3 kwietnia 2022, 12:40 - Głogów (stadion GOS)
Dennis van der Heijden 29, Oliver Práznovský 55 - Szymon Kobusiński 88, Piotr Mroziński 90

Chrobry: 1. Rafał Leszczyński - 29. Paweł Tupaj, 31. Oliver Práznovský, 3. Michał Michalec, 19. Marcel Ziemann (90, 2. Maksym Iwanowicz) - 7. Mateusz Bochnak (64, 23. Dominik Dziąbek), 27. Michał Rzuchowski (64, 21. Tomasz Cywka), 8. Jaka Kolenc (90, 18. Michał Ilków-Gołąb), 89. Mateusz Machaj (80, 16. Robert Mandrysz), 77. Dominik Piła - 9. Dennis van der Heijden.

Puszcza: 1. Gabriel Kobylak - 77. Erik Čikoš (46, 11. Émile Thiakane), 27. Łukasz Sołowiej (57, 5. Konrad Stępień), 91. Kamil Kościelny, 8. Piotr Mroziński - 17. Jakub Bartosz, 70. Wojciech Hajda, 14. Jakub Serafin, 30. Łukasz Wroński (58, 20. Kacper Cichoń), 7. Grzegorz Aftyka (82, 21. Szymon Kobusiński) - 45. Rok Kidrič (46, 10. Hubert Tomalski).

żółte kartki: Bochnak, Kolenc, Machaj - Mroziński.

widzów: 511.

Island - 3 kwietnia 2022, 14:36:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakie naleśniki z tego chrobrego

Śliwka - 3 kwietnia 2022, 14:37:09 - *.laguna.net.pl
Niesamowita końcówka. Nie wiem czy ktokolwiek po 70 minucie meczu uwierzyłby, że będzie remis w tym spotkaniu. No zawalili trochę piłkarze Chrobrego ale ciągle maja szanse na awans. Ważne będą następne mecze.

JĘDREK - 3 kwietnia 2022, 14:37:50 - *.97.156.29
jak co roku wyścig żółwi po awans do ekstraklasy
ps. oczywiście Korona nie ma szans na awans z takim przygotowaniem fizycznym jaki prezentują.

RTS - 3 kwietnia 2022, 14:38:12 - *.centertel.pl
Od dziś Widzew odjeżdża peletonowi 💪

h - 3 kwietnia 2022, 14:39:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby Lubin nie miał z kim derbów grać jesienią. Szkoda tych 2 punktów Chrobry...

czytelnik - 3 kwietnia 2022, 14:40:36 - *.play-internet.pl
Przecież w Chrobrym nie chcą awansować, bo dla nich to byłby tylko kłopot. I teraz będą robić wszystko, aby nie awansować.

KSS - 3 kwietnia 2022, 14:43:18 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Brawo eks Siarkowcy z Puszczy za walkę do końca. Te wyklinające Dziadki z Głogowa chyba podchodziły na zawał

Tedi - 3 kwietnia 2022, 14:43:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda Chrobry Tak Frajerski stracić Zwycięstwo!!

Ptr - 3 kwietnia 2022, 14:45:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@RTS Widzew niech się martwi o siebie bo patrząc na wyniki obecnej rundy to piłkarsko jest poza barażami - cała polska kibicuje żebi widzew tam się znalazł ze względu na pychę kibiców.

c6743 - 3 kwietnia 2022, 14:46:34 - *.192.80.165
Szkoda Chrobrego bo powinien umacniać swoją pozycję, a tu takie coś, powodzenia w kolejnych meczach

ZS - 3 kwietnia 2022, 14:50:01 - *.cdn77.com
Frajerzy z głogowa hehe.

Kibic - 3 kwietnia 2022, 14:53:33 - *.fiberway.pl
Braklo jeszcze parę minut i Puszcza by mecz wygrała.Trzeba grac fo konca,a nie bronic wyniku.Brawo Puszcza.

