20 marca 2022, 2:01:09 - mistol94
Dwie bramki Karola Świderskiego

Karol Świderski strzelił dwa gole dla Charlotte FC w wygranym 3-1 (1-0) meczu amerykańskiej Major League Soccer z New England Revolution. Dla reprezentanta Polski, który grał do 86. minuty, gdy zmienił go Anton Walkes, to pierwsze ligowe gole w obecnym sezonie w barwach klubu.

20 marca 2022, 0:00 - Charlotte (Bank of America Stadium)
Charlotte FC 3-1 New England Revolution
Karol Świderski 6, 57, Ben Bender 64 - Carles Gil 54 (k)

żółte kartki: Jordy Alcívar, Kristijan Kahlina, Alan Franco, Adam Armour - Omar González, Brandon Bye.

sędziował: Marcos de Oliveira.
widzów: 29 318.

Poza kadrą meczową drużyny gospodarzy pozostali Kamil Jóźwiak i Jan Sobociński, natomiast w drużynie gości poza kadrą znalazł się Adam Buksa.

W tabeli konferencji wschodniej po czterech rozegranych meczach Charlotte zajmuje 12. miejsce z dorobkiem trzech punktów, a New England znajduje się na dziesiątym miejscu z czterema punktami na koncie.

Szymek - 20 marca 2022, 2:07:02 - *.8.34.123.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo. Piękny początek amerykańskiej kariery. Oby tak dalej.

Kristof - 20 marca 2022, 3:03:32 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
O niego już się biją Manchester City,Bayern Monachium,Real Maddryt,Barcelona,Juventus i Wieczysta Kraków.

panie - 20 marca 2022, 5:41:31 - *.dynamic.chello.pl
Buksa to juz dla Chicago Fire strzela, on juz nie jest w New England

kibol - 20 marca 2022, 8:04:01 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Polskie Charlotte FC i New England Revolution.

Prorok - 20 marca 2022, 8:43:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kamil Jóźwiak był wczoraj na Bułgarskiej na setce Lecha.

Www - 20 marca 2022, 10:59:47 - *.centertel.pl
W MLS gra się bez obrony.

qq - 20 marca 2022, 11:11:27 - *.199.59.146
konkretne gole, szczególnie ten drugi petarda. to nie były karny i dobitka do pustej jak u lewego.

aaa - 20 marca 2022, 11:17:39 - *.olsztyn.vectranet.pl
fajną frekwencje tam mają na trybunach. soccer znowu rośnie w stanach

danny - 20 marca 2022, 13:25:42 - *.play-internet.pl
wszytko fajnie, ale to tylko MLS a nie jakaś poważna europejska liga także te bramki trzeba brać z rezerwą