Mma - 16 kwietnia 2022, 14:35:29 - *.dynamic.mm.pl

nejm - 16 kwietnia 2022, 14:36:35 - *.ssp.dialog.net.pl

Ki - 16 kwietnia 2022, 14:38:28 - *.dynamic.chello.pl
Mało ludzi przeciwnik fajny its niema bytu na piłkę może to przez stadion

łks - 16 kwietnia 2022, 14:42:24 - *.31.142.57.ipv4.supernova.orange.pl
ciekawy mecz... Korona z taką grą powinna wygrać z Arką i Widzewem

bolo - 16 kwietnia 2022, 14:42:41 - *.dynamic.chello.pl
luka moze wrocic do Arki jak schudnie 10kg

Pan Kura - 16 kwietnia 2022, 14:43:15 - *.adsl.inetia.pl
@Ki - na meczu nie byłaś to nie pisz bzdur. Jak na sobotę,na godz 12 , świecenie jajek i przygotowania do świąt, stadion z lat 90' to i tak dużo ludzi przyszło. Mecz na remis. Pierwsza połowa jakby Chrobry grał o utrzymanie, druga jakby walczył o awans. Z kim Korona ma zgody?

Kibic - 16 kwietnia 2022, 14:48:26 - *.play-internet.pl
Pan kura a kto by trzymał z Kielcami w Świętokrzyskim tylko KSZO!

viking - 16 kwietnia 2022, 14:48:31 - *.53.146.64.wave.com.pl
Przypominam ci ŁKS że Widzew dostał u siebie od Arki
5.Więc nie porównuj tych dwoch drużyn.Aktualnie Arka jest poza zasięgiem tej ligi.

Misiek - 16 kwietnia 2022, 14:50:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sędzia nie uznał dla Chrobrego bramki, a był niby faul he he😄

Pan Ważny - 16 kwietnia 2022, 14:53:50 - *.dynamic-3-poz-k-1-3-0.vectranet.pl
Sędzia jak zwykle sięgnął dna od spodu.
Do kibicow Korony: dajcie znać wodzirejowi (młynowemu), że te spodnie co nosi od 15roku życia są już na niego za małe.

łks - 16 kwietnia 2022, 15:15:55 - *.31.142.57.ipv4.supernova.orange.pl
Viking wróć tu za tydzień o tej samej porze, będziesz miał okazję powtórzyć, to co napisałeś i będziesz miał bekę z samego sobie. Arka nie jest poza zasięgiem tej ligi, tylko męczy wygrane z ogromnym bólem, ale fart już się kończy.

Kibol - 16 kwietnia 2022, 15:17:33 - *.dynamic-2-waw-k-4-3-0.vectranet.pl
@Pan Kura - nie wiem jakiego obrządku są chrześcijanie z Głogowa, bo w katolickich kościołach świecenie trwa ok 15 minut i na mecz się zdąży. A gol był prawidłowy - Legii takiego var by nie odwołał.

SAM2 - 16 kwietnia 2022, 15:18:47 - *.static.ip.netia.com.pl
Dzięki Chrobry. Miedź nie gra,to zagraliście dla Miedzi

TLW1973 - 16 kwietnia 2022, 15:19:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kibic ale tylko w Ostrowcu😁. Bo poza swój powiat nie wychodzicie😃.

Kibol - 16 kwietnia 2022, 15:21:07 - *.dynamic-2-waw-k-4-3-0.vectranet.pl
@łks - a wy o co gracie? Co z długami?

Kibic - 16 kwietnia 2022, 15:33:57 - *.236.213.195.dyn.plus.net
Luka może wrócić do Arki ale nosić torby Stępnia i Kobackiego

Musztarda - 16 kwietnia 2022, 15:44:44 - *.centertel.pl
Dobry wynik dla Widzewa. Widzew awans pewne info! Arka nie ma szans na awans z taka gra jak z jastrzebiem a Korona nie ma szans na awans z taka gra jak z chrobrym.

Yayo - 16 kwietnia 2022, 15:48:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Arka też nic nie gra ciekawego. Meczy i w końcu straci punkty. Ewidentnie pomagają jej sędziowie. Zobaczcie, że zawsze na mecz z Arka są wykartkowani najlepsi zawodnicy przeciwnej drużyny. W czasie meczu też sędzia pilnuje wyniku dla Arki. Mają układy.

Pan Kura - 16 kwietnia 2022, 16:14:20 - *.adsl.inetia.pl
@Kibol - no tak 15 min, ale jak wiadomo ludzie są różni, dużo jest na tyle wygodnickich że siedzą w domu i oglądają w TV. No cóż, ich strata, ja wolę być na stadionie. W domu obejrzałem sobie dokładnie powtórkę spornej sytuacji, myślę że też gol zdobyty prawidłowo. Jeszcze rozumiem gdyby bramkarz Korony brałby w tym udział, to faul na bramkarzu, ale w tym przypadku walka o piłkę w ramach przepisów. Praznovsky nikogo nie kopnął, nie złapał za koszulkę, razem z dwoma obrońcami byli zainteresowani kontaktem z piłką, a ta wpadła do bramki.

Olo - 16 kwietnia 2022, 16:15:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lata świetności Luki minęły, zapuścił się chłopak

kaz - 16 kwietnia 2022, 16:21:36 - *.adsl.inetia.pl
Korona ile to już straconych punktów przez te remisy kiedy prowadzą i nie potrafią strzelić drugiego gola lub utrzymać wynik.

Kibuc - 16 kwietnia 2022, 16:41:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ile ten malarczyk musi popełnić błędów żeby siadł na lawie. Czy tren Ojrzyna tego nie widzi

@Yayo - 16 kwietnia 2022, 16:44:51 - *.centertel.pl
Yayo , ty się głupi urodziłeś czy podczas twojego smutnego, marnego życia tak się z deklem porobiło?

Kogut - 16 kwietnia 2022, 17:12:49 - *.dynamic.chello.pl
Panie Kura, czy zagranie łokciem napastnika Chrobrego na obrońcy Korony to nie faul ? Ogarnij się i przepisy i nie być szowinistą...Ogólnie mecz na remis, obydwie drużyny mogły przechylić szale zwycięstwa, remis sprawiedliwy !

Leon - 16 kwietnia 2022, 17:28:23 - *.adsl.inetia.pl
@Musztarda
Idąc dalej - Widzew nie ma szans na awans z taką grą jak z Arką lub Odrą, a Miedź też nie - z taką grą jak w 2 połowie z Podbeskidziem
Podsumowując - awansuje Chrobry, Odra, Podbeskidzie
XD

Celok - 16 kwietnia 2022, 17:37:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Musztarda Widzew na koniec to max 7-8 miejsce, tylko szczęściu zawdzięczają, że nie walczą o utrzymanie.

Saymon - 16 kwietnia 2022, 17:40:27 - *.dynamic.chello.pl
@Leon, przesadziłeś z tą Odrą, Podbeskidziem i Chrobrym,za duża strata. Mój typ na awans : 1. Miedź 2.Korona 3. Arka po finale barażu z Widzewem.

Musztarda - 16 kwietnia 2022, 17:49:20 - *.centertel.pl
Awansik jak nic ja juz szykuje szampany z okazji fety 😀

LuCk - 16 kwietnia 2022, 17:52:57 - *.dynamic.chello.pl
@ Panie ważny, jak to jest, że młyn Korony na wyjeździe ok 400 km był większy i głośniejszy od Was, apropo gaci to pilnuj swoich, dobrze, że Ci pośladków na Święta nie pokazał ten wodzirej Korony..

grzechuleg - 16 kwietnia 2022, 18:05:29 - *.8.105.221
Brawo Chrobry za urwanie punktów Koronie Jeszcze żeby Puszcza urwała jakieś punkty Widzewowi to by było pysznie Niestety ostatnio Miedzianka trochę rozczarowuje i trzeba oglądać się za siebie i liczyć na niekorzystne wyniki dla jej konkurentów w walce o bezpośredni awans Szkoda że nie wygraliście

grzechuleg - 16 kwietnia 2022, 18:09:17 - *.8.105.221
Fajnie by było jakby kiedyś nasze zwaśnione kluby zakopały topór wojenny i wspólnie byśmy uprzykrzali życie naszemu wspólnemu wrogowi którego nazwy wymieniać nie muszę

LuCk - 16 kwietnia 2022, 22:43:45 - *.dynamic.chello.pl
@Pan Ważny,przed nikim innym tylko przed tobą i zapewne przodem od strony suwaka....

Mma - 17 kwietnia 2022, 2:57:22 - *.dynamic.mm.pl
Luka! Masz dopiero 26 lat. W Gdyni cię chcemy i szanujemy za to co zrobiłeś w finale Pucharu P. W Gdyni wśród przyjaciół się oodbudujesz i jeszcze pokażesz na co cię stać. Pozdrowienia Luka

wiki - 17 kwietnia 2022, 23:28:47 - *.dynamic.chello.pl