - *.static.ip.netia.com.pl
podeślij filmik z kuriozalnymi błędami

sbn - 11 marca 2022, 9:13:58 - *.play-internet.pl
Sirota straszna 4 gole puścił, kto takie łamagi powołuje do pierwszej kadry??? Przecież to wstyd i hańba.

czogori - 11 marca 2022, 10:01:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oglądałem skrót i nie zawalił żadnego gola, karnego nie sprokurował , nie wiem po co takie bzdury pisać i wszyscy to łykają. Lepiej napisać o fatalnej obronie w tym meczu

Pan Kura - 11 marca 2022, 10:19:12 - *.147.100.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Na reprezentację Polski to on jest za słaby. Poziom ligowy W Dani czy Polsce to tak, ale nic więcej. Swoją drogą w Ekstraklasie grają od niego lepsi,no i nie zapomnijmy jeszcze o Majeckim .

RKoltun - 11 marca 2022, 14:17:50 - *.43.149.8
Co z tego ze obronil. On nawet jednego gola nie strzelil w tym sezonie. Kompromitacja.

oli - 11 marca 2022, 20:54:32 - *.internetia.net.pl
do @hmmm
Obejrzyj sobie tweeta Grabary z 09 kwietnia 2019 r. Kuriozum w jego wykonaniu ktoś tak interweniując ma bronić bramki w polskiej reprezentacji???

xccx - 12 marca 2022, 13:21:18 - *.dynamic.chello.pl
Dragowski lawka od dlugiego czasu, Skorupski wieczny rezerwowy w kadrze. Grabara kapitan kadry mlodziezowej, ktorej to pilkarze beda za chwile przebijac sie do pierwszej.