żółte kartki: Milašius, Wypych - Tront, Gammelby, Zapolnik.

AMI - 14 kwietnia 2022, 22:30:57 - *.97.71.195.ipv4.supernova.orange.pl

Wemktor - 14 kwietnia 2022, 22:31:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

varadi - 14 kwietnia 2022, 22:31:45 - *.play-internet.pl
Szkoda. Było blisko. Hej Miedź

/o/ - 14 kwietnia 2022, 22:32:05 - *.play-internet.pl
Co oni z tymi koncowkami zawalają juz 2 mecz.

KKK - 14 kwietnia 2022, 22:34:58 - *.180.165.10
No niestety pokarany minimalizm żeby wygrać najmniejszym nakładem sił. No ale w pierwszej połowie miejscami wyglądało to rewelacyjnie, a dalej to już była gra na zabicie meczu.

grzechuleg - 14 kwietnia 2022, 22:35:02 - *.8.105.221
Drugi mecz to samo Minimalizm Myśleli że do końca meczu utrzymają 1-0 Jak tak dalej będziemy grać to żeby się jeszcze nie okazało że znajdziemy się w barażach Podbeskidzie cislo całą drugą połowę i ten gol im się należał Jedno jest pewne Jeżeli chcemy pograć więcej niż sezon w ekstraklasie to wzmocnienia są konieczne

spalony - 14 kwietnia 2022, 22:35:26 - *.adsl.inetia.pl
mimo wszystko Podbeskidzie czy ta para trenerów zrobi awans? Panie prezesie proszę porozmawiać z panem trenerem Kieresiem, a wiem że TSP by wziął.

aaa - 14 kwietnia 2022, 22:36:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ten jeden punkt Miedź musi mega szanować. Aż dziw bierze że Podbeskidzie nie wygrywa meczów ale z taką grą to tylko kwestia czasu.

dddd - 14 kwietnia 2022, 22:39:18 - *.static.ip.netia.com.pl
I znowu granie na jedną bramkę więcej od przeciwnika. Sieroty.

grzechuleg - 14 kwietnia 2022, 22:40:59 - *.8.105.221
Teraz mamy Sandecja i Sosnowiec Mam nadzieję że zdobędziemy w tych meczach 4 pkt i sytuacja się trochę uspokoi bo wkradła się nerwowość Później mamy Arkę Widzew i Chrobrego lepiej uniknąć jeszcze większych nerwów

Kibic - 14 kwietnia 2022, 22:42:55 - *.serv-net.pl
Miedź zadyszka.

Greg - 14 kwietnia 2022, 22:56:50 - *.broadband.digiweb.ie
Czas na odpoczynek Lenarcika, trzeci moze czwarty mecz z rzędu jakiś mega babol. Pora odpocząć i nie zgrywać kozaka

Kibol - 14 kwietnia 2022, 23:00:40 - *.25.15.24.ipv4.supernova.orange.pl
Jeśli nie wygrają z Sandecją to na miejscu kibiców Legnicy zacząłbym się martwić. Ta liga niejedno widziała...

ŻENADA - 14 kwietnia 2022, 23:08:49 - *.ajc.com.pl
psik z Łodzi a poratował mieć i nie uznał prawidłowej bramki dla górali

Tuomas - 14 kwietnia 2022, 23:21:37 - *.elisa-laajakaista.fi
Brawa za walkę do końca, szkoda kolejnych straconych punktów i nieuznanego prawidłowego gola.

PIEKARY - 14 kwietnia 2022, 23:25:50 - *.151.34.130
Miedź Legnica
Miedzianka

.,., - 14 kwietnia 2022, 23:28:07 - *.dynamic-3-poz-k-1-1-0.vectranet.pl
Bardzo fajna wypowiedź po meczu Bielińskiego. Jakoś tak ,,mam już dosyć Var. Albo nie uznają nam bramki z minimalnego spalonego, albo jakiś faul". No po to ten var jest Panie Biliński

nejm - 14 kwietnia 2022, 23:31:23 - *.ssp.dialog.net.pl
Ale ten Biliński to idiota xD, Po wywiadach w Weszło już czułem ze chłop nie jest zbyt ogarnięty, Ale co powiedział po meczu to jego xDDDD

