12 marca 2022, 20:01:28 - mistol94
Dwie bramki Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił dwa gole dla Árisa Lemessoú w wygranym 2-1 (2-0) meczu 24. kolejki cypryjskiej ekstraklasy w ramach grupy mistrzowskiej z Páfos FC. 26-letni napastnik, który rozegrał całe spotkanie, ma na koncie dziewięć ligowych bramek w tym sezonie.

12 marca 2022, 18:00 - Limassol (Stádio Tsírio)
Áris Lemessoú 2-1 Páfos FC
Mariusz Stępiński 20, 44 - Douglas Aurélio 80

żółte kartki: Gordon Schildenfeld, Delmiro, Witalij Kwaszuk - Josef Kvída.

sędziował: Nikólas Neokléous.

W drużynie gospodarzy Daniel Sikorski (w przeszłości Górnik Zabrze, Polonia Warszawa, Wisła Kraków) wszedł na boisko w 78. minucie, gdy zszedł z niego Shavy Babicka, natomiast poza kadrą meczową pozostał Mihai Răduț (kiedyś Lech Poznań).

Áris zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 40 punktów po 24 spotkaniach.

Papagol - 12 marca 2022, 20:08:36 - *.play-internet.pl
Czy Michniewicz to czyta?

sa - 12 marca 2022, 20:28:32 - *.dynamic-4-waw-k-1-1-0.vectranet.pl
Chłopie wróć do Widzewa

kac - 12 marca 2022, 20:53:45 - *.adsl.inetia.pl
Mariusz ,
Nie widzę innej opcji jak powrót do Widzewa i w przyszłym sezonie gra w Ex.
Nie ma co tracić kariery grając gdzieś na Cyprze!!
W kolejnym sezonie znowu dwóch Stepinskich w Widzewie !!!

Du że y - 12 marca 2022, 21:31:07 - *.36.158.11
Napastnik grający na swoim maksymalnym poziomie. Idealna liga dla niego. Gość pokroju Kamila Wilczaka lub Karola Świderskiego. Może byłby dobrym jokerem w tali Michniewicza? Brawo!!

Celok - 12 marca 2022, 21:51:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kac nie pij już dzisiaj, tak dobry gracz nie będzie chciał grać w 1 lidze w klubie z którego pół polski się nabija.

abc - 12 marca 2022, 22:09:11 - *.play-internet.pl
@kac
Z całym szacunkiem do Widzewa,ale stać go na to żeby pójść do jakiegoś polskiego klu u który zagra w pucharach

Adi - 13 marca 2022, 0:37:31 - *.adsl.inetia.pl
@Prapgol @ Du że y
A to mam jakąś kadrę B? Bo chyba nie mówicie o pierwszej reprezentacji..

Wuh - 13 marca 2022, 9:40:53 - *.206.112.36.static.telsat.wroc.pl
@kac no szczerz to po meczu wolałbym sobie iść na plażę na Cyprze niż na spacer po Bałutach

Maradona - 13 marca 2022, 10:42:53 - *.42.10.153.alfanet24.pl
Stempel, poproś w Veronie o wypożyczenie w czerwcu do Widzewa. Tu będziesz u siebie. Szanowany.