Tn - 16 kwietnia 2022, 22:24:39 - *.itvmedia.pl

grabv - 16 kwietnia 2022, 22:24:40 - *.dynamic.mm.pl

grzechuleg - 16 kwietnia 2022, 22:24:48 - *.8.105.221

19witczak1 - 16 kwietnia 2022, 22:24:58 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Brawo Widzew ! Awans jest nasz

1910Podhal - 16 kwietnia 2022, 22:25:17 - *.205.210.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Już 2. miejsca nie oddamy RTD

żorż - 16 kwietnia 2022, 22:25:18 - *.home.aster.pl
Nic nie pomoże.Nawet bramka w doliczonym czasie.Patrząc na kalendarz meczy Widzewa może załapią się na baraże.

Gonzi - 16 kwietnia 2022, 22:26:33 - *.37.25.200
Brawo Widzew. Awans murowany. Czas na zgodę z Jagiellonią i będziemy rządzić w Ekstraklasie!!!

S-WLKP - 16 kwietnia 2022, 22:26:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fuksiarsko wygrany mecz, za tydzień wtopa na 100 %

Kibol - 16 kwietnia 2022, 22:27:06 - *.dynamic-2-waw-k-4-3-0.vectranet.pl
Z taką grą to baraże. Mecze jeszcze m.in. Miedź, Korona, Podbeskidzie. Widzew cienki jak barszcz. Puszcza kilka sam na sam.

Kibic - 16 kwietnia 2022, 22:29:19 - *.236.213.195.dyn.plus.net
Ale ta Puszcza to mega leszcze... widze że hegemon ligi, mistrz karnetowy idzie ostro, 92min i bramka z Puszczą, nic tylko się bać, a i moda na karnet przeszła? Gdzie 2 tyś brakujących karnetów się podziało??? Święta,porządki czy wyjazdy na ryby/ grzuby?

obserwator - 16 kwietnia 2022, 22:29:37 - *.fiberway.pl
Puszcza nie ma szczęscia. Harowała przez cały mecz,lepsza od Widzewa.A tu masz bramka na koniec.

rodowity - 16 kwietnia 2022, 22:30:00 - *.25.34.138.ipv4.supernova.orange.pl
Pierdzew na farcie.. Jak zwykle ciągany za uszy

Sołek - 16 kwietnia 2022, 22:30:21 - *.dynamic.chello.pl
Kupa dziada ale ponoć głupi ( czyt. słaby) ma zawsze szczęście...

Red_Worker - 16 kwietnia 2022, 22:30:23 - *.centertel.pl
Brawo Widzew! Walczy się do ostatniej minuty

tom11 - 16 kwietnia 2022, 22:33:06 - *.ssp.dialog.net.pl
@ Kibol
A co to za firmy piłkarskie Miedź Korona Podbeskidzie? bez przesady z nimi pewnie lepiej będzie się grało niż z Puszczą która w drugiej połowie 10 minut leżała na boisku symulując pseudo urazy. Awansuje ten zespół który będzie miał najwięcej punktów bo na tym polega liga pożyjemy zobaczymy

h - 16 kwietnia 2022, 22:33:34 - *.play-internet.pl
Kibole-głupole wypisują, że terminarz przed Widzewem ciężki, ale czemu niby? Miedź się zacięła ostatnio, a Podbeskidzie czy Korona gubią punkty tak samo jak i Widzew. Bez przesady. Arka ma cięższy terminarz do końca.

Borubar - 16 kwietnia 2022, 22:33:46 - *.dynamic.chello.pl
Ten Widzew jest po prostu beznadziejny.
Momentami Puszcza kręciła nimi jak chciała ale nic im nie wpadło.
To, że Kun nie dostał czerwa po kopnięciu w głowę piłkarza Puszczy, to skandal. A miał już żółtą kartkę.

kibic - 16 kwietnia 2022, 22:34:12 - *.toya.net.pl
Możecie mi wierzyć, bądź nie, ale znam jednego łks-aka co to jak popije to się obnaża i łapie kolegów za genitalia

bodekj1977 - 16 kwietnia 2022, 22:34:42 - *.centertel.pl
dno kur.. dno

Tango - 16 kwietnia 2022, 22:35:09 - *.centertel.pl
To koniec kariery tułacza. Puszcza spada. Jutro kibicuję Stomilowi

Bolkiewicz - 16 kwietnia 2022, 22:36:37 - *.play-internet.pl
Awans Łks i Jastrzębie wieczna zgoda pozdrowienia do poprawczaka elo zielona mu trzmyajy się razem

Kogut - 16 kwietnia 2022, 22:37:09 - *.dynamic.chello.pl
A ja znam Widzewiaka co podmiejskie kury maca...