Miedziowy - 14 kwietnia 2022, 23:34:31 - *.dynamic.chello.pl
Kolejny mecz lenarcik na wielki minus. Biega po polu karnym jak junior, Łobo widać na sile gra tym samym składem

Podbek - 14 kwietnia 2022, 23:38:30 - *.dynamic.chello.pl
miedź to z takim bramkarzem pozdro w ektraklasie. Dzisiaj was górale pocisneli i gościu się pogubił

KKK - 14 kwietnia 2022, 23:48:10 - *.180.165.10
Nie rozumiem akurat pretensji do bramkarza, jakby tego nie przeciął (na końcówce zasięgu) to by prawie na pewno była bramka na pustaka. A najbliżej stał zawodnik który wszedł 30 sekund wczesniej ale nie ogarnał. Do tego pretensje raczej do błędu w ustawieniu po lewej bo sobie zawodnik wjechał nie atakowany aż do momentu dośrodkowania.

Edek - 14 kwietnia 2022, 23:50:22 - *.dynamic-3-poz-k-0-0-0.vectranet.pl
Zakładając ,że Miedż dostanie w łeb od Arki i Widzewa oraz trudne derbowe mecze z Chrobrym i w Polkowicach, wyjazd do Sosnowca i mecz a Sandecją wydaje się ,że miejsce w barażach powinni wywalczyć.

Mks - 15 kwietnia 2022, 0:14:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ostatnie 3 mecze to kiepsko wygląda to granie z Resovia wymęczone 2:1 chociaż Resovia grała lepiej , ostatnio z Stomilem przegrana w końcówce a dziś ten mecz też słaby w wykonaniu Miedzi, ostatnio nic specjalnego nie gramy chyba piłkarze za wcześniej zaczęli myśleć że awans jest pewny

Kibic - 15 kwietnia 2022, 0:17:17 - *.dab.02.net (*.67.179.252)
Jeden mecz Polskiego drugiego poziomu rozgrywek i w kadrach na ten mecz zawodnicy 17 czy nawet 18 roznych nacj z całego Świata. Naprawde???

Mesko - 15 kwietnia 2022, 1:29:23 - *.135.164.13.static.kolnet.eu
Wejście Bonifacio i Celtica za najsłabszych na boisku Gutowskiego i Scaleta odmieniło Podbeskidzie. Przez beznadziejnych pomocników stracona 1 połowa meczu. Szkoda. Z taką grą jak w 2 połowie od początku wiosny i po 90, a nie 45 min.meczu, Bielszczanie byliby liderem 1 ligi. Gutowski, Scalet, Mikołajewski i Kowalski-Haberek to 3 liga max.

pastor - 15 kwietnia 2022, 2:15:21 - *.play-internet.pl
W Miedzi chyba się włączyła fucha na boku o nazwie bukmacher.

Kibic Biel - 15 kwietnia 2022, 6:16:35 - *.rev.kpsi.pl
Mecz w drugiej połowie mógł się podobać Jednak twierdzę że zmiana młodego WEŁNY w kolejnym meczu następuje za póżno! Chłop wchodzi naładowany , pragnący gry. młodszy od "ważnego napastnika " o 12 lat i przyczynia się do wyrównującej bramki. Widać było u Niego ,że potrafi dobrze grać tyłem do bramki, w ostatnim sparingu oddawał strzały z pola karnego . PANIE TRENERZE CZAS NA ZMIANY !!!

Tomek k - 15 kwietnia 2022, 6:24:01 - *.237.91-rev.victor.pl
Miało być przełamanie z liderem a tu tylko remis

Ryui - 15 kwietnia 2022, 7:17:02 - *.play-internet.pl
Lenarciak opamiętaj się człowieku z ta grą na,przedpolu albo bierz leki uspokajające przed meczem.

1905 - 15 kwietnia 2022, 8:50:09 - *.153.39.84.res.pl
Bramka nie uznana dla gospodarzy? Przeciez nie było tam kontaktu, pokazywali milion powtórek, do okulisty! Pozdro Miedzianka od RR!

