Wojtek - 19 marca 2022, 22:31:11 - *.piekary.net

Sztygar - 19 marca 2022, 22:31:22 - *.play-internet.pl

Kame - 19 marca 2022, 22:31:57 - *.205.172.50

pablomks - 19 marca 2022, 22:32:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dzięki gieksa🙂śmiali się z miedzi a sami wielkie g pokazali buahaha

Sztygar - 19 marca 2022, 22:32:41 - *.play-internet.pl
A jusz taraszkiewiczuwna sie widział w lidze marsa)))

oldboy - 19 marca 2022, 22:35:45 - *.147.99.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Liga ustawiana przez sędziów i ... tak musi chyba być. Karny to jest kryminał. Piłkę Sasin wybił czysto.

wiarus - 19 marca 2022, 22:35:57 - *.dynamic-3-poz-k-0-0-0.vectranet.pl
Tak podsumowując kolejkę, to tylko Miedź zyskała na remisie.

Woytek - 19 marca 2022, 22:37:31 - *.58.163.2
Myc,stefanski,marciniak,za kazdym razem jak sedziuja Arce to sa karne w ostatnich minutach przeciwko

bolo - 19 marca 2022, 22:41:50 - *.dynamic.chello.pl
jaki karny ten myc to posmiewisko dawno powinni go odsunac od prowadzenia meczow przynajmiej ArkiGdynia

Jaro - 19 marca 2022, 22:44:24 - *.dynamic-4-waw-k-4-2-0.vectranet.pl
Ile jeszcze można oglądać Czubaka on nadaje się do ligi okręgowej.Takiego drewna to nie ma w całej lidzie.Panie trenerze co ty w nim widzisz?

grab - 19 marca 2022, 22:45:35 - *.centertel.pl
Za co ten karny? Ile razy Myć musi oszukać Arkę, żeby go odsunąć od sędziowania?

jerry - 19 marca 2022, 22:57:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajnie Katowice brawo, gra się do końca.

Olo - 19 marca 2022, 23:00:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wałek jak w piłkarskim pokerze, wszyscy zadowoleni a buki najbardziej

grzechuleg - 19 marca 2022, 23:05:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Najbardziej to Miedź jest zadowolona Myślałem że po tym remisie Miedzi , Widzew i Arka się przybliżą a tu nic z tego Bardzo ładnie

dfrhj - 19 marca 2022, 23:16:46 - *.dynamic.mm.pl
Dlatego nie chodzę na polską piłkę. przekręt na żywca w 98 min!!!, karny którego nie było... niestety w Hiszpani jest podobnie z sędziami...strata czasu na treningi i oglądanie tego dziadostwa.

MZKS - 19 marca 2022, 23:32:12 - *.dynamic.chello.pl
Wynik wynikiem,
emocje były , świeczki na obu sektorach .
GKS zaprezentował się kibicowsko dobrze.
TAG !

bolo - 19 marca 2022, 23:35:17 - *.dynamic.chello.pl
jaro udaj sie do poradni zdrowia psychicznego masz za duze parcie na portal 90 minut

Jasiu73 - 20 marca 2022, 0:28:48 - *.22.72.186.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo GieKSa, za walkę do końca.
Szkoda, że Szwedzik nie strzelił na 2:0 w pierwszej połowie.
Górak niepotrzebnie podaje tlen rywalom, kiedy im nie idzie.
Karny oczywisty, w polu karnym lepiej nie kopać rywala od tyłu.

e(L)ka - 20 marca 2022, 0:39:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co to jest za drużyna... I nie ma drugiej takiej...

MIEDZIANY - 20 marca 2022, 7:09:35 - *.play-internet.pl
Ekspres Miedzianka odjeżdża, Auuuuu!!!!!!!!!

Pusio - 20 marca 2022, 7:20:47 - *.204.18.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tylko Gieksa tak trzymać jademy dalej chopy Gieksa Katowice

or - 20 marca 2022, 7:39:05 - *.dynamic.chello.pl
Czyżby normalność wracała do śledzi??.Przecież grali ponad stan a teraz zacznie się cieniowanie czyli aby nie spaść do II ligi.

kac - 20 marca 2022, 8:35:04 - *.adsl.inetia.pl
Ciągle te dobre wyniki dla Widzewa a przecież Widzew nie chce awansować. Zaczął remisować a teraz i przegrywać a wszyscy i tak grają dla niego. Prezes jakiś czas temu powiedział że nie gotowi jesteśmy na awans. Ciężko to zrozumieć, w piątek też miał być remis ale wszystko popsuł małolat któremu wyszedł " strzał życia " !!!!?

oiul - 20 marca 2022, 9:16:31 - *.dynamic.mm.pl
Piłka wybita czysciutko spod nóg gks-siaka, sędzia dyktuje karnego...Arka traci 2 punkty których pewnie zabraknie do awansu - i za to powinien być dożywotnio zdyskwalifikowany. To nie jest sport tylko kabaret.! Po co grać po co cięzko trenować skoro sędzia docyduje o wyniku.

Ggg - 20 marca 2022, 9:28:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Arka nażeka na sędziowanie? A Arka i jej kibice zapomnieli jakie robili wałki? Odawanie pónktów przez Lubin bo brakowało punktów do utrzymania. Ręka Siemaszki i uznana bramka, to wtedy sędzia był ok. Więc trochę pokory.