JWP87 - 16 kwietnia 2022, 22:38:39 - *.play-internet.pl
O to chodzi...
Tylko WIDZEW!!!!!!!!

Kibic - 16 kwietnia 2022, 22:41:34 - *.centertel.pl
Jaki Arka ma cięższy terminarz?skoro Widzew ma ten sam co Arka bo grają po Arce z zespołami swoje mecze wiec takim sam różni się jedną drużyną

aleks - 16 kwietnia 2022, 22:42:09 - *.dynamic.mm.pl
No i co |Janusz Kudyba ekspercie?

jqs - 16 kwietnia 2022, 22:46:49 - *.centertel.pl
Technicznie patrząc to Widzew ma ociupinkę łatwiejszy terminarz, bo jedyna różnica to to, że zagra z Jastrzębiem a Arka z Sandecją

Gdynia - 16 kwietnia 2022, 22:48:30 - *.play-internet.pl
Z czym ta widzewska bieda chce do ekstraklasy i po co

Raffaello - 16 kwietnia 2022, 22:58:25 - *.play-internet.pl
Z taką grą Widzewowi pozostają tylko baraże. Fatalny układ meczy przed nimi. Runda wiosenna jest dramatyczna w wykonaniu Widzewa. Brak wzmocnień widać gołym okiem.

EL - 16 kwietnia 2022, 23:02:43 - *.96.158.129.ipv4.supernova.orange.pl
Bardzo ładnie, liczą się trzy punkty. Wielu teraz pisze, że fuksiarsko. Może i tak, bramka dopiero w 90 minucie. Ale pamiętajcie, że tydzień temu Widzew pechowo stracił bramkę w 5 minucie doliczonego czasu. Tak więc bilans pecha i fuksa wychodzi na zero. Rozumiem, że ci, co dziś tak piszą o fuksie, są na tyle obiektywni, że tydzień temu nie omieszkali napisać o pechu?

Xyz - 16 kwietnia 2022, 23:06:38 - *.fiberway.pl
Szkoda 1 punktu straconego w doliczonym czasie.Moze go zabraknac na koncu rozgrywek,aby uchronic sie przed spadkiem.A inna sprawa,gdyby Puszcza zagrała choc 3 mecze z takim zaangazowaniem jak dzis,to o utrzymanie Puszcza nie musiała by sie martwic.

Rebel - 16 kwietnia 2022, 23:09:08 - *.43.149.65.ipv4.supernova.orange.pl
Bo każdy kto tu przyjeżdża to muruje, symuluje i gra na czas. Mina wiecznie spragnionego Kobylaka bezcenna w pierwszej połowie ukradł chyba z 5 minut w drugiej 10. Nagłe kontuzje urazy piłkarzy Puszczy, leżenie po 5 minut. Efektywny czas gry z 40 minut.

Fidol - 16 kwietnia 2022, 23:17:04 - *.117.67.65
Widzew wygrał ale z taką grą to ciężko sobie wyobrazić że wchodzi do Ekstraklasy z 2 miejsca.

Obserwator - 16 kwietnia 2022, 23:18:24 - *.dynamic.chello.pl
Pan sędzia Kwiatkowski widać obniża coraz bardzie loty , dość że dostał sędziowanie meczu w 1 lidze to jeszcze jego występ można ocenić bardzo kontrowersyjnie . SIC : sędzia międzynarodowy SKANDAL .

Kibic - 16 kwietnia 2022, 23:31:48 - *.serv-net.pl
Wszyscy tak drwią z Widzewa, a patrząc na ilość punktów zdobytych przez Widzew w tym roku, to tylko Arka zdobyło o osiem więcej i Miedź o 3 więcej. Pozostałe zespoły tyle samo albo mniej.