Titek - 3 kwietnia 2022, 14:54:46 - *.adsl.inetia.pl
Widać że Ivan z Poznania.
Stracić 2 bramy w 4 minuty to wyczyn niebywały.
Wystarczyło ostatnie 5 min bramkę zamurować.
Ale jak się wprowadza emerytów do gry to trzeba się liczyć z tym, że wygrywając 2 zero frajersko remisuje się mecz.
😁😁😁😁

RTS - 3 kwietnia 2022, 14:55:49 - *.centertel.pl
@Ptr. Pogadamy za 2 godzinki po meczu z tychami 😁

a - 3 kwietnia 2022, 15:02:05 - *.play-internet.pl
Kobusiński TOP.

Salsu - 3 kwietnia 2022, 15:03:15 - *.146.200.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cos niesamowitego dwie minuty do konca przy stanie dwa zero i odebrac sobie zwyciestwo wyczyn do pozazdroszczenia oklaski dla Puszczy

OLAF - 3 kwietnia 2022, 15:04:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ważne że Chrobry się utrzymał na kolejny 9 sezon ,bo jeżeli chodzi o Awans do EX to raczej bez stadionu nie ma szans.

Donek - 3 kwietnia 2022, 15:11:08 - *.play-internet.pl
Oby były derby KGHM-Matki z córką Lubin-Polkowice

Łep. - 3 kwietnia 2022, 15:14:53 - *.ssp.dialog.net.pl
Wygrywajo 2-0 i po co zmieniać zawodników - dociągną na żyle - remis to zasługa trenera Chrobrego.

oli - 3 kwietnia 2022, 15:28:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niepotrzebne zmiany, które wprowadziły chaos w poczynaniach Chrobrego. Twierdza opierająca się przez rok padła w 2 minuty. Głupio stracone punkty i nauczka dla Djurdjewicza

Fidol - 3 kwietnia 2022, 15:32:02 - *.117.67.65
Klasyczny motyw I czy II ligi - dobrze idzie, aż za dobrze i w pewnym momencie piłkarze rozdają innym punkty jak leci. W wypadku awansu Chrobrego to połowa drużyny wylatuje więc panowie już zbytnio się starają.

Rty - 3 kwietnia 2022, 15:34:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trener Chrobrego musi zmienić klub w tym klubie się wypalił,widziałbym go w tychach

Pan Kura - 3 kwietnia 2022, 16:05:06 - *.9.119.78
Takie mecze się zdarzają, mówi się trudno i gra do końca. Cały czas wszystko w nogach piłkarzy Chrobrego. Nadal jest ogromna szansa na awans, nawet jakby mieli w Ekstraklasie pograć tylko sezon, to i tak warto tam spróbować swoich sił.

Robmax - 3 kwietnia 2022, 17:28:27 - *.dynamic-3-poz-k-1-3-0.vectranet.pl
Chrobry nie chce awansować, Puszcza nie chce spaść, to jakiego wyniku można się spodziewać? takiego na jaki postawiłem ha ha ha

Pan Kura - 3 kwietnia 2022, 18:49:07 - *.147.99.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Puszcza jeszcze nie jednej drużynie odbierze punkty z czołówki, czego im życzę. Chrobry jak to powiedział trener, mimo wszystko zdobył 1 pkt. Oczywiście, mogły być 3, ale są kolejne mecze i Chrobry nadal jest w strefie barażowej.

podgardle - 3 kwietnia 2022, 19:06:36 - *.151.38.250
PRZEGRAĆ bo tak to trzeba nazawać wygrany MECZ???

Tychygks - 3 kwietnia 2022, 19:59:55 - *.e-sbl.net
Zygmuncie Ż miej Pan męskie organy płciowe i oddaj te transmisje rzetelnej i solidnej stacji telewizyjnej. Pan tylko te transmisje wyrzuca w godziny rosółkowe, bez poważania do ligi totalna olejka i zerowe zainteresowanie oglądalnością