Jager - 20 marca 2022, 10:46:24 - *.dynamic.chello.pl
Miedziany, w twojej Miedzi też już da się zaobserwować regres. Równie dobrze mogliście przegrać ostatni mecz z Koroną bo oddaliście 2 celne strzały a przeciwnik 6 a posiadanie piłki było po równo i to u siebie..

dyn - 20 marca 2022, 11:10:32 - *.dynamic.mm.pl
Do Ggg-dorośnij człowieku i oprzytomnij, jak Arka robiła przekrety to też trzeba potępić i karać! Nie może być zasady że ktos oszukiwał pięć lat temu to ja teraz mogę, to chore myslenie...co mają z tym wspólnego np. nowi zawodnicy,trenerzy i.t.d...Sedzia Wojciech Myć powinien ponieśc karę za ten przekręt z karnym którego nie bylo...w 98 min. Co najmniej dyskwalifikacja i degradacja do niższej klasy...Prokuratura tez się powinna przygladać takim rzeczą. Klub ponosi przecież niezawiniowe straty finansowe, wizerunkowe i odbiera to motywacje do trenowania bo niby po co jak sędzia może wszystko?

Mot - 20 marca 2022, 12:19:20 - *.191.20.244.ipv4.supernova.orange.pl
Widzów więcej niż na Lechii.

Znawca - 20 marca 2022, 12:24:21 - *.147.35.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ile tu jest płaczków na sędziowanie, większość to nawet przepisów piłki nożnej nie miała w ręku, a sami eksperci. Mecz miał 90 minut, w pierwszej połowie spokojnie mogło być 2 lub 3:0 dla Katowic. W drugiej przycisnęła Arka. Remis sprawiedliwy, a Ci co jadą po sędziemu to zastanówcie się co piszecie, to jest normalny człowiek, jakbyście go w sklepie widzieli to słowa nie powiecie, a w internecie każdy kozak.

Ggg - 20 marca 2022, 12:36:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@dyn Umiesz czytać ze zrozumieniem czy nie? Nic nie napisałem o korupcji ale fajnie że choć się poczuwasz. Ręka Siemaszki to był błąd sędziego przez który utrzymaliście się w lidze i to tyle. Więc liczba szczęścia równa się nieszczęściu. I wtedy nie było narzekania.

oiul - 20 marca 2022, 13:04:24 - *.dynamic.mm.pl
Piłka Polska gnije i gnić będzie przez takie przekręty sędziowskie,nieważne kto jest oszukiwany i w jaki sposób. Wybicie piłki nogą nie powinno być karane jedenastką. karę powinien dostać ten co robi "jaskółki" w polu karnym i tyle w temacie. W Anglii to rozumieją i tam piłka jest na najwyższym poziomie..Pana sędziego Mycia należy odseparować od sportu jakiegokolwiek...

Jouil - 20 marca 2022, 13:15:56 - *.147.35.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Karny ewident !!! Co za debil robi wslizg od tylu w 95 minucie we wlasnym polu karnym. Kazdy kto pisze inaczej nigdy nie gral w pilke.

zetka - 20 marca 2022, 14:15:21 - *.centertel.pl
LECHIA pozdrawia Arkę. Czekamy na derby w Ekstraklasie.

Niklu - 20 marca 2022, 14:21:06 - *.204.50.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mecz dramat nerwowka w koncowce

raf - 20 marca 2022, 14:51:02 - *.icpnet.pl
Kibice Arki byli zadowoleni jak Siemaszko zdobył bramke RĘKO gdy sędziował Musiał ,ponoć ma wyżuty sumienia????do dziś ten mecz zawżył ze Gornik Ł lub Ruch opuscił lige

Ewander - 20 marca 2022, 14:55:42 - *.dynamic.chello.pl
Kalosz nas skręcił.
Arka Gdynia!

ivo - 20 marca 2022, 17:29:49 - *.dynamic-4-waw-k-3-3-0.vectranet.pl
jakim trzeba byc idiotą piłkarskim aby w 95minucie sprokurowac taką sytuacje. rozliczcie tego co rąbał po kościach . moze i trafił w piłkę ale trafił tez w noge prokurując upadek zawodnika gieksy.

obiektywny - 20 marca 2022, 21:32:10 - *.centertel.pl
@Jager
Z pewnością nie byłeś na meczu, chyba też nie widziałeś chociaż skrótu transmisji, a powielasz bzdury trenera Korony.
jakie dwa celne strzały?
Bramka, to chyba celny strzał?
W 20 minucie zawodnik korony wybił zmierzającą do bramki piłkę szczupakiem z linii bramkowej,
W doliczonym czasie gry Zapolnik główkował i Lorenc ledwo co wyciągnął ten strzał z bramki.
Jakie 2 strzały? Nie powielajcie bzdur Ojrzyńskiego z konferencji.

Jager - 21 marca 2022, 7:12:11 - *.dynamic.chello.pl
Obiektywny, w 45 minucie strzał głową Malarczyka z Korony minął kilka centymetrów słupek bramki Miedzi bo byłoby 1-2 i taki wynik prawdopodobnie utrzymałby się do końca meczu...