WIDZ - 15 kwietnia 2022, 9:34:21 - *.146.192.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bielsko o wiele lepiej się zaprezentowało od Legnicy,a nieuznana bramka dla gospodarzy to kolejny pokaż PATOsędziowania w polskich ligach!!!!!!!!!!

D.Nowak - 15 kwietnia 2022, 9:52:01 - *.play-internet.pl
Miedź nieprzygotowana kondycyjnie do sezonu. Kolejna stracona bramka w końcówce meczu.Zamiast dominować to się chowią na boisku.Trener do zmiany i to w trybie natychmiastowym.

varadi - 15 kwietnia 2022, 9:54:33 - *.play-internet.pl
d.nowak "znafco" do szkoły - chowią he he he. To nie lubin

ted - 15 kwietnia 2022, 12:00:09 - *.ajc.com.pl
Pierwsza połowa w wykonaniu TSP to masakra !Natomiast w II połowie zagrali REWELACYJNIE DOBRZE ! Szkoda 2 punktów !

Karawana - 15 kwietnia 2022, 12:54:39 - *.dynamic-1-kat-k-4-1-0.vectranet.pl
Co mecz widzę te narzekania jak słabo Podbeskidzie, bo nie ma wyników, a prawda jest taka, że gra jest dobra tylko brakuje detali. Podbeskidzie pokazuje futbol na miarę czołowych lokat, po prostu czasem brakuje troche celności w strzałach (2 słupki w tym meczu, 2 w poprzednim), podaniach czy trochę pewności w obronie. Jak w końcu coś "zaskoczy" i do tego by doszły 2-3 wzmocnienia (słaba ławka) to następny sezon Podbeskidzie awans lekką ręką. Byle by nie doszło do jakiejś paniki i nie ulegli presji kibicow, że trzeba zmieniać trenerów. Ten sezon miał być na budowanie drużyny i właśnie to robią.

zzz - 15 kwietnia 2022, 16:08:18 - *.136.137.150
Podbeskidzie wraca do gry o baraże! Miejsce Bielska jest w Ekstraklasie starzy kibice i malkontenci!

karwatwarz - 15 kwietnia 2022, 16:22:29 - *.146.200.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie trzeba być "znafcom" jak varadi i D.Nowak żeby zauważyć, że w drugich połowach gra miedzi od pewnego czasu się nie czyma kupy.Może problem jest inny, psychologiczny? Zatrudnić można psychologa od piłki nożnej.W ekstraktasie tacy są.

varadi - 15 kwietnia 2022, 17:10:18 - *.play-internet.pl
Karwatwarz nietrzymanie kupy można wyleczyć brak jak podstawowe twoje braki w ortografii. Języka polska trudna języka

kibic 1999 - 15 kwietnia 2022, 17:15:23 - *.centertel.pl
@varadi Szkoda to twojej pustej glowy

varadi - 15 kwietnia 2022, 17:27:52 - *.play-internet.pl
Kibic 1999 następny który nie " czyma kupy?" . Co za menażeria

D.Nowak - 15 kwietnia 2022, 20:23:27 - *.play-internet.pl
Mały kryzys dopadł i cza popracować by nie oglądać się na innych.Dadzą radę. Tam nie ma pustych łbów typu Varadi i coś wymyślą.

Góral - 15 kwietnia 2022, 21:43:30 - *.dynamic-1-kat-k-4-1-0.vectranet.pl
I znowu ten pajac z 6 z TSP . 99 procent to zagranie do tyłu. zwróćie uwagę.

Kibic - 16 kwietnia 2022, 9:23:20 - *.dynamic.chello.pl
Mam pytanie dlaczego sędzia zakończył mecz tak wcześniej? 7 minut trwała przerwa na var od 40 do 47. Z moich obliczeń powinien mecz trwać do 54 a dlaczego bo z 4 doliczonych dwie były na var. Więc powinno być 45+9. A nie 45+6. Sami zobaczcie od kiedy była do kiedy przerwa.

kibic1999 - 16 kwietnia 2022, 18:35:59 - *.centertel.pl