20 marca 2022, 20:27:57 - LukaszL
Debiut Grzegorza Krychowiaka w AEK-u

Grzegorz Krychowiak zadebiutował w barwach AEK-u w przegranym 0-1 (0-0) meczu 28. kolejki greckiej ekstraklasy w ramach grupy mistrzowskiej przeciwko PAOK-owi. 32-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie.

20 marca 2022, 18:30 - Ateny (Olimpiakó Stádio Athínas Spýros Loúis)
AEK (Ateny) 0-1 PAOK
Antonio Čolak 50

żółte kartki: Cháris Tsingáras, Léo Jabá, Sverrir Ingi Ingason (PAOK).

sędziował: Jørgen Daugbjerg Burchardt (Dania).

Od 71. minuty w zespole gospodarzy grał Damian Szymański, który zmienił Ehsana Hajsafiego, a poza kadrą pozostał Darko Jevtić (kiedyś Lech Poznań). W drużynie gości do 85. minuty grał Antonio Čolak (w przeszłości Lechia Gdańsk), gdy zmienił go Chuba Akpom.

AEK zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 47 punktów.

Sbsb - 20 marca 2022, 20:38:34 - *.red.o2.cz