Fortuna I liga: Podbeskidzie 0-0 Jastrzębie

20 marca 2022, 15:00 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Podbeskidzie: 32. Matvei Igonen - 21. Jeppe Simonsen (72, 20. Giorgi Merebaszwili), 3. Mateusz Wypych, 44. Julio Rodríguez, 89. Daniel Mikołajewski, 2. Ezequiel Bonifacio (84, 77. Konrad Gutowski) - 33. Joan Román, 37. Mathieu Scalet (84, 11. Yiğit Emre Çeltik), 10. Dawid Polkowski (71, 17. Titas Milašius), 7. Dominik Frelek (71, 15. Jakub Bieroński) - 9. Kamil Biliński.

Jastrzębie: 31. Bartosz Neugebauer - 4. Szymon Zalewski (74, 77. Remigiusz Borkała), 20. Oliver Podhorin, 2. Mateusz Bondarenko, 30. Łukasz Zejdler - 14. Dariusz Kamiński (74, 19. Łukasz Gajda), 5. Władysław Ochronczuk, 13. Michał Kuczałek, 10. Farid Ali, 7. Wojciech Łaski (65, 23. Konrad Handzlik) - 11. Marek Fábry (86, 21. Daniel Stanclik).

widzów: 3025.

Andy - 20 marca 2022, 17:00:32 - *.30.21.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Remis ktory nikogo nie urzadza

rycho - 20 marca 2022, 17:01:31 - *.nycmny.fios.verizon.net
Dobry i jeden punkt z Podbeskidziem. Nastepny mecz w Sosnowcu będzie bardzo ważny.

hans - 20 marca 2022, 17:02:44 - *.v4.arkomnet.eu
Jedynym plusem w TSP jest taki że spadek im już nie grozi. A awansem nikt nie jest zainteresowany oprócz kibiców.

Misiek - 20 marca 2022, 17:03:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry wynik dla Chrobrego 👏👍

Car Los - 20 marca 2022, 17:03:26 - *.40.172.206.threembb.co.uk
Nie no te Podbeskidzie to jakaś porażka... Z czym do ludzi?!
Won - w przyszłym roku spadek do 2giej ligi Mecz bezpłuciowy, szkoda że GKS nie pykliśta frajerów z dwoma trenerami😂 spada; GKS, Polkowice, Olsztyn, DOBRANOC. Podbeskidzie 2-ga Liga!!!

kolo - 20 marca 2022, 17:11:34 - *.dynamic.chello.pl
No to mamy trzech pewniakow do spadku Stomil Jastzebie i Polkowice dziekuje

rycho - 20 marca 2022, 17:16:02 - *.nycmny.fios.verizon.net
wróż kolo powrócił :D
w poprzednim sezonie ci nie wyszło z tym wróżeniem a zwycięstwo Jastrzębia w następnej kolejce z Sosnowcem mogłoby bardzo zachwiać twoje przewidywania na ten sezon. Poczekam spokojnie na ten mecz.

JSZ - 20 marca 2022, 18:22:43 - *.197.32.81
Może może te Jastrzębioki się utrzymają Oby!

taran - 20 marca 2022, 18:58:51 - *.22.59.135.ipv4.supernova.orange.pl
te dwa tłuki co udają trenerów nie wie że to polega na strzelaniu bramek?Może ich ktoś oświeci?co dają zmiany w 84 min?szkoda słów

Śliwka - 20 marca 2022, 19:33:52 - *.laguna.net.pl
Patrząc na ten mecz to nie można skreślać Jastrzębia z walki u utrzymanie bo jeszcze trochę kolejek do końca zostało.

rozczarowa - 20 marca 2022, 20:18:21 - *.rev.kpsi.pl
No cóż, KB w Podbeskidziu znowu nie zabłysnął , może sam powinien iść do Panów trenerów żeby go zmienili . NIE ON JEST NIE DO RUSZENIA !!! TRZON DRUŻYNY , NAJWIĘCEJ BRAMEK ( ale w rundzie jesiennej, teraz niestety rok starszy i czas Panowie Trenerzy zmienić to ) kibice i znający się trochę na piłce wszystko widzą i pamiętają !!! Panie Prezesie może Pan powinien dokonywać zmian w czasie meczu , robi się naprawdę nieciekawie KIEDY MAJĄ SIE POKAZAĆ CI MŁODZI ZMIENNICY JAK NIE TERAZ , CZY W TYCH POLSKICH KLUBACH ZACZNĄ DOSTRZEGAĆ TYCH MŁODYCH CHŁOPAKÓW !!!

axel - 20 marca 2022, 21:48:16 - *.dynamic.chello.pl
No to Jastrzebie pewny spadek...bo Sosnowiec wygrał ze Skrą...i tak ma być!!!

rycho - 21 marca 2022, 3:09:12 - *.77.76.117
Jeszcze nie pewny axel. Jeśli w następnym meczu Jastrzębie wygra to będzie mieć 4 punkty straty do bezpiecznego miejsca i korzystny bilans meczów bezpośrednich z Zagłębiem. Na 9 meczów do końca taki dystans jest do nadrobienia. Spokojnie sobie poczekam na ten mecz.

??????? - 21 marca 2022, 7:31:06 - *.static.ip.netia.com.pl
nic z tego nie wyszło mimo, że Bielsko dużo lepsze od gości. Natomiast temat decyzji sędziowskich w tym meczu kwalifikuje się do prokuratora ! uznana bramka, a następnie kilkuminutowe dywagacje i jej odwołanie... czerwona kartka dla piłkarza Jastrzębia i ponownie po pewnym czasie odwołanie tej decyzji... przerw w sumie z 10 min, a doliczone do meczu 3 min. aby chyba się skończył w remisie. Ile węgla trzeba dać za taki cyrk??????!

Góral - 21 marca 2022, 8:45:05 - *.dynamic-1-kat-k-4-1-0.vectranet.pl
W TSP wszyscy ( poza Bonifacio ) do wyrzucenia. Piłkarzyki, Zarząd no i Trenerzy - natychmiast. Jak nie to za rok 2 liga

Góral - 21 marca 2022, 8:51:52 - *.dynamic-1-kat-k-4-1-0.vectranet.pl
Kto kupił Janotę. To skandal i przekręt z tym kontraktem. Ten kto to zrobił powinien oddac wszystkie pieniadze ktore dano i daje sie janocie.

Gieksiarz6 - 21 marca 2022, 9:22:23 - *.11.224.154
JA wierzę do końca w nas. Jeszcze 10 meczy

Ibra - 21 marca 2022, 11:46:27 - *.play-internet.pl
Słabo to wygląda.
Polska myśl szkoleniowa, teraz się już Boja o posady.
Zamiast zmiany robić, młodych dawac, to nie teraz bo.... Trąba
Samo się zemści, nie młodzi bo starzy doświadczenie itp.
Zarówno z tyłu maja kadrowicza jak i z przody mają nowych zawodników.
Zamiast zarobić w przyszłości na nich stawiaja na 35 latków.

Klimczok - 21 marca 2022, 22:58:26 - *.146.35.206.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Góral@ wszyscy do wyrzucenia? i co dalej ? wtedy jaka ligą ? jesteś upośledzony umysłowo ? a jakby ten prawie sędzia nie odwołał brami i byłby 3 pkt to ilu do wyrzucenia? może połowa ? 0:0 to i tak lepiej niż Widzew czy Real... Bielsko ma spokojnie jeszcze szanse na baraże, a takie matoły bez pojęcia o piłce wypad z forum... wyrzucić wszystkich pomysł na awans ? bezmózgowie