9 kwietnia 2022, 17:23:15 - mistol94
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w wygranym 1-0 (0-0) meczu 29. kolejki niemieckiej Bundesligi z Augsburgiem. Dla 33-letniego reprezentanta Polski, który rozegrał cały mecz, to 32. ligowe trafienie w tym sezonie.

9 kwietnia 2022, 15:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 1-0 FC Augsburg
Robert Lewandowski 82 (k)

żółte kartki: Tanguy Nianzou Kouassi - Reece Oxford, Niklas Dorsch.

sędziował: Patrick Ittrich (Hamburg).
widzów: 75 000.

W drużynie gości Rafał Gikiewicz rozegrał całe spotkanie, a Robert Gumny przebywał na boisku do 65. minuty, gdy zmienił go Raphael Framberger.

Bayern z 69 punktami na koncie jest liderem Bundesligi, a Augsburg z dorobkiem 32 punktów zajmuje 14. miejsce.

mandred - 9 kwietnia 2022, 17:25:50 - *.play-internet.pl
w tym sezonie lewy 40 goli nie zdobędzie, słabo gra ten Bayern...

Paweł - 9 kwietnia 2022, 17:26:26 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo.

RKSiak - 9 kwietnia 2022, 17:27:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co ten obecny trener zrobił z bayernem...
To istna dezorganizacja gry!
Niech się tego pseudo trenera pozbędą jak najszybciej.
Lewy zrobił swoje.

Raffaello - 9 kwietnia 2022, 17:51:51 - *.147.37.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Podzielam zdanie, Bayern nie ma trenera. Lewy czterdzieści bramek w tym sezonie nie strzeli w lidze.

Mgr - 9 kwietnia 2022, 17:57:26 - *.play-internet.pl
jak ten julian to 87 rocznik... neuer 86, lewy 88 i muller 89. moglby z nimi grac a nie udawac menago xD

fansport - 9 kwietnia 2022, 18:01:19 - *.home.aster.pl
gol z karnego jest golem nieważnym, każdy filozof to wam powie.

napinacz - 9 kwietnia 2022, 18:26:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
75 000 - po co wy gracie jak wy kibiców nie macie!

l - 9 kwietnia 2022, 18:29:16 - *.dip0.t-ipconnect.de
fansport-wazne jest to ze ty masz zle w glowie chlopie nie pisz jusz nic wiecej bo sie flaki wywracaja

jhg - 9 kwietnia 2022, 21:29:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten Nagelsman rzeczywiście pozuje na trenera. Powinien się jeszcze sporo uczyć zanim będzie trenować Bayern. Nie wierzę w takich trenerów. Do tego głupi niczym nie uzasadniony śmiech tuż przed rozpoczęciem meczu w Lidze Mistrzów przed potyczką w Villareal. Podczas meczu i po jego zakończeniu dlaczego się nie śmiał?

lol - 9 kwietnia 2022, 21:38:15 - *.dynamic.chello.pl
Od kiedy to Lewandowski gra w Bayernie ???

Byczyna - 10 kwietnia 2022, 10:31:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z karnego znów, teraz na pustą będzie z 3 metrów

lapa - 10 kwietnia 2022, 12:31:44 - *.dip0.t-ipconnect.de
ja czytam te brednie napinaczy to mi bardzo przykro i jestem smutny ze mamy takich expertow Budesliga to bardzo wymagajaca liga i zeby tam strzelic 40 bramek to jest wielki wyczyn,dotej pory jest tylko 2 panow G-M R-L,aczy bramka z karnego,czy z gry to spiel keine role LEWY IST EIN FENOMEN Z POWAZANIEM

JACOB - 10 kwietnia 2022, 23:47:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl