Oj Skra …..oby przez takie mecze nie zabrakło punktów do utrzymania ….

fgh - 7 kwietnia 2022, 19:54:38 - *.dynamic-3-poz-k-0-1-0.vectranet.pl

Dino - 7 kwietnia 2022, 19:54:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

mhm - 7 kwietnia 2022, 19:55:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kto niby miałby te utrzymanie nam zabrać

Mati - 7 kwietnia 2022, 19:55:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzów 80? Mój Boże, wypier... do okręgówki

CHG - 7 kwietnia 2022, 19:56:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak można było tego meczu nie wygrać!!! Holendra ndra trzeba odesłać do domu. Miał piłkę meczowa i spartolił. Przez takie mecze nie będzie baraży

Fedor - 7 kwietnia 2022, 19:57:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Skra Frajerzy przegrać wygrany mecz!!

obserwator - 7 kwietnia 2022, 19:58:38 - *.fiberway.pl
Kibice Puszczy dziekują Chrobremu za odebranie Skrze 2 punktów.Skra bedzie w dalszym ciagu kandydatem do spadku.

Misiek - 7 kwietnia 2022, 20:01:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co z M.Machajem czy to poważna kontuzja ?

Jack - 7 kwietnia 2022, 20:02:29 - *.dynamic.mm.pl
Skra Cz. w 2022 roku chociaż jest już Kwiecień wciąż bez zwycięstwa.
Na szczęście słabeusze z dołu tabeli grają podobnie tak więc jest szansa ,że SKRA pozostanie w I-wszej Ligi. Najgorsze ,że klub nic nie robi aby grać na swoim malutkim stadionie w Częstochowie. A wystarczy wymienić na początek trawę zastępując sztuczną naturalna. I może woczas urodzony w Radomsku prezydent miasta coś dorzuci?. To przecież też facet lubiący piłkę nożną. Szkoda dzisiaj dwóch straconych wydawałoby się pewnych punktów.

slazak - 7 kwietnia 2022, 20:06:04 - *.centertel.pl
Co jest z tymi karnymi? 🤔 Ktoś się przyjrzy sędziowskim decyzjom? Tak gra nagle się zaostrzyła? Tak trudno rozgrywać piłkę i strzelić na bramkę? Wcześniej były na meczach m.in: Odry, Puszczy, Resovii...

Dino - 7 kwietnia 2022, 20:11:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Skra spadek PEWNE INFO!! Bez stadionu i kibiców!!

@CHG - 7 kwietnia 2022, 20:12:40 - *.dynamic.chello.pl
Jakie baraże? Marzy Ci się coś gościu. Chrobry już się utrzymał,więc teraz odpuszczanie rozpoczęte. O barażach zapomnij.

Widzewiak - 7 kwietnia 2022, 20:16:11 - *.dip0.t-ipconnect.de
Wielkie dzieki szanuje taki klubik jak Skra gra młodzieżą i to na wyjedzie cały sezon teraz Widzew i musi przegrać a potem niech wszystkich ogrywa.Pozdrawiam piłkarza Nocoń super grajek Widzew go od kilku rund w Widzewie ale skauting widzi lepiej no cóż.Muszę mieć szalik Skry Pozdrawiam kibic Widzewa

Max - 7 kwietnia 2022, 20:16:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda Chrobry, moglo być 3 pkty!!

Pan Kura - 7 kwietnia 2022, 20:24:36 - *.adsl.inetia.pl
Zabrakło czasu na zwycięstwo, ale lepszy pkt niż nic, zwłaszcza że mam przeczucie że Arka dziś przegra. Szkoda że Chrobry nie grał w 1.połowie tak jak w drugiej, zdecydowanie, szybko piłką i ofensywnie.

Taka_Prawd - 7 kwietnia 2022, 20:25:21 - *.31.238.137.ipv4.supernova.orange.pl
80 widzów? Po co taki klub istnieje skoro nie ma chętnych by go oglądać?

Pan Kura - 7 kwietnia 2022, 20:47:16 - *.adsl.inetia.pl
Do @CHG - nie wiem po co trollujesz, ale to bzdura co piszesz . Jaki sens zawodnicy mieli by odpuszczać grę w barażach i walkę o awans? Jaki sens skoro odpuszczają, dziś gonili wyniki na 2:2? Trollować trzeba umieć, a słabo ci to idzie.

ZeteL - 7 kwietnia 2022, 20:52:34 - *.ssp.dialog.net.pl
Chrobry to co frajersko stracił w poprzedniej kolejce - szczęśliwie odzyskał teraz, prawda Panie Kura.

Wiktoryn - 7 kwietnia 2022, 20:55:34 - *.146.36.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Skra zremisowala wygrany mecz

Pan Kura - 7 kwietnia 2022, 21:07:26 - *.adsl.inetia.pl
@ZeteL - czy ja wiem, czy szczęśliwie? Zasłużony remis, w drugiej połowie Skra nie istniała. Taka jest piłka. Ostatnio Zagłębie Lubin też frajerstwo stracili pkt, ale wcale się nie zdziwię jak teraz wygrają. Dlatego śmieszą mnie teorie spiskowe o odpuszczaniu meczy, itp. Poprostu nie zawsze wychodzi.

Ver - 7 kwietnia 2022, 21:32:34 - *.204.49.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pierwsi nie chcą spaść drudzy nie chcą wejść i wychodzą potem takie wianki jak ten mecz

Zonk - 7 kwietnia 2022, 22:17:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A co to jest ta Skra ?

Zonk - 7 kwietnia 2022, 22:24:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Djdj - 7 kwietnia 2022, 22:35:59 - *.red.o2.cz
Kto pamięta A klasę na ten remis nie narzeka

Fidol - 7 kwietnia 2022, 23:24:48 - *.117.67.65
Skra w drugiej połowie statystowała na boisku. Bardzo dobra jesień i słaba dyspozycja samego dołu tabeli(jedynie Górnik Polkowice ostatnio regularnie zbiera punkty) powinny dać utrzymanie ale następny sezon patrząc też na to że z 2 Ligi beniaminkowie będą mocni zapowiada się na spadek.

cvg - 8 kwietnia 2022, 0:12:03 - *.154.177.18
szkodaa SKRO dawaj!

Pitek - 8 kwietnia 2022, 1:56:51 - *.sub-174-197-128.myvzw.com
Nie wiem dlaczego, ale jak siegam pamiecia
to z Chrobrym zawsze bylo tak, ze jak byli wysoko w tabeli, to nagle sie zaczynaly remisy lub porazki........powody mogly byc rozne .......i przewiduje ze w tym sezonie bedzie podobnie.....druzyna zasluguje na baraze, a bedzie jak zawsze bylo ....
Hej Miedz!!!

pawcio42 - 8 kwietnia 2022, 9:05:09 - *.static.ip.netia.com.pl
Więcej osób na trybunach było na meczu w B klasie u mnie w miejscowosci ostatnio

mapcio - 8 kwietnia 2022, 19:35:53 - *.dynamic.chello.pl
faktycznie u mnie na na wiosce rocznik 2003 było wiecej widzów dramat po co to dziadostwo gra