PolesieRTS - 16 kwietnia 2022, 23:33:43 - *.adsl.inetia.pl
Uf... jak to w życiu co straciliśmy ze Skrą Cz-wa (fajna piłkarsko drużyna od lat) to zyskaliśmy fartem z Puszczą. A propos meczu zemściła się bezczelna gra na czas i notoryczne symulowanie piłkarzy z Niepołomic. Święta będą dla Nas udane Ave R.T.S. !!!

łksiak - 16 kwietnia 2022, 23:36:03 - *.toya.net.pl
no żeszzz, zaraz nie wytrzymam...

ueo - 16 kwietnia 2022, 23:36:07 - *.254.93.93
czy ktoś wyleczy ten drewniany klub z walki o awans?to jest szopka

Widzew - 16 kwietnia 2022, 23:39:55 - *.mnc.pl
ciekawe czy dostaną wszyscy zakazy stadionowe CI zwyrodnialcy z ŁKSu którzy demolowali stadion Widzewa podczas meczu z gksem tychy. Powinni wszyscy dostać zakazy i wejdzie na stadion na zakazie i od razu go na 5 lat do więzienia.

grzechuleg - 16 kwietnia 2022, 23:43:15 - *.8.105.221
Tylko że Arka ma mecz z Miedzią u siebie a Widzew ma wyjazd Pewnie Arka wygra a Widzew punkty w Legnicy zgubi

nck - 16 kwietnia 2022, 23:52:56 - *.177.70.6
Z Miedzią to Arka i Widzew grają w końcówce sezonu a w Legnicy już powinni mieć wtedy awans. Więc wątpię czy się tam będą zabijać w meczach o pietruszkę i czy nie wystawią częściowo rezerw.

Kibic - 16 kwietnia 2022, 23:53:54 - *.serv-net.pl
@grzechuleg
Arka ma wyjazd na Koronę, Widzew gra z Koroną w Łodzi. Ja się zastanawiam jak zagra Miedź. Niby pewny awans, ale terminarz nieciekawy. Na rozpisce Arka i Widzew, derbowe spotkania z Chrobrym i Polkowicami i walczącą o baraże Sandecją. Tylko Zagłębie Sosnowiec wydaje się walczyć o "nic".
Moim zdaniem w pierwszej czwórce mogą zajść przetasowania i może się zdarzyć tak, ze Miedź zagra w barażach, aczkolwiek jest to bardzo mało prawdopodobne. Szansę na bezpośredni awans Widzewa, Arki i Korony moim zdaniem są takie same.

OBIEKTYWNY - 17 kwietnia 2022, 0:12:43 - *.teliacarrier-cust.com
Villanueva po co strzeliles te bramke? Mial byc remis!!!!!!!!!!!!!

OBIEKTYWNY - 17 kwietnia 2022, 0:15:32 - *.teliacarrier-cust.com
@ueo to nie jest szopka to jest celowe dzialanie jak z pamietnymi remisami w 2019 roku.

grzechuleg - 17 kwietnia 2022, 0:20:06 - *.8.105.221
Najbliższe dwa spotkania pokażą czy w Miedzi jest jakiś poważniejszy kryzys Sam jestem ciekawy Jeśli nie zdobędą chociaż trzech punktów w meczach z Sandecja i Sosnowcem to śmiało można mówić o kryzysie

Mma - 17 kwietnia 2022, 2:46:18 - *.dynamic.mm.pl
Arka, oczywiście awans! Chciałbym jeszcze w tym roku awansu LKS i Widzewa jako najbardziej (chyba zasłużonych klubów w Polsce z naszej 1 ligi). ŁKS również z racji naszych meczów przyjaźni w latach 70 tych. Do dzisiaj zresztą jestem
Waszym kibicem. Niech wygra najlepszy, bez śmiesznych karnych, sędziowskich układów itp. Zawsze ARKA Gdynia

Musztarda - 17 kwietnia 2022, 6:58:24 - *.centertel.pl
Za 2 tygodnie pykniemy korone i juz bedzie 7 pkt przewagi na 4 kolejki przed koncem 😀

Musztarda - 17 kwietnia 2022, 7:02:34 - *.centertel.pl
A za tydzien korona-arka 1-1 jastrzebie-Widzew 0-2 i juz mozemy otwierac szampany na 5 kolejek przed koncem 😀

dogadujący - 17 kwietnia 2022, 7:52:59 - *.centertel.pl
Puszczy ten remis był bardzo potrzebny.Widzew z taką grą nie za bardzo do ekstraklasy.Jak nie może poradzić sobie z drużyną która walczy o utrzymanie.Puszcza zagrała wysokim peelingiem,i włożyła w spotkanie dużo siły stąd pod koniec meczu,widać było zmęczenie,skurcze itp.Stad też stracona bramka.Z przebiegu meczu remis byłby dobrym wynikiem obu druzyn.

