29 marca 2022, 19:48:23 - Pietaszek
Występy polskich ligowców w meczu Słowacja - Finlandia

Fin Robert Ivanov (Warta Poznań) oraz Słowacy Jakub Holúbek, František Plach (obaj Piast Gliwice) i Ľubomír Šatka (Lech Poznań) zagrali w meczu towarzyskim rozegranym w Hiszpanii, w którym reprezentacja Słowacji wygrała 2-0 (1-0) z reprezentacją Finlandii.

29 marca 2022, 18:00 - Churra (Estadio Nueva Condomina)
Finlandia 0-2 Słowacja
Ondrej Duda 38, Erik Jirka 72

żółte kartki: Jakub Holúbek, Matúš Bero, Christián Herc (Słowacja).

sędziował: Espen Andreas Eskås (Norwegia).

Ivanov rozegrał cały mecz, Holúbek grał do 67. minuty, kiedy zmienił go Vernon De Marco (kiedyś Lech Poznań), a Plach i Šatka weszli na boisko w przerwie, gdy zeszli z niego Dominik Holec (w przeszłości Raków Częstochowa) i Dávid Hancko. W słowackiej drużynie z powodu kontuzji poza kadrą meczową znalazł się Adam Zreľák (Warta Poznań). W reprezentacji Słowacji znaleźli się także byli zawodnicy polskich klubów. Całe spotkanie rozegrali Lukáš Haraslín (kiedyś Lechia Gdańsk), Erik Jirka i Boris Sekulić (obaj niegdyś Górnik Zabrze), a Ondrej Duda (niegdyś Legia Warszawa) grał do 85. minuty, gdy zmienił go David Strelec. Na liście rezerwowej reprezentacji Słowacji pozostali Tomáš Huk (Piast Gliwice), Kristián Vallo (Wisła Płock), a także grający niegdyś w Zagłębiu Lubin Samuel Mráz.

W reprezentacji Finlandii Santeri Hostikka (w przeszłości Pogoń Szczecin) rozegrał pełne spotkanie.

CheGuevara - 29 marca 2022, 20:01:13 - *.dynamic.mm.pl
Solidni ligowcy!

jarock - 29 marca 2022, 20:19:00 - *.icpnet.pl
Satka, Kalstrom, Kamiński, Skóraś,Marchwiński,Kvekve
-dzis grali w kadrach a w piątek liga ?Mecz ze Śląskiem powinien być przełożony !!!

Smuda - 29 marca 2022, 23:51:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl