5 kwietnia 2022, 18:00 - Rzeszów (Stadion Miejski)
Resovia 1-1 Stomil Olsztyn
Marek Mróz 90 - Patryk Mikita 62 (k)

Resovia: 1. Branislav Pindroch - 25. Bartosz Jaroch, 24. Aleksander Komor, 5. Dawid Kubowicz, 17. Radosław Adamski - 4. Rafał Mikulec (72, 9. Paweł Wojciechowski), 16. Josip Šoljić, 8. Klaudiusz Krasa (46, 11. Damian Hilbrycht), 7. Marek Mróz, 42. Bartłomiej Eizenchart (71, 19. Daniel Pietraszkiewicz) - 12. Jakub Wróbel (71, 77. Sebastian Strózik).

Stomil: 25. Kacper Tobiasz - 3. Rafał Remisz, 22. Jonathan Simba Bwanga, 4. Wojciech Reiman, 5. Beniamin Czajka, 6. Jonatan Straus - 70. Merveille Fundambu (57, 13. Łukasz Moneta), 7. Tomasz Tymosiak (72, 44. Krzysztof Toporkiewicz), 63. Jakub Kisiel (57, 33. Jakub Tecław), 77. Patryk Mikita (82, 14. Filip Szabaciuk) - 37. Hubert Szramka (46, 88. Filip Wójcik).

żółte kartki: Pindroch, Pietraszkiewicz - Kisiel, Reiman.

sędziował: Tomasz Marciniak (Płock).
widzów: 800.

kura - 5 kwietnia 2022, 19:58:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale Stomil dał ciała

Rzeszów - 5 kwietnia 2022, 20:01:23 - *.ostnet.pl
jak klub poda liczbe widzów wiekszą jak 300 to będzie ładna proganda. Przejeżdżałem koło stadionu widzialem ten pusty stadion. Czekamy na oficjalna liczbe

Car Los - 5 kwietnia 2022, 20:03:16 - *.255.236.103
Mróz szacun, Jastrzębie tęskni i ŻYCZY sukcesów!!!

Kibic - 5 kwietnia 2022, 20:03:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stomil szczęśliwy remis,cały mecz przewaga Resowi.Niechcacy by zdobyli 3punkty taka prawda.Przykro to pisać jako kibic Stomilu,chyba coś się kończy w Olsztynie.

czesio - 5 kwietnia 2022, 20:06:13 - *.sl-net.pl
Do: Rzeszów Podali 800 ;) ;)

Max - 5 kwietnia 2022, 20:12:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Resovia spadek PEWNE INFO!!

Buncol - 5 kwietnia 2022, 20:28:24 - *.151.35.239
W mojej ocenie jeden z zawodników Resovii nie był zainteresowany wygraną- i niech nikogo nie zmyli ostatnie 5 minut, kiedy przestał opóźniać grę.

neqq - 5 kwietnia 2022, 20:28:57 - *.d-com.pl
Są takie mecze że dopóki drużyna nie strzeli na remis mecz się nie skończy,aczkolwiek Reska mocno szlifowała w 2 połowie.

EB - 5 kwietnia 2022, 20:31:23 - *.centertel.pl
Ten wynik oznacza de facto że już tylko cud może uratować Stomil przed spadkiem i chyba 99% kibiców w Polsce ma nadzieję że nic takiego się nie stanie i w końcu dziady poleca gdzie ich miejsce

Elbląg - 5 kwietnia 2022, 20:31:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
stomil z łolsztyna...

. - 5 kwietnia 2022, 20:52:39 - *.97.175.25.vegawlan.pl
Stomilu, już tym razem nie uciekniesz grabarzowi spot łopaty... woził wil razy kilka, poniesli i wilka... no szczeście musiało się w końcu skończyć, bo co roku to cuda się działy i grał w tej i lidze, ale teraz poziom indolencji już chyba dobił do sufitu, co chwila nowi piłkarze, prezesi, działacze, masakra, ostatnio wygladało to jak w LZS-ie...

majkel - 5 kwietnia 2022, 20:53:20 - *.centertel.pl
Oglądanie meczy z udziałem Resovii to masochizm. Oczy bolą od tej drewnianej kopaniny po raz kolejny

Rk - 5 kwietnia 2022, 21:17:13 - *.ostnet.pl
To był jakiś DRAMAT a nie futbol, taktyka jak z klasy pszenno-buraczanej czyli laga w przód, na stojąco bez "srodka" i napastnika to My nie wygramy, dobrze, że Komor czyścił tyły bo byłoby jeszcze gorzej

Borg - 5 kwietnia 2022, 22:26:44 - *.dynamic.chello.pl
Mecz z trybun kiepsko wyglądał, w akcjach obu drużyn brakowało tempa i pomysłu. Resovia miała więcej posiadania piłki i więcej okazji, ale nie stwarzała sobie czystych sytuacji strzeleckich.
Zdziwiły mnie statystyki, w których Resovia miała 11, a Stomil 4 celnych strzałów na bramkę.

Fanfar - 5 kwietnia 2022, 23:00:12 - *.play-internet.pl
Stolica Podkarpacia, ponad 200 tysiecy ludzi. Po x latach w Rzeszowie I liga, zaplecze ekstraklasy. Mecz ze Stomilem Olsztyn, druzyna wcale nie z jakiejs miescinki, grajacym nie jakies lata swietlne temu w ekstraklasie. WIDZÓW ok 300 max 400 (kazda liczba powyzej to raczej fantazja podajacego) - to jakis zart ???

Ad. Fanfar - 5 kwietnia 2022, 23:04:26 - *.ostnet.pl
Masz problemy idź do lekarza może coś zaradzi na depresje, ziołowe tabletki są słabe, musisz poprosić o coś na receptę

Ad. Ad. Fa - 5 kwietnia 2022, 23:41:22 - *.play-internet.pl
Kolego/kolezanko.....ja nikogo nie chcialem obrazic. Na pewno nie zadnego, wiernego Resoviaka bedacego na tym sportowo kiepskim widowisku. Nie pisze tego zlosliwie jak Ci co uzupelniaja trybuny zapraszajac amerykanskich zolnierzy (bo u nich tez frekwencja, moze ciut lepsza to nie powala). Raczej zastanawiajace jest to, ze w Rzeszowie nie ma kompletnie cisnienia na pilke czy ogolnie sport zawodowy.

lutek - 6 kwietnia 2022, 7:23:31 - *.cebit.com.pl
Widze ze "czarna młodzież " od Stanowskiego coraz niżej....az strach pomysleć co on tam bedzie teraz z tej afryki przywoził z tym dominikiem

Ś.m.k. - 6 kwietnia 2022, 11:10:46 - *.137.6.161
Co wy klejmany robicie? Wy cały Rzeszów hańbicie. Ale wstyd, w ostatniej minucie strzelony gol uchronił od porażki z słabiutkim Stomilem. W przyszłym roku spadek już was nie ominie, ale przynajmniej wrócicie na kurnik.

... - 6 kwietnia 2022, 11:18:27 - *.146.97.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A kiedy tam była choćby przyzwoita frekwencja?
Zawsze pustki - z pokolenia na pokolenie

kibic - 6 kwietnia 2022, 16:24:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W warszawie też przychodziło ostatnio tylko ~5-6 tys. kibiców. Dopiero na meczu z Lechią było kilkanaście tysięcy. Niestety taki mamy obecnie klimat dla naszej kopanej. Kibic oczekuje widowiska