G - 17 kwietnia 2022, 8:08:54 - *.play-internet.pl
Jastrzębie Puszcza Katowice

Robo - 17 kwietnia 2022, 8:14:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Myślę że na finiszu 1 ligi 2 miejsce zajmie jednak Arka Gdynia , to zespół który gra najlepiej w tej rundzie . I piszę to jako kibic innej drużyny .

Sindsyl - 17 kwietnia 2022, 8:14:49 - *.105.129.54.tvsat364.lodz.pl
Brawo Widzew, Brawo drużyna. Wesołych Świąt.

TAG - 17 kwietnia 2022, 8:39:10 - *.dynamic.chello.pl
Arka przeskoczy Widzew o 2 punkty na koniec. Pewne info.

Izzet - 17 kwietnia 2022, 8:47:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Frekwencja spada. Bilety podrożały o 5zl?

hajduk - 17 kwietnia 2022, 9:23:23 - *.ctinets.com
RUCH i WIDZEW awans oboczycie

Rryi - 17 kwietnia 2022, 9:24:38 - *.static.ip.netia.com.pl
Widzew fuksiarze roku. Awans Miedź i Arka

Krzysiek74 - 17 kwietnia 2022, 9:55:31 - *.29.55.129.ipv4.supernova.orange.pl
Pięknie Widzew choć strachu było dużo...wyjcie dalej wrogowie a Widzew zmierza ku Ekstraklasie !

Olo - 17 kwietnia 2022, 10:09:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ależ ta Puszcza jest beznadziejna, takie twory z wiosek nigdy nie powinny grać powyżej IV ligii.

NoBody - 17 kwietnia 2022, 12:09:55 - *.centertel.pl
@Musztarda
Ile Ty masz lat. Nawet mi kibiców Widzewa ciężko się czyta Twoje komentarze. Umiesz liczyć? Na pięć kolejek przed zakończeniem rozgrywek to przy dobrym bilansie trzeba mieć 15 punktów przewagi. Drugi to TAG, trzeci to Miedziak, no i jeszcze jest ŁKS Łask. Każdy klub musi mieć swojego Stańczyka. Dzieci ochłońcie. Ja wiem, że są święta i do szkoły nie trzeba chodzić, ale wykorzystajcie czas bardziej kreatywnie.
Widzew nadal ma wszystko w swoich rękach. Ma przewagę dwóch punktów nad Arką i oby dowiózł to do końca sezonu. Jest jeszcze groźna Korona, która także może awansować bezpośrednio.

NoBody - 17 kwietnia 2022, 12:11:38 - *.centertel.pl
I słownik w poprzednim wpisie wiedział lepiej co chciałem napisać i wstawł kibiców :-(

Widzew10 - 17 kwietnia 2022, 12:25:20 - *.toya.net.pl
@do nie ktorych, co zle zycza Widzewowi? pchanie na sile robil LKS dwa lata temu? poprost gra sie do konca,a nie ze Widzew skrzywdzil Puszcze? mieli swoje okazje mogli wykorzystac tyle TYLKO WIDZEW WRWE

Sopel - 17 kwietnia 2022, 12:34:50 - *.dynamic.chello.pl
Musztarda przed świętami i w święta nażarł się musztardy i bredzi...

Musztarda - 17 kwietnia 2022, 13:37:50 - *.centertel.pl
Pogadamy za tydzien jak korona arka bedzie 1-1 a jastrzebie-Widzew 0-2 i juz bedzie 6 pkt przewagi nad korona i 4 nad arka😀

Musztarda - 17 kwietnia 2022, 13:43:34 - *.centertel.pl
A za tydzien w srode Widzew-korona 2-0 i wtedy mowimy juz oficjalnie pa pa😀

Musztarda - 17 kwietnia 2022, 13:56:10 - *.centertel.pl
korona ma jeszcze arke i jedzie miedzy innymi do Opola czy na tychy a arka jeszcze jedzie miedzy innymi do Bielska na korone i na resovie. Awans pewny Widzewa !!!

