29 marca 2022, 21:51:33 - dwieladek
Awans Senegalu do MŚ

Senegal wygrał 3-1 w rzutach karnych z Egiptem w rewanżowym meczu III rundy eliminacji mistrzostw świata strefy CAF i awansował do turnieju finałowego. Po dogrywce na boisku było 1-0 (1-0, 1-0, 1-0). W pierwszym spotkaniu Egipt wygrał 1-0 (1-0).

29 marca 2022, 19:00 - Diamniadio (Stade Abdoulaye Wade)
Senegal 1-0 pd. k. 3-1 Egipt
Boulaye Dia 4

karne: (0-0 Kalidou Koulibaly - poprzeczka), (0-0 Mohamed Salah - nad bramką), (0-0 Saliou Ciss - obroniony), (0-0 Ahmed Sayed - obok bramki), 1-0 Ismaïla Sarr, 1-1 Amr Al-Sulaya, 2-1 Bamba Dieng, (2-1 Mostafa Mohamed - obroniony), 3-1 Sadio Mané

żółte kartki: Idrissa Guèye, Bamba Dieng - Omar Gaber, Ayman Ashraf, Ahmed Fatouh, Mostafa Mohamed, Nabil Donga.

sędziował: Mustapha Ghorbal (Algieria).

Senegal jest dwudziestym drugim zespołem, który zapewnił sobie udział w tegorocznych mistrzostwach świata w Katarze. Pozostali uczestnicy to Katar, Niemcy, Dania, Brazylia, Belgia, Francja, Chorwacja, Hiszpania, Serbia, Anglia, Szwajcaria, Holandia, Argentyna, Iran, Korea Południowa, Japonia, Arabia Saudyjska, Urugwaj, Ekwador, Kanada i Ghana.

MM. - 29 marca 2022, 21:53:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znowu Senegal wygrywa z Egiptem w konkursie jedenastek

Bruno - 29 marca 2022, 21:57:35 - *.ostnet.pl
Ah Egipt w mistrzostwach Afryki dominuje, natomiast rzadko grają na mundialu

:-) - 29 marca 2022, 21:59:43 - *.147.97.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No to na mundialu znowu Polska - Senegal.
Wspomnita te słowa

@@@ - 29 marca 2022, 23:57:03 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Skandal z tymi karnymi, Senegal powinien zostać wyrzucony za to z turnieju, niech płacą za głupotę widzów jeśli nie potrafią zabezpieczyć meczu.

dramat - 30 marca 2022, 0:10:06 - *.prz.edu.pl