Musztarda - 17 kwietnia 2022, 13:59:41 - *.centertel.pl
Pisalem to ladnych pare tygodni temu ze predzej bedzie wojna w Polsce niz oddamy 2 miejsce !

NoBody - 17 kwietnia 2022, 14:15:48 - *.centertel.pl
@Musztarda
Widzew zdobywa punkty, ale niestety to nie jest taka gra ja jesienią. Wtedy wydawało się, że pojedziemy po wszystkich i że w kwietniu będziemy cieszyć się z awansu. Teraz wszystko się zacięło i niestety nie jestem przekonany, że dowieziemy drugą lokatę, choć to moje marzenie. Liczę że Arka i Korona pogubią trochę punktów i awans będzie bezpośredni.
Pamiętaj o jednym. Pycha kroczy przed upadkiem. W zeszłym sezonie kibice ŁKSu twierdzili że wciągają ligę i są galacticos. Pytam, gdzie oni teraz są? Trochę pokory, bo z nas się też będą śmiać!

Kibic - 17 kwietnia 2022, 14:21:37 - *.236.213.195.dyn.plus.net
Będzie mega beka jak wejdą Miedz,Arka i Chrobry a w 2 lidze Stal, Chojniczanka i Motór

Musztarda - 17 kwietnia 2022, 14:34:57 - *.centertel.pl
@NoBody. A korona co gra ? Arka co gra ? Arka tez przepycha te mecze roznica jednej bramki. Zreszto zwyciezcow sie nie sadzi to po pierwsze a po drugie to lepiej wygrac 4 razy po bramkach 1-0 w 90 minucie niz grac pieknie i wygrac jeden mecz 6-0 a potem tez grac pieknie ale tracic bramki i punkty w 90 minutach.

NoBody - 17 kwietnia 2022, 18:59:30 - *.centertel.pl
@Musztarda
To prawda, lepiej wygrać kilka razy po 1:0, aniżeli raz 6:0. Arka jest teraz w strasznym gazie, aczkolwiek widać pierwsze oznaki kryzysu. Wystarczy, że zespół z Gdyni przegra jeden mecz i zacznie się nerwówka. Liczę, że Korona przystopuje Arkę i na tyle się zmęczy, że u nas będzie słabsza.
Za nami przemawia terminarz. Do końca rozgrywek tylko dwa razy wyjeżdżamy poza Łódź. Liczę, że wkrótce Letniowski i Pawłowski wrócą na boisko, a nasi zawodnicy w polu karnym będą widzieć lepiej ustawionych kolegów. To co zrobił w ostatnim spotkaniu Norman to kryminał.

Fabio - 17 kwietnia 2022, 21:01:59 - *.dynamic-4-waw-k-1-2-0.vectranet.pl
Damy radę, przepchniemy ten awans. Ave Widzew!

StalRzesz - 17 kwietnia 2022, 22:12:07 - *.dynamic.chello.pl
13 tys? buahahaha
a karnetów sprzedanych ile? 100 tys? buahahahahaha
po co ten stadion budowali.. lepiej by jakiegoś lidla czy innego carrefoura postawili, przynajmniej jakaś korzyść by była.

mojo jojo - 17 kwietnia 2022, 23:08:07 - *.205.211.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
gdzie wy sie pchacie haha!

Tonto - 18 kwietnia 2022, 0:52:26 - *.43.83.181.ipv4.supernova.orange.pl
@StalRzesz
To pochwal się, cwaniaczku, ile u was przychodzi, zwłaszcza, jak nasi kumple z Chorzowa nie robią tłumu?

palamino - 18 kwietnia 2022, 17:55:07 - *.dynamic.chello.pl
... Widzew Mistrzem Polski // JU

bolo - 19 kwietnia 2022, 15:38:54 - *.dynamic.chello.pl
Kuzimski juz czeka na koncowke 1ligi a, nastrzela troche goli i wybije ekstraklase widzewowi ,tylko ARKA GDYNIA